Monika1792
Monika1792
  27 lipca 2012 (pierwszy post)
Witajcie! :)
Wyobrażacie sobie świat bez muzyki? Ja osobiście nie! Muzyka ma zdecydowanie duże znaczenie :)Jeżeli ktoś jest miłośnikiem klubowych hitów taj jak ja zachęcam do podzielenia się :)Ja się ostatnio jaram klubowymi nutami jak np:
"Tiesto - We own the night" albo "Nico-last summer"


[color=violet]Przyjaciółka nazwała mnie ostatnio "demonem muzyki", bo jak się nam jakaś muza spodoba a nie znamy tytułu, ja zapisuję słowa, wyszukuję piosnki i na drugi dzień zachwycamy się nutką :swir: :afro:

Jak znacie jakieś dobre klubowe hity to będę wdzięczna za podzielenie się nimi :))
Fajnyboy33
Fajnyboy33
  7 sierpnia 2012

To nie klubowe dźwięki tylko gimbusiarsko-eskowy shit

Monika1792
Monika1792
  7 sierpnia 2012

To pokaż nam proszę klubowy hit skoro uważasz, że te są shitem ;]
Wybacz ale przeważnie w klubach grają muzykę właśnie z eski, jakieś nowości ;]

Fajnyboy33
Fajnyboy33
  7 sierpnia 2012

Nie wiem w jakich klubach bywasz ale sądząc po tym co piszesz to jakichś dla gimbusow wstęp od 15 lat byle sala pełna wstęp za 5 zł a dj z remizy , poważne kluby grają zupełnie inne typy muzyki które z Eska nie mają nic wspólnego, a dobra muza to trance , darren porter , Paul Todd itp, Ogólnie trance i prawdziwe techno rządzi choć mało kto w Polsce wie jak brzmi prawdziwe techno

Fajnyboy33
Fajnyboy33
  7 sierpnia 2012

W ogóle żal jeśli ktoś stwierdza że muzyka klubowa to głównie hity Eski i tym podobnych rozgłośni które nic sobą nie reprezentują poza dziecinnymi tekstami ale do tego trzeba znać język angielski, i melodiami kopiuj wklej , ale do tego trzeba mieć słuch

luzak959
luzak959
  8 sierpnia 2012

Polecam wszystkie utwory od silvio the great, daan'd oraz od cookiesa... Tego na pewno nie grają na esce...

Fajnyboy33
Fajnyboy33
  8 sierpnia 2012

Może nie grają tam tego ale brzmi jakby grali, nie moje klimaty wolę coś bardziej ambitnego

luzak959
luzak959
  8 sierpnia 2012

Ambitnego ?? Klubowa piosenka to nie tylko dwa sample i bas... Znajomy który pracuje pod pseudonimem silvio the great robi dobra muzykę, ale to takie łatwe nie jest...

Fajnyboy33
Fajnyboy33
  9 sierpnia 2012

No łatwe nie jest , ale po przesłuchaniu jego dokonań to nie mam zamiaru do tego wracać, po prostu sucha komercja żadnych emocji nie ma w tych jego utworach , tylko żeby pierdziało, łupalo a może się sprzeda

luzak959
luzak959
  9 sierpnia 2012

Zwróć uwagę że to jego praca.. Teraz rządzi komercja. Nic tego nie zmieni, bo za duże pieniądze za tym idą.. Nie znam żadnego dj-a który nie tworzy dla komercji..

Monika1792
Monika1792
  9 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Może nie grają tam tego ale brzmi jakby grali, nie moje klimaty wolę coś bardziej ambitnego

Jakbyś nie wiedział to są gusta i guściki, każdy słucha czegoś innego, to co mu się po prostu podoba.. równie dobrze dla innych to czego ty słuchasz jest GÓWNEM ;]
Nie podoba się temat to się nie wypowiadaj.
Tak się zastanawiam, skoro słuchasz takiej dobrej muzyki, jest ona najlepsza etc., to ciekawe skąd wiesz jakie hity lecą w dobrze ci znanym gimbusie.. :)
Fajnyboy33
Fajnyboy33
  9 sierpnia 2012

Wystarczy wejść w ten temat żeby wiedzieć co tam leci, a bardziej gownianej muzyki niż to nie znam, tak samo płytka jak ludzie którzy tego słuchają, szkoda moich uszu na to disco z pola w angielskim wydaniu

Monika1792
Monika1792
  9 sierpnia 2012

Boże człowieku nie wchodz i z głowy, wydaje mi się że ty słuchasz gówna. Nikt ci nie kaze tego słuchać .. idz i zachwycaj się swoim gównem.

Fajnyboy33
Fajnyboy33
  9 sierpnia 2012

Może i gowno ale czuć w tym jakieś emocje i ambicje , a nie słodki vocal z dennymi tekstami, i melodiani jak z kompozytora dzwonków w starej nokii, jak będę chciał sobie posłuchać hitów z radia to je sobie włącze w domu , nie muszę w tym celu latać po klubach, a jak idę to wybieram tylko te na poziomie muzycznym i z odpowiednim zapleczem

Monika1792
Monika1792
  9 sierpnia 2012

Brawo dla ciebie ;]

Fajnyboy33
Fajnyboy33
  9 sierpnia 2012

Jeśli już chcesz bić mi brawa, to owację na stojąco poproszę

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.