Womaninmoon777
Womaninmoon777
  12 lutego 2022 (pierwszy post)

Jako według was kobietki jest największy stereotyp budzący kontrowersje? Moim największym jest to, że kobiety mają zostawać w związku z jednym mężczyzna nawet jeśli się nad nią znęca psychicznie I fizycznie. Drugim to, że kobiety nie mogą odnosić sukcesów i mają pozostać w cieniu mężczyzn. Trzeci to, że kobieta musi mieć tylko jednego partnera, bo mężczyźni mogą mieć wiele partnerek a kobieta posiadająca wielu partnerów nazywana jest dzi^^. Czwarty seksualnosc kobiet jest zła I w ogóle sesks jest wynalazkiem szatana. Patriarchat rządzi i niszczy kobiecość od wieków moim zdaniem kobieta i mężczyzna powinni sobie być równi. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam miłego wieczorku :*

Womaninmoon777
Womaninmoon777
  16 lutego 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Womaninmoon777: ja decyduje z kim rozmawiam a ty pisz co chcesz nikomu nie umniejszając i nie wyzywając publicznie bo pokazałaś zero klasy To nie forum zamknięte dla lewaków... i kto tu jest głupi? Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, tu nie ZSRR, że medale i szacunek bywają za darmo. Ktoś kto chce walić się jak mury w Czeczenii nie jest godzien, by na niego splunąć. Klasę pokazywać każdej łachudrze....dobre sobie...
weź mi nie pisz o szacunku, bo Ty na pewno nie masz go do siebie wypisując takie rzeczu
Womaninmoon777
Womaninmoon777
  18 lutego 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Womaninmoon777: ja decyduje z kim rozmawiam a ty pisz co chcesz nikomu nie umniejszając i nie wyzywając publicznie bo pokazałaś zero klasy To nie forum zamknięte dla lewaków... i kto tu jest głupi? Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, tu nie ZSRR, że medale i szacunek bywają za darmo. Ktoś kto chce walić się jak mury w Czeczenii nie jest godzien, by na niego splunąć. Klasę pokazywać każdej łachudrze....dobre sobie...
Właśnie trollu u mnie szacunku nie masz, ale ja mam klasę i nikogo nie obrażam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.