BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  9 września 2012 (pierwszy post)

Siemanko cytować wersy ,teksty Polskich wykonawców Rapu najlepsze technicznie , z konkretnym przekazem według Was-wartości,według których staracie się żyć itp itd . Stanowcze nie dla hejterów,pajaców,napinania,propagandzistów! Dwa razy przeczytaj zanim tutaj coś napiszesz dany tekst.

PalePijeLemonicPDG
Posty: 24 (po ~138 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 7
PalePijeLemonicPDG
  9 września 2012
"Tu średnia zarobków to 5 tysięcy jaka szkoda że w 5 miesięcy" .. ;)

Kiedy przyszłość to walka. Czy wiesz gdzie prawda leży?Kiedy przeszłość jest warta, tyle co z niej zabierzesz.Nie chcę kraść, nie chce bić, nie chcę zabijać by żyć.To nasz kraj, ludzie w nim, tacy sami jak my.

BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  9 września 2012
:lol: ja to mam w dwa miesiące :lol: i praktycznie wszystkie moje Ziomki to samo chyba,że to metafora,ale wątpie. Pyrsk.
MuyBueno
MuyBueno
  10 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: z konkretnym przekazem według Was-wartości,według których staracie się żyć

Powielanie się i trzymanie się kogoś jak schematu jest dla SŁABYCH.
BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  10 września 2012

Czyli idąc Twoim tokiem myślenia każdy religa jest dla słabych Satanizm,Buddyzm,Chrześcijaństwo itd itd. Syn czerpiący wartości od Ojca jest słaby . Uczeń w szkole jest słaby, ponieważ powiela wartości przekazywane przez nauczyciela itd itp dwa razy przemyśl zanim dasz odpowiedź.

LuznyGosc
LuznyGosc
  10 września 2012

'Rób to, co robisz brat, świat jest dziki
Nie pozwól żeby ktokolwiek mówił, że jesteś nikim
Licz tylko na siebie jeśli umiesz liczyć
Bo mimo upływu lat nadal żyjemy w dziczy
Zawsze jest chwila ciszy przed uderzeniem burzy
Świat należy do odważnych, nikt nie pamięta tchórzy
Niektórzy są głupi, chcą się zabić
Sam zrozumiałem jak bardzo człowiek może być słaby
Wszystkie wady tego świata tworzą moją poezję
Więc wylałem frustracje nagrywając bezdech
To bezsens chłopaku mimo całego syfu
Nie rób sobie krzywdy przez rzeczy, na które nie masz wpływu
Bo depresja jak tyfus niszczy społeczeństwo
I niektórzy poddają się tej dziwce zbyt często'

PalePijeLemonicPDG
Posty: 24 (po ~138 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 7
PalePijeLemonicPDG
  10 września 2012
WBU - Zepsuty świat
Ten świat to speluna Brak tutaj śladów głosów Chrystusa To raj, to dom, azyl Szatana Królestwo gdzie na podium stoi Pieniądz i kure*stwo to jego zwycięstwo Dziś widać prawdę Jesteśmy stworzeni na jego podobieństwo Człowiek - zepsuty, chory, wynaturzony, wyuzdany Nowy, lecz przeterminowany Rany młodej kobiety, nie szczędzili ciała Twarz od żyletki pocięta cała Ksiądz pedofil gwałcił pięciolatka Bita, gwałcona przez trzech synów matka Rodzinny dramat, szokuje, proste Dwóch braci zabiło i poćwiartowało siostrę Tajlandia to kraj uciech dla dewiantów Około trzech tysięcy dzieci dziennie pada ofiarą gwałtów Śmiecie, ponad 80 milionów dzieci ulic żyje na całym świecie Niemcy - dożywocie dla ludożercy Rosja - 49 ofiar seryjnego mordercy W szkole w Stanach - kolejny zamach Sprawa pedofilii w 52 krajach Takich jak Leszek Pękalski jest wielu Z martwą osobą uprawianie seksu Szokujące filmiki, obrazy, sceny wojny Człowiek pozbawiony jakichkolwiek ludzkich emocji..
Cała Płyta ma przekaz

Kiedy przyszłość to walka. Czy wiesz gdzie prawda leży?Kiedy przeszłość jest warta, tyle co z niej zabierzesz.Nie chcę kraść, nie chce bić, nie chcę zabijać by żyć.To nasz kraj, ludzie w nim, tacy sami jak my.

BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  10 września 2012
:piwo: polać mu :lol:
slimaczeq
slimaczeq
  10 września 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: 'Rób to, co robisz brat, świat jest dziki Nie pozwól żeby ktokolwiek mówił, że jesteś nikim Licz tylko na siebie jeśli umiesz liczyć Bo mimo upływu lat nadal żyjemy w dziczy Zawsze jest chwila ciszy przed uderzeniem burzy Świat należy do odważnych, nikt nie pamięta tchórzy Niektórzy są głupi, chcą się zabić Sam zrozumiałem jak bardzo człowiek może być słaby Wszystkie wady tego świata tworzą moją poezję Więc wylałem frustracje nagrywając bezdech To bezsens chłopaku mimo całego syfu Nie rób sobie krzywdy przez rzeczy, na które nie masz wpływu Bo depresja jak tyfus niszczy społeczeństwo I niektórzy poddają się tej dziwce zbyt często'


demonologia synu
slimaczeq
slimaczeq
  10 września 2012

"Bycie prawdziwym liczy się bardziej niż tani lans"

PalePijeLemonicPDG
Posty: 24 (po ~138 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 7
PalePijeLemonicPDG
  11 września 2012
"Matka jest tylko jedna. Szanuj Jej imię choćbyś miał nie ominąć piekła"

Kiedy przyszłość to walka. Czy wiesz gdzie prawda leży?Kiedy przeszłość jest warta, tyle co z niej zabierzesz.Nie chcę kraść, nie chce bić, nie chcę zabijać by żyć.To nasz kraj, ludzie w nim, tacy sami jak my.

Strobista
Strobista
  11 września 2012

kilka moich ulubionych [co prawda to tylko jeden wykonawca z PL, bo raczej slucham zagranicznych:mrgreen:]

"nie czczę diabla sku#&%synu, to on czci nas"
"pedofil biskup całuje zloty krzyż, biały gołąb pikuje w dół zamiast leciec wzwyż"
"nie masz czasem wrazenia że bóg to hipokryta, ludzie umierają z głodu jak księza żrą do syta"
"dosłowne branie słów,które mówi biblia jest tak glupie jak jedzenie z podłogi w miejskich kiblach"
"nadszedl koniec hipokrytów, bóg nie ochroni bo dopiero w chwili smierci przypomnieli sobie o nim"
"matka ziemia dokonała aborcji na swych dzieciach"

BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  11 września 2012

masz ewidentne kompleks Chrześcijaństwa :lol: na każdym kroku cisniesz tą jedyną sluszną relígie :lol: :crylol:

BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  11 września 2012

Działalność władz centralnych -
apogeum indolencji,
impresja imputacji - obrazem
kontrowersji.
Lodowaty wzrok, kamienna mina-
-bezwzględne oblicze przedstawia
Temida.
Kontrrewolucja, odwet konwentu,
nieformalne procedury,
zatajanie błędów nomenklatury -
DEMOKRACJA.
Złudna inauguracja następnej
kadencji.
Indagacja ze strony prewencji.
Prokreacja.
Zakazów proklamacja - formą
przekazu aktualnych zasad.
Widoczny progres fałsz tu stwarza.
Niepomierny lęk- zastrasza.
Nieracjonalność wciąż przeraża.
Przytomność umysłu jedyna obrona,
przed czyhającym zagrożeniem,
którym jest stworzona.
Normatywna koalicja, legalni
mordercy,
bestialska policja- sprawiedliwość to
fikcja.
Dyskryminacja. Dyskwalifikacja oceną
jury niska punktacja.
Propaganda, układy, żelazny rygor,
narzucany schematycznie.
Moralna sentencja kąsi drastycznie...
Faktycznie.
Nemezis

BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  11 września 2012

Jakbyś nie chciał być już stąd
Stał na ostatnim piętrze,
Ogień trawi Twój dom
Nie walczysz o powietrze
Powiew wiatru, gdy Twój los się tli
Gotowy do upadku, w oczach błyszczą
łzy
Niespełnione marzenia, snu ostatni akt
Każą się uśmiechnąć, zwiędły życia
kwiat
Ręce masz z tyłu, stoisz na krawędzi
Ręce masz z tyłu, skrzydła anioła
śmierci

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.