LuciusStar
Posty: 25 (po ~44 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
LuciusStar
  2 lipca 2012 (pierwszy post)

Polski czy zagraniczny?

Strobista
Strobista
  3 lipca 2012

pih/slon/peja/sheller

reszty jakos nie lubie sluchac

btw wole zagraniczny

slimaczeq
slimaczeq
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: peja


Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko co sie przewija to albo jakies cieple kluchy albo nawijanie o zielsku,policji,blokowiskach typiarach dajacych dupy co mi juz sie znudzilo...

:rotfl:
Strobista
Strobista
  3 lipca 2012

@slimaczeq:
ocb?

owszem peja ma kilka z tych starszych kawałkow trackow np 997 -ok
ale to sie nie przenosi na zasrana ideologie i nie odnosił sie on z nią tak jak robi to 'zajebista" firma czy co innego

xxwiktoriaxx
Posty: 1 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 89
xxwiktoriaxx
  3 lipca 2012

:) eh, no takie życie przyjaciele, nic nie poradzimy.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pih/slon/peja/sheller

4x XD

nikt w polsce jak laik pamietaj
nikt w polsce.....
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pih/slon/peja/sheller

jebuem
[color=white]
Strobista
Strobista
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jebuem
Konto usunięte
Konto usunięte: slimaczeq:

opinia fachowcow, raperów z zawodu - bezcenne:rotfl:
MandyOu90
MandyOu90
  4 lipca 2012

amerykański niz te polskie bity klepane masłem

Fenri
Fenri
  4 lipca 2012

dre masta kila czy method daja rade reszta bieda z pl to molesta wyp3 gramatik kaliber + pfk i tyle

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  5 lipca 2012
LuciusStar
LuciusStar: Jaki rap dla was lepszy?


Nie znam się na rabie ,ale na pewno ten polski fajny jezd .

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  6 lipca 2012
[color=violet]Ta, nawijanie o zielsku, policji, siedzeniu w więzieniu etc- ale jeśli ktoś się dogłębnie interesuje muzyką, to wie,że np Chada nawija o swoim życiu, o tym co przeszedł, w jaki sposób itd i z niektórych jego tekstów można wyciągnąc naprawdę wiele rzeczy, które dają do myślenia.Faktem jest,że niektórzy nawiajają, aby nawijac, zgodzę się z tym w 100%, ale jest wielu wartościowych artystów, dla których liczy się coś więcej, niż tylko kasa ;)
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  7 lipca 2012
Turka
Turka: dla których liczy się coś więcej

Tak zwłaszcza chałwa gdy każdy klip jest jedną wielką reklamą gimbusiarskich ciuchów.
Turka
Turka: niektórych jego tekstów można wyciągnąc naprawdę wiele rzeczy, które dają do myślenia.

Głębia! Gimb gangsterka i teksty na zasadzie jaki jestem zajebisty?
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  8 lipca 2012

Firma uczy jak przetrwać na ulicy, jak zasymilować się do praw dzikiego człowieka, który sprawiedliwość wymierza sam, bądź ze znajomymi, bez potrzeby do karygodnego uciekania się w stronę policji.

Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  10 lipca 2012
[color=violet]
Konto usunięte
Konto usunięte: Głębia! Gimb gangsterka i teksty na zasadzie jaki jestem zajebisty?
Nie wszystkie teksty o tym są.
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
MuyBueno
MuyBueno
  11 lipca 2012

po po po le retour du rap francais ! :rock:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.