Elsmee
Posty: 54 (po ~109 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 10
Elsmee
  7 marca 2013 (pierwszy post)
http://www.youtube.com/watch?v=lEg0GcfcQQ8
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  7 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No tam jak chcesz :)


ja nic nie chce:P

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  7 marca 2013

Vocal tragedia.

Elsmee
Posty: 54 (po ~109 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 10
Elsmee
  7 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Vocal tragedia.


oj dziękuje :)
papacz3
papacz3
  8 marca 2013

"jegokrolewskamosci" to jakiś poje.:cenzura:.y gość. Niech robi co chce gówno to cb powinno obchodzić nie podoba się nie słuchaj mi się nie podobało to wyłączyłem a nie od razu się czepiasz.

Elsmee
Posty: 54 (po ~109 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 10
Elsmee
  9 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: "jegokrolewskamosci" to jakiś poje..y gość. Niech robi co chce gówno to cb powinno obchodzić nie podoba się nie słuchaj mi się nie podobało to wyłączyłem a nie od razu się czepiasz.


dokładnie , popieram
Pjotrek
Pjotrek
  9 marca 2013

nie obrażaj , zamieszczając cos musisz sie wiązać nie tylko z pochwałami ale i słowami krytyki ;)

Elsmee
Posty: 54 (po ~109 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 10
Elsmee
  9 marca 2013
Pjotrek
Pjotrek: nie obrażaj , zamieszczając cos musisz sie wiązać nie tylko z pochwałami ale i słowami krytyki ;)


ja to wiem,to normalne :)
papacz3
papacz3
  9 marca 2013

To jest dziewczyna a jakiś palant już się spina ja bym coś wrzucił możesz mnie zjechać jak dasz mi rade ale do dziewczyn się nie sapać bo będziesz łapać :)))

papacz3
papacz3
  9 marca 2013

ale nie mam zamiaru nic wrzucać

papacz3
papacz3
  9 marca 2013

Narazie oczywiście :)

Pjotrek
Pjotrek
  9 marca 2013

to dopieraj inne słowa do tego ;)

Kamela29
Kamela29
  10 marca 2013

Hejka
Głosik masz fajniutki,delikatny,wysoki...
Tylko jedna moja rada:biorąc instrument jako akompaniament,obojętnie czy to gitara klasyczna czy fortepian itp,gdy śpiewasz nie przygrywaj tej samej melodii,niech to bedą krótkie akordy lub coś pod melodię w tle...Fajniej wtedy brzmi.
Pozdrawiam i życzę sukcesów i spełnienia marzeń...

Elsmee
Posty: 54 (po ~109 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 10
Elsmee
  11 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hejka Głosik masz fajniutki,delikatny,wysoki... Tylko jedna moja rada:biorąc instrument jako akompaniament,obojętnie czy to gitara klasyczna czy fortepian itp,gdy śpiewasz nie przygrywaj tej samej melodii,niech to bedą krótkie akordy lub coś pod melodię w tle...Fajniej wtedy brzmi. Pozdrawiam i życzę sukcesów i spełnienia marzeń...


Dziękuję bardzo, zapamiętam te rady...w kwestii śpiewu jestem dopiero amator :)
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  11 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: elsme 4 dni temu o 11:51 (pierwszy post) http://www.youtube.com/watch?v=lEg0GcfcQQ8


Podbijam- kiepski wokal. Śpiewasz niewyraźnie, ale całość nie odstrasza przynajmniej.
Elsmee
Posty: 54 (po ~109 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 10
Elsmee
  11 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: elsme: elsme 4 dni temu o 11:51 (pierwszy post) http://www.youtube.com/watch?v=lEg0GcfcQQ8 Podbijam- kiepski wokal. Śpiewasz niewyraźnie, ale całość nie odstrasza przynajmniej.


Dziękuję :) Kocham krytyków :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.