MalaMiWersjaSoft
MalaMiWersjaSoft
  18 listopada 2012 (pierwszy post)

Cześć.

Dzisiaj w Radiowej Trójce króluje ............hip hop !
I to nie byle jaki , bo MEDIUM ! :-)

To będzie wielki sojusz rocka z hip hopem ?
http://www.youtube.com/watch?v=xukTcZMgClE

Moim zdaniem fajnie ,że coś się ruszyło na Polskiej scenie muzycznej.
Nowa płyta Pezeta jest NIESAMOWITA !
Ludzie piszą o tym co jest, o polityce, o życiu , o społeczeństwie.
Moim zdaniem prawdziwa muzyka :-)

NiemamDloni
NiemamDloni
  19 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Widać ,że nie słuchają ludzie trójki... mądrze facet mówił.

Gdybyśmy się z tobą zgadzali, do głowy by Ci nie przyszło to co "facet mówił" :zonk:
takisezwykuyhuopak
Posty: 118 (po ~144 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 13
takisezwykuyhuopak
  19 listopada 2012

Ja słucham trojki, ale nijak się to ma do tego co oferowało radio Bis. Mieszanka rocka, alternatywy, funku, ska, reggae i hh.
Połączeniem rocka z rapem jest Public Enemy, Limp Bizkit czy Agresiva69. Z tego co pamiętam to jeszcze Kazik próbował rap połączyć z rockiem. Są też projekty nastawione na nabijanie fejmu jak Peja ze Sweet Noise. Nie mówię nie dla eksperymentów, ale nie piszcie, że Pezet jest raperem bo nim kiedyś był. Szacunek za Bitwę Płocka ma u mnie do końca. Ale to już nie to.

Nastal
Nastal
  19 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Radiowej Trójce

Stacja porażka.
Konto usunięte
Konto usunięte: hip hop !

Tak nie cierpię HIP-HOP
Adidasowa
Adidasowa
  19 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak nie cierpię HIP-HOP

d83dde31
Nastal
Nastal
  19 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Śmieszna odpowiedź 270c
NazwaProfilu
NazwaProfilu
  19 listopada 2012

co jak co ale Trojka to najlepsze radio. drugie miejsce ma AntyRadio. Potem moze 1 i 2.
Czemu-Ano dlatego, że nie puszczają jakis idiotycznych nowości i trendów, którymi jarają sie tępi ludzie. Mało tego - nie robia jakiś zdebilowaciałych konkursów dla sluchaczy, polegających na zadzwonieniu i wybraniu jakiegoś koloru skrzynki (wiem dlatego ze w robocie bylem zmuszony słuchac tego szajsu) gdzie w jednej z tych trzech skrzynek, jest glowna wygrana (10.000-100.000zl) i kazdy z jeleni dzwoniący do tych debili nie wazne jaką skrzynke wybrał zawsze mial tą gdzie byla najmniejsza nagroda(1000). (glownie pisze na podstawie słuchania RMF i Zet-ki). Stwierdzilem równiez ze rmf i zet to jedno i to same kurestwo. Na obu stacjach muzyka ciągle sie powtarza, puszczają to samo podczas przymusowego osmio godzinnego słuchania ich lista zamykała sie do max 10 piosenek(sic!) czyli jakies kretynskie hity na czasie:nie: raz w robocie doznalem orgazmu gdy RMF DUPA pusciła Pearl Jam - Jeremy.
Stwierdzam ze te stacje radiowe sa dla tepaków i nigdy tegoz zdania nie zmienie.
Nara!

Adidasowa
Adidasowa
  22 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmieszna odpowiedź

Ponieważ...?
ManipuIantka
ManipuIantka
  26 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Stacja porażka.

Chyba Ty. :and:

W trójce słucham głównie ciemnej strony mocy, albo czasami też audycji tuż po niej. Obie świetne. ;)

A mieszanica rapu z rockiem nazywa się rapcore, nie słucham rapu, ale rapcore nawet mi podchodzi. :D
Informacjonistka
Informacjonistka
  29 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj w Radiowej Trójce króluje ............hip hop !

Myślałam, że cały czas na pierwszym miejscu "Wilki Dwa" Luxtorpedy. ;d.
Głęboko ubolewam nad faktem, że wszystkim wciskają szit w stylu "hip hopu".

Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem prawdziwa muzyka :-)

Rozumiem, że Anthrax, Tool i Metallica są Ci obce. :tak:
Earth
Earth
  2 grudnia 2012

I znowu, kolejna sobota i kolejna genialna audycja ;>

IVIrrrau
IVIrrrau
  13 grudnia 2012

A propos czwartkowych audycji, dzisiaj dają 4 headlinera kolejnego opka. Polecam wszystkim trójkę o 20.00. Sam jestem ciekaw, kto będzie dopełnieniem genialnego lineupu :3

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.