binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  22 lipca 2009 (pierwszy post)

- Szukasz tytułu piosenki? Znasz tylko kilka słów z refrenu albo pamiętasz kawałek melodii? Chcesz znaleźć tytuł utworu z jakiejś filmowej sceny?

- Szukasz tekstu piosenki lub tłumaczenia jej?

- Szukasz podkładu ?

Ten temat jest dla Ciebie, pamiętaj jednak, najpierw poszukaj samemu używając wyszukiwarki Google.

Osoby proszące o pomoc swoje pytania prosiłbym aby pisali w kolorze CZERWONYM.

Oczywiscie za wszelkie off topy lub nabijanie bedzie "nagroda" w postaci "bana"

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

xXrani2x
Posty: 60 (po ~140 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
xXrani2x
  9 listopada 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Dicikp6Pi0UCzy ktoś wie co to za wersja piosenki Lany Del Rey-Young&Beautiful?
caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  14 listopada 2017

ira-milosc

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  14 listopada 2017

LEMON_WKRECENI

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  18 listopada 2017

piosenka z filmu Wkreeni-Igor Herbut

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  18 listopada 2017

Wkreceni

kamser
kamser
kamser
  12 grudnia 2017
d83dde37 dead
kamser
kamser
  12 grudnia 2017

Taito system rozje.:cenzura:.!

RoseBowl
Posty: 8 (po ~190 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
RoseBowl
  6 stycznia 2018

cześć wszystkim.poszukuję nowych utworów do nowej playlisty(może to nie do końca odpowiedni temat,ale ...;)uwielbiam brzmienia lat 80 tj.synthpop,new wave,cold wave,dark wave i inne wave'y,new romantic oraz dance z lat 90.nie interesują mnie najbardziej znane kawałki bo je już znam od podszewki.dzięks!

UPIORNY
Posty: 5 (po ~580 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 188
UPIORNY
  30 marca 2018
Nie mogę już wytrzymać... 4 dni szukam tej piosenki (jak mi tu nikt nie pomoże, to jutro będzie piąty dzień). Jestem PRAWIE pewien, że pochodzi z jakiegoś filmu. Może wszystko wyjaśnię, chociaż powinienem to olać i po prostu wkleić linka do filmu na YouTube i walić wszystko inne. Znam jednak niepisane zasady internetu wiążące się z wieloma pytaniami itd. Tak, szukałem tego przez kilka godzin po całym YouTube, tak szperałem w Google, korzystałem też z wielu aplikacji, szukałem wielu soundtracków z różnych filmów horrorów, pytałem się na wielu forach (między innymi teraz tutaj). Byłem w stanie przez te 4 dni poświęcić na spokojnie 6 godzin (tak na oko). Nie mam już siły szukać dalej.
Do czego tego tak bardzo potrzebuję? Początkowo miałem sobie to znaleźć na luzie, wrzucić do swojego nowego materiału na YouTube i tyle. W tym momencie jednak jestem "zakochany" w tej piosence i nawet, jeśli nie wykorzystam jej do nowego materiału na kanał to nie spocznę dopóki jej nie znajdę... BŁAGAM! POMOCY!!!


https://www.youtube.com/watch?v=vY2T3KbpTOQ&t=244s

Nieistotne jest to, co robią oni dwaj, wiem co robią... Już miałem parę odpowiedzi trolli, zwracających uwagę na tych dwóch kolesi. NIE CHODZI O NICH, NIEWAŻNE, co robią. Chodzi mi o podkład muzyczny, które Jake Dufner dodał do tego filmu. Koleś nie raczy odpisać NIGDZIE. Na żadnym portalu, gdzie ma konto (twitter i tak dalej, czyli tzw. social media) nie potrafi odpisać...

4 minuta i 4 sekunda...
GrzecznyMis87
Posty: 3 (po ~67 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
GrzecznyMis87
  18 maja 2019
https://www.youtube.com/watch?v=8CaXb4Vy9NI

Jest zagraNIczna piosenka co podobnie sie zaczyna moze ktos zna??