Futushimo
Futushimo
  6 września 2012 (pierwszy post)

Witam,szukam osób,które potrafią napisać tekst do gotowego kawałka. Gatunek Hands Up :) Jeśli byłby ktoś zainteresowany,smiało,pisać ;)

slimaczeq
slimaczeq
  6 września 2012

jestem zainteresowany

Marcin83153
Posty: 16 (po ~405 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Marcin83153
  7 września 2012

Pytanie tylko czemu ma być po angielsku? Z ludźmi rozmawiasz też po angielsku? A może nie jesteś Polakiem? Sorry za tego typu pytania, ale ja po prostu nigdy nie potrafiłem zrozumieć dlaczego ludzie, którzy na codzień posługują się językiem polskim, koniecznie chcą śpiewać po angielsku.....

Marcin83153
Posty: 16 (po ~405 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Marcin83153
  7 września 2012

ok sorry cofam pytanie.

Niier
Niier
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gatunek

Jak to był by gatunek muzyki HS to tak ;]
Futushimo
Futushimo
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to był by gatunek muzyki HS to tak ;]


Niestety HS nie tworzę,choć kiedyś się przymierzałem :D

Marcin83153
Marcin83153: Pytanie tylko czemu ma być po angielsku? Z ludźmi rozmawiasz też po angielsku? A może nie jesteś Polakiem? Sorry za tego typu pytania, ale ja po prostu nigdy nie potrafiłem zrozumieć dlaczego ludzie, którzy na codzień posługują się językiem polskim, koniecznie chcą śpiewać po angielsku.....


Jestem Polakiem,rozmawiam z ludźmi po polsku,tylko zrozum,że aby się gdzieś wybić,to utwór musi być w języku angielskim.
biggie87
biggie87
  8 września 2012

ich bin karabin i love you gołe baby.... może być?

Futushimo
Futushimo
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ich bin karabin i love you gołe baby.... może być?


Idiots..idiots everywhere...:/ :facepalm:

Taaaa...bardzo mi się przyda,dzięki...
MuyBueno
MuyBueno
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: estem Polakiem,rozmawiam z ludźmi po polsku,tylko zrozum,że aby się gdzieś wybić,to utwór musi być w języku angielskim.

WCALE NIE

:NINJA:
Futushimo
Futushimo
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Futushimo:estem Polakiem,rozmawiam z ludźmi po polsku,tylko zrozum,że aby się gdzieś wybić,to utwór musi być w języku angielskim. WCALE NIE


Owszem,nie mam zamiaru wybijać się w Polsce,np w "My Music" bo tam jest szmira nic więcej...ciągle utwory wixiarskie,pompa,nic więcej...electro-shit że tak powiem...:/ ja tworzę HU,a to dwa całkiem ine gatunki,więc,dziękuję,tyle na temat :/
biggie87
biggie87
  8 września 2012

hands up to dopiero wixa... przez taką muzykę musiałem sprzedac gramofony i połowę swoich płyt winylowych bo nikt nie chciał słuchać dobrego undergroundowego housu tylko Twoje zaj3bane HU powiem tak Hands up Ci w du.pe

Futushimo
Futushimo
  10 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hands up to dopiero wixa... przez taką muzykę musiałem sprzedac gramofony i połowę swoich płyt winylowych bo nikt nie chciał słuchać dobrego undergroundowego housu tylko Twoje zaj3bane HU powiem tak Hands up Ci w du.pe


Pocałuj sie w du.pę człowieku. Hejter się kufa znalazł...:/ słuchaj swojego zasranego szitu,mam to gdzieś co musiałeś sprzedać,wisi mi to...piszesz na temat? NIE,więc po kiego grzyba się wpierniczasz???
zeref667
zeref667
  11 września 2012

Ja pisalem teksty piosenek po angielsku dla zespolu metalowego :)
Ale obecnie mi sie nie chce :P Za bardzo sie lenieeeee...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.