inka17k
inka17k
  29 czerwca 2012 (pierwszy post)

W jaki sposób ściąga się utwory z youtube? na pulpit:P

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  29 czerwca 2012

Raczej nie jezd to legalne.

Strobista
Strobista
  29 czerwca 2012

ja pamietam kiedys jakis program specjalny obczailem do tego. sa tez jakies strony na necie gdzie mozesz zassac albo film albo muze z yt kopjując tam link.

wygogluj pobieranie z yt lub program do pobierania z yt cos w tym stylu...

Gothiclady
Gothiclady
  29 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pamietam kiedys jakis program specjalny obczailem do tego. sa tez jakies strony na necie gdzie mozesz zassac albo film albo muze z yt kopjując tam link.


jw., ale to co się zassało miało strasznie zrytą kopię... nie wiem jak jest teraz bo weszły te hd i inne jakieś rzeczy =]

inka17k
inka17k: W jaki sposób ściąga się utwory z youtube? na pulpit:P


w googlach masz
Letal
Letal
  29 czerwca 2012

pod każdym teledyskiem masz przycisk "udostępnij " kopiujesz link który Ci się tam wyświetli i wklejasz tutaj : http://zapiska.pl/ następnie pobierasz odpowiedni format jaki potrzebujesz i po sprawie :)

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  29 czerwca 2012

za pomoca Video Download Helpera

Palusia1987
Palusia1987
  29 czerwca 2012

Mozna przez youtube-mp3.org kopiujesz link do kawalka na youtube wklejasz wybierasz pobierz albo jakos tak zmienia Ci na mp3 i mozna sluchac.

DeadRomance
DeadRomance
  9 lipca 2012

Ja kiedyś zasysałem utwory z YT za pomocą programu DVDVideoSoft ale już przestałem i teraz jedynie jeżeli już to zasysam z innych źródeł... bo te muzy jak się słucha przez słuchawki mają lipną jakość niż jak się je słucha na YT.
Ten program który wcześniej wymieniłem i jak w nim klkniesz na Plugin " Free YouTube to MP3 Converter" to potem wkleisz link i ci automatycznie z filmu robi mp3 tyle że zajmuje tyle samo co filmik :P na YT

DeeeEmmm
Posty: 13 (po ~201 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 3
DeeeEmmm
  11 lipca 2012
http://www47.zippyshare.com/v/80233934/file.html posłuchajciee..:)) moje wyczyny...;))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.