anusia2502
anusia2502
  4 lipca 2012 (pierwszy post)

Serdecznie zachęcam do
głosowania na se cik mojego
brata ( duzo dla niego znaczy ten
konkurs )Dj Arturo - Holiday 2012
- Party-Sound.pl na stronie Party-
Sound.pl.

DaroDeeJay
DaroDeeJay
  5 lipca 2012

polecam sie na przyszłosc hehe :D a teraz wg. temtu :) tu jest mój secik :))

http://www65.zippyshare.com/v/72810695/file.html

anusia2502
anusia2502
  5 lipca 2012

Ok:) w wolnej chwili posłucham:)

Matuidi
Matuidi
  5 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: debilny

Debilne to są twoje posty w tym temacie :zonk:
TantraHeart
Posty: 52 (po ~160 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
TantraHeart
  6 lipca 2012

Każdy na początku zaczyna od zera,z dnia na dzień się nie wspina na szczyt.Ze mnie też się śmiano odnośnie moich produkcji a teraz co? rękę nagle podają bo udało mi się wybić a zajęło mi to 7 lat . Anusia życzę powodzenia dla Twojego brata! Pozdrawiam Carlo:)

slimaczeq
slimaczeq
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www65.zippyshare.com/v/72810695/file.html

ale gówno
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam sie na przyszłosc hehe :D a teraz wg. temtu :) tu jest mój secik :))

dobry do golfa :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DaroDeeJay
DaroDeeJay
  6 lipca 2012

gówno?:P spójrz na ilosc pobran i wyswietlen :) jak na amatora to sporo moim zdaniem:) prosze docenic prace twórcza a nie komentowac jesli nie ma sie o niczym pojęcia:) @ CARLO89 dokładnie to samo napisalem:P każdy miał jakis tam swój maly początek:) niech sie śmieja :) ja sie bede śmial ostatni :D

anusia2502
anusia2502
  6 lipca 2012

Heh Ci co krytykują są po prostu zazdrośni że ktoś inny ma pasję i potrafi ja wykorzystać nie tylko dla umilenia sobie czasu ale również innym.

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bigbabyjesus chce zabłysnąc i obraża innych bo jemu w życiu nie wyszło :D pożal sie mamusi:) istny przedstawiciel hejterów ! :)

Och jakie to modne słówko "hejter", każdy kto nie jara się byle gównem jest teraz hejterem. Ty oczywiście jesteś człowiekiem sukcesu, ogarnąłeś parę tutoriali, jak i miliard podobnych jełopów złączyłeś parę mp3 w jedną dłuższą. Jak ktoś może nie jarać się tak wybitnym talentem!?
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaż co ty potrafisz cwaniaku!!!

Gdy nie podoba ci się film kręcisz swój własny lepszy?
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To spadaj odrazu sie forum i fotka oczyszcza z tego 'syfu' :)

Urocze kółeczko wzajemnej adoracji. ;*
DaroDeeJay
DaroDeeJay
  7 lipca 2012

ja przynajmniej mam swoje pasje i hobby:) we wszystkim widzisz tylko negatywy:) jesteś nieudacznikiem:)) nawet nie masz pojecia jak techniczny jest ten set, ile loopów, efektów idt... wiec wg. twojej teorii jeśli nie podoba cie sie moja twórczosc pokaż swoją:) umiesz tylko negatywnie krytykowac, pewnie jak bym ci dał do obsługi fl studio, albo konsole to byś nie ogarnął o co kaman:) "krowa która dużo ryczy mało mleka daje" jestes tego istnym przykładem:*

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja przynajmniej mam swoje pasje i hobby:)

Również mam jak praktycznie każdy z tym że nie zaczynam płakać jak komuś się coś nie podoba.
Konto usunięte
Konto usunięte: we wszystkim widzisz tylko negatywy:)

Nie we wszystkim.
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś nieudacznikiem:))
Dlaczego tak twierdzisz, bo gardzę twoim pseudo talentem?
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie masz pojecia jak techniczny jest ten set, ile loopów, efektów idt...
A żebyś się nie zdziwił.
Konto usunięte
Konto usunięte: wojej teorii jeśli nie podoba cie sie moja twórczosc pokaż swoją:)
Widzę że nawet nie bardzo kojarzysz co piszę, przeczytaj jeszcze raz to co wcześniej napisałem może kiedyś uda ci się wyciągnąć z tego jakieś wnioski.
Konto usunięte
Konto usunięte: umiesz tylko negatywnie krytykowac, pewnie jak bym ci dał do obsługi fl studio, albo konsole to byś nie ogarnął o co kaman:)


Dla mnie to zwykłe marnowanie czasu, nie bawi mnie to nie zajmuje się tym. Co nie znaczy że nie mogę wyrażać swojej opinii na ten temat. Jeśli nie zdołałeś pojąć przykładu z filmem spróbuje inaczej. Czy żeby krytykować polityków muszę być politykiem? Może teraz się uda, pogrubiłem istotne żeby było ci łatwiej.
DaroDeeJay
DaroDeeJay
  7 lipca 2012

masz swoje jakies głupie zasady:p to juz zaczyna byc nudne;/

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to juz zaczyna byc nudne;/

Mnie to bawi.
DaroDeeJay
DaroDeeJay
  7 lipca 2012

nudzi mnie to że chcesz mi cos wmówic na siłe;/ choooj wi o choooj ci chodzi... weź spier**laj d83dde80

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.