Fajnyboy33
Fajnyboy33
  22 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Jakich tam utworów z tego gatunku ostatnio lubicie słuchać, macie jakichś ulubionych producentów ?

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  22 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakich tam utworów z tego gatunku ostatnio lubicie słuchać, macie jakichś ulubionych producentów ?

Dash Berlin,Shogun :)
Fajnyboy33
Fajnyboy33
  22 sierpnia 2012

No akurat tych panów nie lubię za bardzo słodza, wolę Uplift albo jakiś mocarny Tech

Fajnyboy33
Fajnyboy33
  22 sierpnia 2012

Tak dodam jeszcze że ostatnio podchodzi mi twórczość Darrena Portera, koles ładnie wymiata swoimi sztosami w tym roku, kto nie miał do czynienia a lubi taka muzykę musi sprawdzić, no i do tego Suncatcher ładnie wymiata ale u niego to już norma, Felix Pot, Cymatics, Orbion & many more , sporo jest nowych nazwisk niedocenianych, a stare kojoty takie jak Armin Corsten, Chicane zaczynają się kończyć

Strobista
Strobista
  22 sierpnia 2012

nie znam sie na trance kompletnie i nie wiem kto tam przoduje itd:P
ale ostatnio powrocilem do ruskiego transu ktory kilka lat temu zassalem z neta i o nim zapominalem...
nazywa się PPK

i słucham jeszcze Genevieve Pasquier - nie wiem czy to jest trance czy jakas inna podkategoria bo sie nie znam:Pale klimat ma zajebiaszczy!

bezTelewizora
bezTelewizora
  22 sierpnia 2012

Airscape - Sosei [F&W Remix] :D

ulubiony producent : 4 strings :P

TantraHeart
Posty: 52 (po ~160 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
TantraHeart
  23 sierpnia 2012

z Tech-Trance Indecent Noise ,Bryan Kearney,John O'Callaghan tych polecam .Uplifting-Trance Arctic Moon,Ronny K,Andy Blueman

ruslan
ruslan
  26 sierpnia 2012
http://www.youtube.com/watch?v=2VB_uz6G6C4 ostatnio wkręciłem sobie ten kawałek, słucham go kilka razy dziennie :)
DJArcadio
Posty: 7 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
DJArcadio
  30 sierpnia 2012

oo Tuvan, najlepszy kawałek roku 2009 ;P

mój ulubiony DJ to Orjan Nilsen, dlatego ,że nie czaruje nonstop tym samym stylem. Dynamicznie sie chłopak rozwija i zaskakuje co najważniejsze ;)

a oto kawałek, który według mnie wymiata : http://www1.zippyshare.com/v/88746549/file.html

Fajnyboy33
Fajnyboy33
  3 września 2012

Ty widzę słabo trance słuchasz skoro Orjan się rozwija , bo on tylko zaczyna upadac, to już nie to samo co rok temu , zero pomysłu ciągle ten sam schemat , bezsensowną lupanka ale każdego kto wydaje w Armadzie to dosięga.

Fajnyboy33
Fajnyboy33
  5 września 2012

Ciro Visone - Opera, to dobry tjun który ostatnio wpadł w moje uszy i polecam smakoszom trance

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  6 września 2012

co myslisz o Arneju?

Fajnyboy33
Fajnyboy33
  6 września 2012

No dobre nuty ma, dobry mroczny styl no i pod swoim drugim aliasen 8Wonders też ładnie mu idzie, jeden z nielicznych który nie uderza w komerche ostatnio plastikowymi dźwiękami , ale coś dawno nic od niego nie wyszło :(

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 września 2012

Ron van den Beuken
Oliver Prime
Push

MuyBueno
MuyBueno
  6 września 2012

arnej,O'Callaghan,Above & Beyond,medina,george Acosta,Marcus Schulz,Schossow,Talla 2XLC,W&W

ot co tak na szybko

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.