LuciusStar
Posty: 25 (po ~44 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
LuciusStar
  2 lipca 2012 (pierwszy post)

Polski czy zagraniczny?

airwer
airwer
  19 lipca 2012

w tej muzie o przekaz chodzi, tak że jak najbardziej Polski ;)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  19 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w tej muzie o przekaz chodzi, tak że jak najbardziej Polski ;)

Dokuadnie! Liczy sie pzekaz a nie ortografia!
UrbanHG
Posty: 26 (po ~164 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
UrbanHG
  19 lipca 2012

Dobra siedziałeś, wiele Cię to nauczyło, ale.. czym się chwalisz? Inni są gorsi, bo nie siedzieli? Zastanów się co mówisz. Ja osobiście nie chce tam trafić. mama tak? Pzdr, nie znasz mnie, to po co się udzielasz? Myślisz, że wszystko wiesz, a tak naprawdę nie wiesz nic człowieku. Nie porównuj mnie z innymi, których znasz, bo każdy jest inny. ; )

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  19 lipca 2012
UrbanHG
UrbanHG: Dobra siedziałeś, wiele Cię to nauczyło, ale.. czym się chwalisz? Inni są gorsi, bo nie siedzieli?

Gdzie ja napisalem rze gorsi? po prostu jesli sluchasz ulicznego hip-hopu a nie miales rzadnych doswiadczen tego typu to tak jak bys ogladał Archiwum X i uwarzal sie za agenta FBI.
UrbanHG
UrbanHG: mama tak? Pzdr, nie znasz mnie, to po co się udzielasz?

No na pewno w wieku 17 lat stac cie na bycie samodzielnym, przeciez jestes taki wyksztalcony i masz takie kontakty ze srodowiskiem.
UrbanHG
UrbanHG: Myślisz, że wszystko wiesz, a tak naprawdę nie wiesz nic człowieku.

Tak doswiadczeniem rzyciowym na pewno bijesz mnie na glowe, przeciesz słuchasz HG oni ci prawde powiedzom.
UrbanHG
UrbanHG: Nie porównuj mnie z innymi, których znasz, bo każdy jest inny. ; )

To zawsze mnie smieszylo na tym portalu, dlaczego karzdy fotkowy dzieciak uwaza sie za niewiadomo jakiego indywidualiste? Czym sie różnisz o tysiecy innych 17 latkow w koszulkach ich ulubionych raperow kupionych za 100PLN? Tylko ty smigasz w szelestach i przesiadujesz na klatce? Dla swoich idoli jestes tylko sposobem na zarobek
UrbanHG
Posty: 26 (po ~164 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
UrbanHG
  19 lipca 2012

a żebyś wiedział, że mam 17 lat i pracuje, idę do pracy nawet w sobotę za głupie 30zł. więc jak Ci mówiłem, nie udzielaj się, jeżeli mnie nie znasz. no, a czy mi chodzi o siedzenie na klatce, czy noszenie ciuchów? mi chodzi o moją osobę, którą jestem, a nie o to jak wyglądam, ale spoczi. no to pozdrawiam. UWAGA! Ci którzy nie siedzieli w kiciu, nie słuchajcie rapu! To wg Twoich poglądów pod tym względem, wychodzi na to, że raperzy, którzy nawijają, a nie siedzieli w kiciu, sami nie wiedzą o czym to jest. można? można. xd

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  19 lipca 2012
UrbanHG
UrbanHG: 30zł.

To nie jest hajs który pozwala na jakąkolwiek samodzielność.
UrbanHG
UrbanHG: UWAGA! Ci którzy nie siedzieli w kiciu, nie słuchajcie rapu!

Rap nie kończy się tylko na ulicznym rapie dla patosow i dzieciaków w koszulkach HG.
UrbanHG
UrbanHG: mi chodzi o moją osobę, którą jestem

To co takiego niezwykłego jest w twojej osobie?
UrbanHG
UrbanHG: wychodzi na to, że raperzy, którzy nawijają, a nie siedzieli w kiciu, sami nie wiedzą o czym to jest. można? można

j.w.
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  19 lipca 2012
UrbanHG
UrbanHG: Trzeba w nasz rap wierzyć, pokazywać, że możemy być lepsi od Amerykanów.

siur ofkorse ... w tej dziedzinie byliźmy,jesteźmy i bedziemy 100lat za muzynami z Bronksu ....

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

PijanaPowietrzem69
PijanaPowietrzem69
  21 lipca 2012

Ja wolę jak najbardziej polski rap . ;) oczywiście zdarzają się pseudo raperzy ale są też ci którzy mają kawałki z świetnym przekazem także jak najbardziej polski xD

kuba92762
kuba92762
  21 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: którzy mają kawałki z świetnym przekazem także jak najbardziej polski xD

Żurom ostatnio świetny materiał tworzy.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Żurom ostatnio świetny materiał tworzy.

Żurom sie skonczył ters Bonus AGD i Siwy/Lewy
lukasz10106
lukasz10106
  24 lipca 2012

PIH,PEJA,GANDZIOR,SŁOŃ,KACZOR,52 DĘBIEC.SHELLERINI TO SOM IKONY POLSKIEGO RAPU! A Z AMYRYKAŃSKICH TO DMX I NIKT WIENCEJ POZDRO

kuba92762
kuba92762
  24 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: PIH,PEJA,GANDZIOR,SŁOŃ,KACZOR,52 DĘBIEC.SHELLERINI

Przecież to nie chip chop;/
lukasz10106
lukasz10106
  25 lipca 2012

Jak nie? a po drugie tak sie pisze:Hip Hop a nie chip chop

kuba92762
kuba92762
  26 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie? a po drugie tak sie pisze:Hip Hop a nie chip chop

Oni beznadziejnie mówią do mikrofonu, a nie śpiewają więc co to za muzyka?:and:
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  27 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: PIH,PEJA,GANDZIOR,SŁOŃ,KACZOR,52 DĘBIEC.SHELLERINI TO SOM IKONY POLSKIEGO RAPU!

Dodał bym tu jeszcze Chade, Siwy/Lewy, RPK i nowszego Gurala bo te stare kawalki to marnosc.
Konto usunięte
Konto usunięte: Oni beznadziejnie mówią do mikrofonu, a nie śpiewają więc co to za muzyka?

Musisz miec czarnom kref zeby zrozumiec!!!1
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.