adam7886
adam7886
  12 kwietnia 2013 (pierwszy post)

witam, czy podoba Wam się nowy Timberlake ?? Jak dla mnie spoko nie znałem go z tej strony

kuba92762
kuba92762
  13 kwietnia 2013

Słabizna.
A ci, którzy piszą, że te podkłady to 'stary dobry Timbo' to gratuluje znajomości jego twórczości od duetu z Nelly Furtado

AngelicFlower
AngelicFlower
  14 kwietnia 2013

Nie.

adam7886
adam7886
  14 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Słabizna. A ci, którzy piszą, że te podkłady to 'stary dobry Timbo' to gratuluje znajomości jego twórczości od duetu z Nelly Furtado

absolutnie nie znam twórczości timberlakea do tej pory nie myślałem że może nagrać coś co mi się podoba. W ogóle nie mam w sobie nic z melomana, mam inne ciekawsze zajęcia. Zazwyczaj podoba mi się tylko jeden lub parę utworów, nie staram się słuchać na siłę całej płyty bo może mi się spodoba. Mi ten kawałek się podoba ale już widzę że chyba nic jego innego nie posłucham, po prostu ten utwór jemu wyszedł. Dobre to jest coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=J6WFgLIPu7g

ps wyobraź sobie że nie wszyscy znają się tak na muzyce jak Ty, ja nawet nie wiem jak taki styl muzyki nazwać
kuba92762
kuba92762
  15 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ps wyobraź sobie że nie wszyscy znają się tak na muzyce jak Ty

Ja się nie znam na muzyce :)
Po prostu znam Timbalanda (bo o nim mówiłem, jako, że odpowiada za warstwę muzyczną na tej płycie) z dawnych lat, a i widzę, że 90% na tej płycie to dno producenckie, a ludzie mówią, że to jest stary dobry Timbo.
adam7886
adam7886
  15 kwietnia 2013

co kto lubi gusta guściki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.