IWillStealYourSoul
IWillStealYourSoul
  16 października 2012 (pierwszy post)

Zapraszamy serdecznie na FunPage nowo powstałej grupy hip-hopowej założonej w 2012 roku. W skład grupy wchodzi dwóch raperów z Poznania: Tomi & Młody. Wspólnie pracują nad albumem pt: Reprezentuje. Mają na swoim koncie już kilka tracków, według mnie godnych uwagi! Tak więc zapraszam na Facebook'owy FunPage, gdzie znajdziecie ich nowe kawałki. http://www.facebook.com/DobryGram Podoba Się ? Lajk!
Pimpalation
Pimpalation
  16 października 2012

Poziom rapu jak zawsze fotkowy, czyli okolice dna. Beka x1 Jeszcze nie nagraliście płyty a już chcecie koszulki sprzedawać? Beka x2 Jaki kur2 funpage, jeśli już fanpage, nawet nie wiesz co zakładasz, jełopie. Beka x3

Strobista
Strobista
  17 października 2012

nie wiem jakos mi to dupy nie urywa...bo to takie zwykle piosenki... po prostu walneliscie tekst, do tego jakis bit i nagrywacie zeby tylko bylo sie czyms pochwalić na fejsie przed kolegami ze jestescie zajebistymi "raperami" no i gówno wam z tego wychodzi. Promocja na fotce to dno dna.

tibauld
tibauld
  19 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: FunPage Dobry Gram

ssij...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.