Pinky16
Pinky16
  10 września 2012 (pierwszy post)

Jakie są wasze ulubione piosenki - chodzi mi o wszystkie rodzaje - nie mam uprzedzeń do niczego - chcę poznać również zdanie innych na temat różnych piosenek i stylów muzyki. Piszcie wszystko.

Aie
Aie
  10 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są wasze ulubione piosenki - chodzi mi o wszystkie rodzaje - nie mam uprzedzeń do niczego - chcę poznać również zdanie innych na temat różnych piosenek i stylów muzyki. Piszcie wszystko.
Rap - Kali :zakochany:, Pezet, Eldo, Pih itd.
Dye
Dye
  10 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Piszcie wszystko.

Musiałabym z 200 utworów podać.
Strobista
Strobista
  10 września 2012

tyle tego jest ze nie chce mi sie pisac wiec cie skrina zrobilem....nie wiem po co ci to:woot:
ponizej masz rozne style i roznych wykonawców. pojedynczych utworów tym bardziej nie zamierzam pisać

Niier
Niier
  10 września 2012

Brennan Heart & Wildstylez - Lose My Mind - hardStyle .

slimaczeq
slimaczeq
  10 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:


props za Vinnie Paza
Strobista
Strobista
  11 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: props za Vinnie Paza


jaram sie JMT jak cholera:mrgreen:
Marcin83153
Posty: 16 (po ~405 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Marcin83153
  11 września 2012

Elmore James - It Hurts Me Too Jimi Hendrix - Red House Guns N' Roses - You Coulde Be Mine The White Stripes - Seven Nations Army John Coltrane - Blues Train Sonny Rollins - St. Thomas Ten Years After - Love Like A Man Buddy Miles - Them Changes Chuck Berry - Downbound Train Metallica - Seek And Destroy Muddy Waters - Mannish Boy Judas Priest - Revolution Howlin' Wolf - Spoonful Sonny Boy Williamson II - Fred McDowell - [url=http://www.youtube.com/watch?v=mtlVSedpIRU]You Gotta Move Rober Johnson - Kind Hearted Woman The Doors - Hello I Love You Led Zeppelin - Whole Lotta Love The Rolling Stones - Brown Sugar Aerosmith - Dude AC/DC - Whole Lotta Rosie Deep Purple - Smoke On The Water

BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  11 września 2012

Sporo tego :lol: mogę. wymienić Pih-a większość tekstów .

BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  11 września 2012

Łzy też były dobre dalej są, ale z babki inna wokalistką,a dla mnie to już nie to samo :lol:

PalePijeLemonicPDG
Posty: 24 (po ~138 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 7
PalePijeLemonicPDG
  12 września 2012
nie będę się rozpisywał POZNAŃSKI RAP...!!!!!

Kiedy przyszłość to walka. Czy wiesz gdzie prawda leży?Kiedy przeszłość jest warta, tyle co z niej zabierzesz.Nie chcę kraść, nie chce bić, nie chcę zabijać by żyć.To nasz kraj, ludzie w nim, tacy sami jak my.

MuyBueno
MuyBueno
  12 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są wasze ulubione piosenki

A TWOJE ?
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  12 września 2012

Dimmu Borgir - The Sacrilegious Scorn

Dye
Dye
  12 września 2012

Arch Enemy- My apocalypse

aseptyczny
aseptyczny
  13 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ulubione piosenki


Dużo by wymieniać, ale ostatnimi czasy moim faworytem jest ten utwór.

http://www.youtube.com/watch?v=Ol-KrTTta4g
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.