jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  3 stycznia 2013 (pierwszy post)

Hej mam do was pytanie może. akurat ktoś. zna się. na dj i podpowie mi jakich programów trzeba by bawić. się. w dj dodam, że.nigdy nie miałam. stycznosci z didzejowaniem więc. jestem poczatkujacą. Jednak interesuje mnie to i chciala bym spróbować. własnych. sił .

bezlitosny
bezlitosny
  5 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasami wazniejsze sa inne wydatki niz konsola.

Zatem zapomnij o graniu. W sumie gdy Cię czytam dajesz mi do zrozumienia, że nie połapałabyś się.
Zmieniam zdanie, ściągnij sobie virtual dj wersję demo i baw się dobrze. Wczuj się w rolę didżeja.
jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  6 stycznia 2013

Nie jestem idiota jak ci sie wydaje i polapala bym sie nie stety niekazdego stac na wydak na konsole rzedu 200-500zl o nowej nie wspomne.

bezlitosny
bezlitosny
  6 stycznia 2013

Nie twierdzę, że jesteś idiotką, ale do końca rozwiniętych umysłowo z pewnością nie należysz.

jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  6 stycznia 2013

Nie znasz mnie to nie oceniaj tyle powiem.

leser
leser
  7 stycznia 2013
asiaa
asiaa: Nie jestem idiota jak ci sie wydaje i polapala bym sie nie stety niekazdego stac na wydak na konsole rzedu 200-500zl o nowej nie wspomne.


z idiotka to bym sie zastanowil... po 2 konsola uzywana za 500 zl... chyba obudowa :D najpierw dowiedz sie czy masz sluch muzyczny.
asiaa
asiaa
  7 stycznia 2013

Na allegro patrzylam ok 500zl

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.