sebastianlach
Posty: 19 (po ~147 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
UTurnCode
UTurnCode
  14 marca 2012

Ten lead zupełnie nie pasuje do podkładu, jak można taką ostrą piłę wsadzić w tak delikatny podkład, w ogóle jest za głośna.
Szybkie "przeloty" po klawiszach są fatalne, tragicznie to brzmi, jakbyś grać nie umiał.
Poza tym jak na amatora jest ok.

sebastianlach
Posty: 19 (po ~147 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sebastianlach
  14 marca 2012

wiesz może jesteś po studiach Realizatorskich ale i tak będę robił to co lobię czyli grał a i nawet krytyka jest potrzebna czasami ale też dźwięk zależy od bardzo wielu czynników a zwłaszcza sprzętu ty się bawisz na konkretnym sprzęcie ja mam tylko klawisz i kompa i nie mam żadnych monitorów studyjnych czy też innych urządzeń

seba

UTurnCode
UTurnCode
  14 marca 2012

Coz mam Ci napisac...cenie to ze robisz to co lubisz i masz pasje ale niestety muzyka kosztuje...oczywiscie majac kompa mozesz sobie pobrac programy ktore zagraja lepiej niz nie jeden sprzet ale to juz Twoja sprawa czy kupisz czy zpiracisz.

Interwencja
Interwencja
  22 marca 2012
sebastianlach
sebastianlach: http://www.youtube.com/watch?v=R2cR8KmLq_0&feature=plcp&context=C4247b4eVDvjVQa1PpcFNJ-VHEcouEaDlS9AJya2Xe2zdphm66548%3D

co to za szajs ;
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.