PalePijeLemonicPDG
Posty: 24 (po ~138 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 7
PalePijeLemonicPDG
  5 grudnia 2012 (pierwszy post)
Sobota & Weekend "Ona Tańczy Dla Mnie" - 2sty Blend
http://www.youtube.com/watch?v=aKrMk-7f9AA
Moim zdaniem blend lepszy od oryginału ;) pzdr:)

Kiedy przyszłość to walka. Czy wiesz gdzie prawda leży?Kiedy przeszłość jest warta, tyle co z niej zabierzesz.Nie chcę kraść, nie chce bić, nie chcę zabijać by żyć.To nasz kraj, ludzie w nim, tacy sami jak my.

GroznyPrawiczek
GroznyPrawiczek
  5 grudnia 2012

lepsze co nie zmienia zdania,ze to jeden wielki syf i tworcy jednego hitu

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 grudnia 2012

obojętnie co tam wstawią i tak każdy discopolowiec śpiewa tylko refren

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Strobista
Strobista
  6 grudnia 2012

caly plebs sie teraz tym gównem jara.żalosne

LuznyGosc
LuznyGosc
  7 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: caly plebs sie teraz tym gównem jara.żalosne

Podbijam.
sShAdOwCaPoNeE
sShAdOwCaPoNeE
  7 grudnia 2012

figo i fagot a nie jakiś zasrany weekend

ChybaKpisz
ChybaKpisz
  11 grudnia 2012

a mi sie to podoba bo to dobre polaczenie dwoch chwytliwych nut :ziober2: tylko szybko sie nudzi

SensuSx3
SensuSx3
  13 grudnia 2012

O jejciu...
Ile można tego słuchać ... Nie przepadam za Weekendem ,a zmieszanie go z Sobotą to już totalna paranoja ...

Nie wiem co "pewne osoby" w tym widzą jak i w całym tym kawałku ONA TAŃCZY DLA MNIE ... byłam świadkiem wielkiego szaaaału bo Ci oto Panowie pojawili się w klubie u mnie w mieście... Totalna paranoja a nawet gorzej .O jejciu...Ile można tego słuchać ... Nie przepadam za Weekendem ,a zmieszanie go z Sobotą to już totalna paranoja ...Nie wiem co "pewne osoby" w tym widzą jak i w całym tym kawałku ONA TAŃCZY DLA MNIE ... byłam świadkiem wielkiego szaaaału bo Ci oto Panowie pojawili się w klubie u mnie w mieście... Totalna paranoja a nawet gorzej .O jejciu...Ile można tego słuchać ... Nie przepadam za Weekendem ,a zmieszanie go z Sobotą to już totalna paranoja ...Nie wiem co "pewne osoby" w tym widzą jak i w całym tym kawałku ONA TAŃCZY DLA MNIE ... byłam świadkiem wielkiego szaaaału bo Ci oto Panowie pojawili się w klubie u mnie w mieście... Totalna paranoja a nawet gorzej .O jejciu...Ile można tego słuchać ... Nie przepadam za Weekendem ,a zmieszanie go z Sobotą to już totalna paranoja ...Nie wiem co "pewne osoby" w tym widzą jak i w całym tym kawałku ONA TAŃCZY DLA MNIE ... byłam świadkiem wielkiego szaaaału bo Ci oto Panowie pojawili się w klubie u mnie w mieście... Totalna paranoja a nawet gorzej .

SensuSx3
SensuSx3
  13 grudnia 2012

Eh ..i na co tyle razy aż to weszło co napisałam ...

LaLaNaBlaNaLaLa
LaLaNaBlaNaLaLa
  19 grudnia 2012

Może być... ale bez tego refrenu oczywiście

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.