TwojAniolSnu
Posty: 1 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
TwojAniolSnu
  19 marca 2013 (pierwszy post)

Obejrz posłuchaj polub !
https://www.youtube.com/watch?v=dcQa3cCMAG0 < mój pierwszy teledysk :)
https://www.youtube.com/watch?v=kcwqGMCen5A <posłuchaj
https://www.youtube.com/watch?v=wKh8A8LimVo < stare ale jare !

chamilllionaire
chamilllionaire
  20 marca 2013

przyjemny głosik :D

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  22 marca 2013
TwojAniolSnu
TwojAniolSnu: mój pierwszy teledysk :)
Dobrze śpiewasz i dobry z Ciebie materiał na wokalistkę, ale teledysk jest do dupy. Zero synchronizacji ruchu warg z wyśpiewywanym tekstem. Wizerunek- jakbyś się urwała z wesela w Pcimiu Dolnym. Na twarzy maska, która odbiera Ci mimikę. Włosy nienaturalnie skręcone. Jeśli chciałaś wyglądać tak 'futurystycznie' (co w ogóle nie jest wskazane przy takim utworze), przypominając bardziej bezduszną figurę woskową, niż odkrywającego swoje wnętrze, szczerego człowieka, to teledysk powinien zostać nakręcony w jakiejś nowoczesnej galerii handlowej, albo w miejscu, w którym dominuje szkło i metal, a nie wśród drzew, w zimowej scenerii, bo całość pasuje, jak świni siodło. Jest strasznie niewiarygodny, sztuczny. W lesie, wśród przyrody powinnaś wyglądać bardzo naturalnie. Kurtka/płaszczyk odpowiedni na tę porę roku i do tych warunków, szalik, czapka, wełniane rękawiczki. Włosy jedynie delikatnie falowane, minimalny mejkap- bardziej tutaj pasują czerwone policzki i nos, niż misternie zmalowane oczy i trupioblady, krępujący twarz tynk. Kamera była fajnie prowadzona, naturalnie, spontanicznie się zachowujesz (choć po pewnym czasie to wszystko się nudzi), ale całość totalnie nie gra. Zimową porą, na łonie przyrody, wyśpiewując swoje uczucia, naprawdę nie chodzi o to, żeby mieć nieskazitelną twarz, tylko o to, żeby ludzie uwierzyli w to, co śpiewasz. Zmień doradców w sprawie dopasowania utworu do wizerunku i pleneru.
Paulinessa
Paulinessa
  26 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze śpiewasz i dobry z Ciebie materiał na wokalistkę, ale teledysk jest do dupy. Zero synchronizacji ruchu warg z wyśpiewywanym tekstem. Wizerunek- jakbyś się urwała z wesela w Pcimiu Dolnym. Na twarzy maska, która odbiera Ci mimikę. Włosy nienaturalnie skręcone. Jeśli chciałaś wyglądać tak 'futurystycznie' (co w ogóle nie jest wskazane przy takim utworze), przypominając bardziej bezduszną figurę woskową, niż odkrywającego swoje wnętrze, szczerego człowieka, to teledysk powinien zostać nakręcony w jakiejś nowoczesnej galerii handlowej, albo w miejscu, w którym dominuje szkło i metal, a nie wśród drzew, w zimowej scenerii, bo całość pasuje, jak świni siodło. Jest strasznie niewiarygodny, sztuczny. W lesie, wśród przyrody powinnaś wyglądać bardzo naturalnie. Kurtka/płaszczyk odpowiedni na tę porę roku i do tych warunków, szalik, czapka, wełniane rękawiczki. Włosy jedynie delikatnie falowane, minimalny mejkap- bardziej tutaj pasują czerwone policzki i nos, niż misternie zmalowane oczy i trupioblady, krępujący twarz tynk. Kamera była fajnie prowadzona, naturalnie, spontanicznie się zachowujesz (choć po pewnym czasie to wszystko się nudzi), ale całość totalnie nie gra. Zimową porą, na łonie przyrody, wyśpiewując swoje uczucia, naprawdę nie chodzi o to, żeby mieć nieskazitelną twarz, tylko o to, żeby ludzie uwierzyli w to, co śpiewasz. Zmień doradców w sprawie dopasowania utworu do wizerunku i pleneru.


