Lieblich
Lieblich
  4 października 2012 (pierwszy post)

Poszukuję osób z Krakowa i okolic, które jadą na Impact fesival, na którym wystąpi Rammstein ♥

Będzie to mój pierwszy koncert i nie chciałabym jechać sama, dlatego proszę o kontakt jeśli ktoś taki się znajdzie :)

LadyDomi
LadyDomi
  4 października 2012

Wcześnie się wzięłaś za poszukiwanie towarzysza. Impact dopiero za rok.

Lieblich
Lieblich
  4 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wcześnie się wzięłaś za poszukiwanie towarzysza. Impact dopiero za rok.


No bo muszę znaleźć osoby, które jadą zanim kupię bilety. Nie ma opcji żebym sama jechała. Więc najpierw towarzystwo, potem bilety ;).
LadyDomi
LadyDomi
  4 października 2012

Ale wiele osób pewnie zdecyduje się później, gdy będzie znanych już więcej gości. Chociaż nie ukrywam, że sam Rammstein pewnie przyciągnie najwięcej osób. Chyba, że organizatorzy czymś zaskoczą xD

Lieblich
Lieblich
  4 października 2012

Heh, mam nadzieję, że kogoś znajdę :)

LadyDomi
LadyDomi
  4 października 2012

Proponowałabym popytać na fb na evencie LiveNation. Tam sporo osób zawsze szuka biletu, towarzystwa, informacji. W każdym razie - powodzenia :)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  5 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Będzie to mój pierwszy koncert i nie chciałabym jechać sama, dlatego proszę o kontakt jeśli ktoś taki się znajdzie :)

Boisz się jechać sama, ale z nieznajomymi ludzmi już spoko?
Lieblich
Lieblich
  5 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Boisz się jechać sama, ale z nieznajomymi ludzmi już spoko?


Nie, nie boję się. Gdzie ja, sama pojadę do Warszawy (ta, rodzice mnie puszczą). Dlatego muszę towarzystwo znaleźć ;)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  5 października 2012

A no tak 16 lat...

Lieblich
Lieblich
  6 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 16 lat


Te przeklęte 16 lat. Dupa!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.