Adiss01
Adiss01
  13 maja 2012 (pierwszy post)

'Podróż 3' to album, nad którym pracę zacząłem jakoś pod koniec 2011 roku. Jest to trzecia, ostatnia z moich Podróży - co nie znaczy oczywiście, że to mój ostatni album (a już była nadzieja, co? ahh.) Tym razem wyruszamy w podróż w moje życie, wspomnienia, najlepsze chwile, uczucia, myśli, spostrzeżenia, uwagi, pragnienia - po prostu w moje życie, to moja chyba najbardziej osobista płyta. Chciałbym ją zadedykować wszystkim, którzy odmienili moje życie o sto osiemdziesiąt stopni - moim przyjaciołom, rodzicom - a zwłaszcza najważniejszej teraz dla mnie osobie - czyli mojej dziewczynie. Luiza, kocham Cię. Dziękuję też wszystkim beatmakerom, którzy podrzucili swoje produkcje na ten projekt, czyli: Aro1309, TSK, Samson, Mechu, R-Ice, Raiman, Bristol, Sparrow, tEEf, DonDe, De blow, Erpe, Tha Pope. Wielkie dzięki oraz duże propsy też za gościnne zwrotki dla TMK aka Piekielnego, De Blowa, Rybsona, Amstera, Rovera, Detoxa, Herce, Tumiego, Szyka, TSK ora Urwanego.

Tracklista:

01. Świt [prod. Aro1309]
02. Oni chcieliby [prod. TSK]
03. (Nie) Jestem sam (feat. TMK aka Piekielny) [prod. TSK]
04. Underground [prod. Samson & Mechu]
05. Kilka słów [prod. R-Ice]
06. Jakiś czas temu (feat. De Blow) [prod. Raiman]
07. Tylko Ty [prod. Bristol]
08. Nasze Mount Everest [prod. Sparrow]
09. Uciekłbym stąd (feat. Rybson, Amster) [prod. Bristol]
10. Wczoraj [prod. tEEf]
11. To jest nasz rok (feat. Rover) [prod. DonDe]
12. Co innego [prod. De Blow]
13. Kanonada punchy (feat. Detox, Herce) [prod. Samson]
14. Mógłbym 3 [prod. Erpe]
15. Pole walki [prod. Tha Pope]
16. Zmierzch [prod. Aro1309]

Bonusowe tracki:
17. Nawet bez nich (feat. Tumi, Szyk) [prod. Tha Pope]
18. Ciężki żywot domowego rapera (feat. TSK, Urwany) [prod. TSK]

Linki:
hotfile.com(...).html

www.sendspace.com(...)3l3sk

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.