jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  4 stycznia 2013 (pierwszy post)

Jakiej sluchacie muzyki

kuba92762
kuba92762
  4 stycznia 2013

Poprzeglądajtemat 'czego słuchasz w tym momencie' to się dowiesz i przestań zakładać wszędzie bezsensowne tematy...

jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  4 stycznia 2013

Powiem tak czego obecnie sluchasz to jest inny temat od mojego. Bo jest jedna podstawowa roznica obecnie mozna sluchac rozna muzyke np radia opery itp ale mi w tym temacie chodzi o ulubiona muzyke. A po drugie na tym forum moze kazdy zakladac tematy jakie tylko chce:). Wiec ja bez wzgledu na to czy to sie komus podoba czy nie bede zakladac tematy jakie chce nie kazdy moje tematy musi czytac bo ja nikogo nie zmuszam.

kuba92762
kuba92762
  4 stycznia 2013

Przeczytaj temat na samej górze to zobaczysz, że te Twoje tematy 'jakie chcesz' są po prostu debilne i nie powinno się ich zakładać bo nie mają większego sensu.

btw.słucham opery.

jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  4 stycznia 2013

To ty tak uwarzasz skoro sa debilne to je nie czytaj nikt ci nie karze to na tyle z mojej strony bo nie chce mi sie ani troche wdawac z toba w dyskusje ktore sa nie potrzebne.

Strobista
Strobista
  4 stycznia 2013

lepiej bys zapytala jakie ksiazki czytacie...bo sluchając muzyki nie nauczysz sie ortografii

sShAdOwCaPoNeE
sShAdOwCaPoNeE
  5 stycznia 2013

przecież nie będzie przeglądać i śledzić czego słuchacie?Pewnie jej chodziło o rodzaj czy coś,ale tu tak jest.Sami nic mądrego niepotrafią napisać a komuś jadą.Żałosne...

Nastal
Nastal
  5 stycznia 2013
http://www.fotka.pl/forum/muzyka/968864,Czego_sluchasz_w_tym/1987#post1002715 Zapraszam tu taj Moim ,Zdaniem temat ten należy do Zamknięcia.
kuba92762
kuba92762
  5 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Sami nic mądrego niepotrafią napisać a komuś jadą

ChybaKpisz
ChybaKpisz
  5 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież nie będzie przeglądać i śledzić czego słuchacie

a co ja to obchodzi, ksiazke pisze? ja slucham tego na co mam aktualnie ochote i nie zamykam sie w jednym gatunku muzycznym
jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  5 stycznia 2013

Mi chodziło. o to jakiego stylu muzyki sluchacie może. na początku. nie wyrazilam się. dość. precyzyjnie. A według. mnie to czego słuchamy. nie zawsze musi być. naszą. ulubioną. muzyką czy też. stylem muzycznym jakiego lubimy słuchać. Więc. według. mnie te dwa tematy różnią się, ale chcecie to prosze bardzo możecie. Zamykać .

Nastal
Nastal
  5 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jakiego stylu muzyki sluchacie

Tylko HARDSTYLE 2764
sShAdOwCaPoNeE
sShAdOwCaPoNeE
  5 stycznia 2013

Kuba weź przymknij jape:-)

jakiego stylu muz
sluchacie

Trance,house,electro-house,progressive house,trochę rocka xd

kuba92762
kuba92762
  5 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kuba weź przymknij jape:-)

Mówi to do mnie pokemon:crylol:
jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  5 stycznia 2013

Uczepił. się. mnie i mojego tematu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.