BetonowyDzieciak
Posty: 40 (po ~348 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 208
BetonowyDzieciak
  12 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam nie dawno zakupilem http://allegro.pl/sinn7-dasmic-1-usb-mik-pojemnosciowy-gwar-pablo-i2048299237.html mam problem z masteringiem wokalu poniewaz gdy nakladam efekty ktore stosowalem nagrywajac na shure c607 sa straszne szumy i w ogóle.. nie brzmi to tak jak powinno pozatym wokale na pojemnoscioce nagrywaja sie strasznie cicho i nie wiem do jakiego stopnia je podglasnac zeby nie bylo przesterow i nie wiem czy to jest normalne ze te slupki sa tak nisike.. prosze o jakiejs rady rozpiske wskazowki do masteringu.. bede wdzieczny dziekuje z gory pozdrawiam z fartem:)

Betonowy.

MuyBueno
MuyBueno
  13 stycznia 2012

Jest tutaj typ co to ogarnia ale nie podam Tobie nicku bo non stop zmienia ......

MuyBueno
MuyBueno
  13 stycznia 2012

Ogólnie to fajny Mic

tibauld
tibauld
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie to fajny Mic

Ogólnie, to może tylko o to chodzić. Chyba że naprawdę jest sierotą.
PS. Jak tak, to pasowalibyście do siebie. :mrgreen:
MuyBueno
MuyBueno
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sierotą.

Skoro tak to raczej chciałby być taki jak Ty :fakju:
tibauld
tibauld
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro tak to raczej chciałby być taki jak Ty

Wyśpij się, bo nic a nic nie kumasz. :rotfl:
UTurnCode
UTurnCode
  13 stycznia 2012

Oczywiście zapodałeś fantoma do pojemnościówki... ?

UTurnCode
UTurnCode
  13 stycznia 2012

ueee to jest jakis badziew pod usb. To tutaj nawet się nie będę wypowiadał bo takie zabawki żyją swoim życiem.

Odnośnie przesterów to przecież masz chyba wskaźnik który Ci pokazuje czy przester czy nie.
Jednakże wzmacniając zabawkę która szumi wzmacniasz też szumy i tego nie wytniesz bo to pewno szum w całym paśmie.

UTurnCode
UTurnCode
  13 stycznia 2012

i jeszcze jedno... co za cep przetłumaczył condenser na kondensacyjny -_- Uwielbiam takich ludzi co sprzedają nie wiedząc co sprzedają.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście zapodałeś fantoma do pojemnościówki... ?

to usb wiec "fantoma" ma wbudowanego ej kej ej napięcie z kompa idzie wiec temu cicho pewnie

BetonowyDzieciak
BetonowyDzieciak: Witam nie dawno zakupilem http://allegro.pl/sinn7-dasmic-1-usb-mik-pojemnosciowy-gwar-pablo-i2048299237.html mam problem z masteringiem wokalu poniewaz gdy nakladam efekty ktore stosowalem nagrywajac na shure c607 sa straszne szumy i w ogóle.. nie brzmi to tak jak powinno pozatym wokale na pojemnoscioce nagrywaja sie strasznie cicho i nie wiem do jakiego stopnia je podglasnac zeby nie bylo przesterow i nie wiem czy to jest normalne ze te slupki sa tak nisike.. prosze o jakiejs rady rozpiske wskazowki do masteringu.. bede wdzieczny dziekuje z gory pozdrawiam z fartem:) Betonowy.

drogi gimbusie to po pierwsze:
1.przestań rapować i oszczędź swojej mamie wydatków
2.jeśli twoja mama nie ma minimum 1000zł na zbyciu to nie ma sensu czegokolwiek kupować, karta dzwiekowa to minimum 500zł najtanszy preamp art tube to 200zł, behringer c1 to prawie kolejne 200 i jeszcze trzeba kupić pop, statyw 2 kable: xlr-xlr i xlr-duzy/mały jack
pomijam koszt słuchawek i badziewnych niby studyjnych monitorów za kolejne 500zł
wiec lepiej kup czinkłaczento lub skuter
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec lepiej kup czinkłaczento lub skuter

na dodatek w gazie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.