Zgadzam się ze wszystkim.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  26 marca 2013

Zgadzam się co do wszystkiego co napisała Redka oprócz jednego, nic ciekawego nie widzę w tym głosie, takich głosów w Polsce są tysiące , nudzi mnie ta barwa, nie ma nic charakterystycznego w sobie, jeśli masz talent to ta piosenka akurat nie pokazuje Twoich możliwości w ogóle.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  26 marca 2013

I dodam jeszcze, jest to dla mnie zaśpiewane tak po szkolnemu, a bardzo lubię delikatne kobiece głosy np takie
http://www.youtube.com/watch?v=OuboMxpT4o8

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  26 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Zgadzam się co do wszystkiego co napisała Redka oprócz jednego, nic ciekawego nie widzę w tym głosie, takich głosów w Polsce są tysiące , nudzi mnie ta barwa,


Dlatego napisałam, że śpiewa dobrze (a nie rewelacyjnie :D) i że jest dobrym materiałem na wokalistkę :D
A wokalistki wcale nie muszą mieć genialnej barwy, nie muszą też być nieprzeciętnie utalentowane :D
Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że większość współczesnych gwiazd wcale nie prezentuje wyższego poziomu :D

Psyche30
Psyche30: I dodam jeszcze, jest to dla mnie zaśpiewane tak po szkolnemu, a bardzo lubię delikatne kobiece głosy np takie http://www.youtube.com/watch?v=OuboMxpT4o8


Świetny głos, ale akurat ten nie jest w moim guście.
Preferuję różne barwy, ale słabość mam do tych charakternych, wyjątkowych, 'zadrapanych', bardzo rzadkich u kobiet kontraltów, czyli takich jak ma Paulina Lenda. Uważam, że jej głos i talent jest absolutnie fenomenalny, charakterystyczny i wierzę w to, że za jakiś czas to do niej będzie należała przyszłość zarówno na polskiej, jak i zagranicznej scenie muzycznej. Gdybym miała zainwestować kasę w czyjś głos, to postawiłabym właśnie na nią :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  26 marca 2013

Btw. Czekam z niecierpliwością na "jej kochanka" :D --> http://www.youtube.com/watch?v=hI4l3X3Hxw8

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  26 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego napisałam, że śpiewa dobrze (a nie rewelacyjnie :D) i że jest dobrym materiałem na wokalistkę :D A wokalistki wcale nie muszą mieć genialnej barwy, nie muszą też być nieprzeciętnie utalentowane :D Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że większość współczesnych gwiazd wcale nie prezentuje wyższego poziomu :D


Dlatego ja jestem na nie następnym polskim Gosiom Andrzejewicz czyli nijakiej maści wokalistek, plus to jaki wybrała repertuar do coverowania tez o czymś świadczy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Świetny głos, ale akurat ten nie jest w moim guście.


Ta akurat dziewczyna (co mnie osobiście bardzo cieszy) poszła w nagrywanie muzyki bardzo niszowej na naszym polskim rynku a mianowicie chillout, jej głos jest do tego idealny, a i takiej muzyki u nas jak na lekarstwo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Btw. Czekam z niecierpliwością na "jej kochanka" :D --> http://www.youtube.com/watch?v=hI4l3X3Hxw8


Świetne :)
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  27 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Dlatego ja jestem na nie następnym polskim Gosiom Andrzejewicz czyli nijakiej maści wokalistek, plus to jaki wybrała repertuar do coverowania tez o czymś świadczy.


Przecież jakieś muszą śpiewać do kotleta lub na weselach :D Większości ludzi nie stać na występ rozdmuchanej gwiazdy w małej knajpie, na festynie, czy rodzinnej uroczystości :D
Kariera zarezerwowana jest tylko dla nielicznych i (w większości przypadków) niekoniecznie wybitnych :D
Psyche30
Psyche30: Ta akurat dziewczyna (co mnie osobiście bardzo cieszy) poszła w nagrywanie muzyki bardzo niszowej na naszym polskim rynku a mianowicie chillout, jej głos jest do tego idealny, a i takiej muzyki u nas jak na lekarstwo.


Ja akurat nie przepadam za chilloutem :D
Psyche30
Psyche30: Świetne :)


Yhym.
Gdyby tylko miała więcej szczęścia, do tekściarzy, muzyków, do pojawienia się we właściwym miejscu i we właściwym czasie...
Paulinessa
Paulinessa
  27 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież jakieś muszą śpiewać do kotleta lub na weselach


i ona właśnie na weselach gra. :tak:
Alensztajn
Alensztajn
  28 marca 2013

Głos masz ładny, wykonanie tego coveru tak samo jak "teledysk" - d83ddc4e

TwojAniolSnu
TwojAniolSnu: mój teledysk :)
Zwykły filmik.
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  28 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i ona właśnie na weselach gra.

No proszę. To nawet mogłoby sporo wyjaśniać :D
leser
leser
  30 marca 2013

kit w teledysk. wazny wokal... cwicz, cwicz! :D
a w tym drugim kawalku, wiecej mocy!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.