magdalena2101
magdalena2101
  26 stycznia 2013 (pierwszy post)
d83dde03HEJ :d83dde03) CO SĄDZICIE O MUZYCE DISCO POLO
NP. KAWAŁKI 2755BOYS2755 http://youtu.be/DX_62wj2ba4 NIE WAŻNE JAK I GDZIE BYLE SIĘ DZIAŁO

ALBO http://youtu.be/oTB-HOD3TUw 2755SOLEO2755 - SŁODKO SŁODKA ???

d83dde03A MOŻE MACIE JAKIEŚ SWOJE ULUBIONE KAWAŁKI ???d83dde03
patii2306
patii2306
  26 stycznia 2013

tak ja mam swoich wykonawcow i sadze ze sa zajefajne mozna sie przy nich bawic

magdalena2101
magdalena2101
  26 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tak ja mam swoich wykonawcow i sadze ze sa zajefajne mozna sie przy nich bawic

podziel się co to za kawałki ???
vJustysv
vJustysv
  26 stycznia 2013

Zdarzają się takie co nawet wpadają w ucho a niektóre to już totalna porażka, nie wymieniając zespołu :D Wydaje mi się że dawne disco polo jakoś z sensem brzmiało a teraz to już chyba nie bardzo, tekst nie trzyma się kupy itp

Strobista
Strobista
  27 stycznia 2013

kretynska muzyka

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  27 stycznia 2013

mam dość sporą dyskografię na kompie, do melanżu nie ma lepszej opcji niz disco polo

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  28 stycznia 2013

osobiście gardzę tym tworem i ludźmi, którzy potrafią ogarnąć tylko tak prymitywny przekaz.

ChybaKpisz
ChybaKpisz
  29 stycznia 2013

znam kilka osób którzy słuchają wlaściwie tylko disco polo i jakos nie sa mniej inteligentni.;)
ja czasami sobie poslucham dla brechty:D

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  29 stycznia 2013

Sądzę że to dno, ale nie kategoryzuje ludzi pod względem muzyki jakiej słuchają.

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  30 stycznia 2013

ja uwielbiam ja ona tu jest

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  31 stycznia 2013
Psyche30
Psyche30: Sądzę że to dno, ale nie kategoryzuje ludzi pod względem muzyki jakiej słuchają.

a ja właśnie oceniam ludzi po muzyce, której słuchają.
Oczywiście nie tylko po tym, ale w dużym stopniu.
Z autopsji wiem, że nie mam o czym rozmiawiać z ludźmi, którzy słuchają disco polo, bo zazwyczaj to ludzie ze wsi po zawodówce interesujący się naprawianiem samochodów w swoim cudownym garażu.

Konto usunięte
Konto usunięte: znam kilka osób którzy słuchają wlaściwie tylko disco polo i jakos nie sa mniej inteligentni.;)


toż to się nie godzi
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  31 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: toż to się nie godzi


a jednak, zaskoczony?
dodatkowo mają poczucie humoru, pogodę ducha i nie są skończonymi cymbałami. szok!
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  31 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja właśnie oceniam ludzi po muzyce, której słuchają. Oczywiście nie tylko po tym, ale w dużym stopniu. Z autopsji wiem, że nie mam o czym rozmiawiać z ludźmi, którzy słuchają disco polo, bo zazwyczaj to ludzie ze wsi po zawodówce interesujący się naprawianiem samochodów w swoim cudownym garażu.


Zapewne nie pamiętasz, ale ja pamiętam naszą dyskusję na ten właśnie temat wieki temu na hajdzie, gdzie to razem z Krystianem sukinsynem uważałam że ocenianie na tej podstawie może byc mylne, a człowiek który jest nastawiony wyłącznie na jeden kierunek muzyczny jest dla mnie ograniczony, więc znam doskonale Twoje zdanie na ten temat.
A co do słuchania disco polo, zdziwiłbyś się ilu ludzi wykształconych tego słucha lol, ale niekoniecznie się tym chwalą na prawo na i lewo.
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  31 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dodatkowo mają poczucie humoru, pogodę ducha

im czlowiek glupszy, tym szczesliwszy
Konto usunięte
Konto usunięte: nie są skończonymi cymbałami.


i moze jescze powiesz, ze mają maturę? :D

Psyche30
Psyche30: Zapewne nie pamiętasz, ale ja pamiętam naszą dyskusję na ten właśnie temat wieki temu na hajdzie, gdzie to razem z Krystianem sukinsynem uważałam że ocenianie na tej podstawie może byc mylne, a człowiek który jest nastawiony wyłącznie na jeden kierunek muzyczny jest dla mnie ograniczony, więc znam doskonale Twoje zdanie na ten temat. A co do słuchania disco polo, zdziwiłbyś się ilu ludzi wykształconych tego słucha lol, ale niekoniecznie się tym chwalą na prawo na i lewo


pamietam bo to ja chyba ten temat zalozylem :)
nie tylko na tej podstawie jak juz mowilem, ale w duzej mierze, zapewne są wyjątki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.