Pinky16
Pinky16
  10 września 2012 (pierwszy post)

Jakie są wasze ulubione piosenki - chodzi mi o wszystkie rodzaje - nie mam uprzedzeń do niczego - chcę poznać również zdanie innych na temat różnych piosenek i stylów muzyki. Piszcie wszystko.

asexualna
asexualna
  16 września 2012
Dye
Dye: O ile dobrze pamiętam, to ten hicior wyszedł jakoś latem i wszystkie dzieci zbierały się na jednym podwórku i graliśmy w kartofla, czy ziemniaka czy jak inni nazywają zbijanego :D a jak leciały hity Michałka, to wszyscy śpiewali :D Z koleżankami nawet zabierałyśmy walkmana i z wszystkich piosenek spisywałyśmy sobie teksty

:crylol: lol
Dye
Dye
  16 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: lol

Weź się nie śmiej. Miałam wspaniałe dzieciństwo :ziober2:
asexualna
asexualna
  16 września 2012
Dye
Dye: Weź się nie śmiej. Miałam wspaniałe dzieciństwo

Ja na swoje też nie narzekam więc wiesz:ziober2:
Dye
Dye
  16 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja na swoje też nie narzekam więc wiesz

To ten sam rocznik, więc podejrzewam, że też bym miała się z czego pośmiać :ziober2:
Letal
Letal
  16 września 2012
Dye
Dye: kurczę, pamiętam że jak to było hitem, to miałam kilka lat i udawałam z siostrą, że spadamy z piętrowego łózka tak jak ona w tym klipie

dobrze że nie spadłaś i się nie zabiłaś :rotfl:
misia753
misia753
  16 września 2012

Liber-winny

asexualna
asexualna
  16 września 2012
Dye
Dye: To ten sam rocznik, więc podejrzewam, że też bym miała się z czego pośmiać

Zapewne tak :ziober2: pamiętam jak jednemu koledze dawaliśmy 2zł, a on na środku wylotówki na warszawe robił siku do wiaderka.
Dye
Dye
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze że nie spadłaś i się nie zabiłaś

Ta w klipie się chyba nie zabiła, więc uważałam na to, jakie akrobacje wykonuję :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapewne tak pamiętam jak jednemu koledze dawaliśmy 2zł, a on na środku wylotówki na warszawe robił siku do wiaderka.

:rotfl: Co to ludzie dla pieniędzy nie robili :D
My przywiazaliśmy portfel na nitce, położyliśmy go na ulicy i czekaliśmy, aż ktoś się zatrzyma :D tyle, że my nie byliśmy tak chamscy, jak starsi koledzy, którzy zrobili podobny wkręt, ale narobili do portfela :rotfl:
asexualna
asexualna
  18 września 2012
Dye
Dye: Co to ludzie dla pieniędzy nie robili :D My przywiazaliśmy portfel na nitce, położyliśmy go na ulicy i czekaliśmy, aż ktoś się zatrzyma :D tyle, że my nie byliśmy tak chamscy, jak starsi koledzy, którzy zrobili podobny wkręt, ale narobili do portfela

I tak się nie martw :rotfl: u mnie w gimnazjum narobili jednej dziewczynie do rękawa w kurtce. Miała niespodziankę zakładając ją.
Dye
Dye
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak się nie martw u mnie w gimnazjum narobili jednej dziewczynie do rękawa w kurtce. Miała niespodziankę zakładając ją.

Weź nie żartuj.. chyba bym pozabijała ich :D
asexualna
asexualna
  18 września 2012
Dye
Dye: Weź nie żartuj.. chyba bym pozabijała ich :D

Bez jaj :lol: ja też
xp3nsivsh1t
xp3nsivsh1t
  18 września 2012

Większość Marina and the Diamonds, Amy Winehouse, Porcelain Black, Lady Gagi, Marylina Mansona, Die Antwoord, nie chce mi się pisać swojej playlisty. :D

NaHajuu
NaHajuu
  18 września 2012

jedna z lepszych nutek Bonsona, ogólnie cała płyta kot..http://www.youtube.com/watch?v=kvIUdvMiKYw

ostatecznycios
ostatecznycios
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ulubione piosenki

dokąd tu idzie jeż możesz wiedzieć jeśli chcesz domowe przedszkole
puszek okruszek znalazłam go w ogródku i wyglądał jak czterdzieści jeden smutków
poszła Karolina do Gogolina
16-Lat miałaś gdy pod bluzeczką dwa jabłuszka masz komu ty je dasz
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 16-Lat miałaś gdy pod bluzeczką dwa jabłuszka masz komu ty je dasz

To zdaje sie być dobre, link?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.