sebastianlach
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
NexusPrime
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 71
NexusPrime
  14 marca 2012

Ten lead zupełnie nie pasuje do podkładu, jak można taką ostrą piłę wsadzić w tak delikatny podkład, w ogóle jest za głośna.
Szybkie "przeloty" po klawiszach są fatalne, tragicznie to brzmi, jakbyś grać nie umiał.
Poza tym jak na amatora jest ok.

Gear: Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX1, Korg Kaoss Pad3, Kawaii KC10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Fostex PM1MKII, X-Fi Elite PRO, E-mu Midi, Reloop RH-3500PRO Ltd, Reloop RHP-20, FL Studio, Apple IPAD2

sebastianlach
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sebastianlach
  14 marca 2012

wiesz może jesteś po studiach Realizatorskich ale i tak będę robił to co lobię czyli grał a i nawet krytyka jest potrzebna czasami ale też dźwięk zależy od bardzo wielu czynników a zwłaszcza sprzętu ty się bawisz na konkretnym sprzęcie ja mam tylko klawisz i kompa i nie mam żadnych monitorów studyjnych czy też innych urządzeń

seba

NexusPrime
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 71
NexusPrime
  14 marca 2012

Coz mam Ci napisac...cenie to ze robisz to co lubisz i masz pasje ale niestety muzyka kosztuje...oczywiscie majac kompa mozesz sobie pobrac programy ktore zagraja lepiej niz nie jeden sprzet ale to juz Twoja sprawa czy kupisz czy zpiracisz.

Gear: Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX1, Korg Kaoss Pad3, Kawaii KC10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Fostex PM1MKII, X-Fi Elite PRO, E-mu Midi, Reloop RH-3500PRO Ltd, Reloop RHP-20, FL Studio, Apple IPAD2

Interwencja
Interwencja
  22 marca 2012
sebastianlach
sebastianlach: http://www.youtube.com/watch?v=R2cR8KmLq_0&feature=plcp&context=C4247b4eVDvjVQa1PpcFNJ-VHEcouEaDlS9AJya2Xe2zdphm66548%3D

co to za szajs ;
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.