zacny
zacny
  24 marca 2020 (pierwszy post)

Wiem, że nikt tego nie przeczyta, ale czasami, kiedy się nudzę, wchodzę do śpiwora i nacieram się masłem. Później ślizgam się po kuchni udając ślimaka.

Dyskusja.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Nudzisz się to ubrań popilnuj. xd Poza tym miałaś siedzieć pod miotłą i się nie odzywać. xd

Rozkazywać to wiesz komu możesz. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie tam szkalowanie hipokrytek?! Poza tym, gdzie to napisane, że to do nich?

Nie mi to oceniać. :rotfl:
Powiedzmy, że nauczyłam się czytać między wierszami. Patrząc na bana na poprzednim koncie i prędkość, z którą zrobiłeś nowe to nic innego nie przychodzi do głowy. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  25 marca 2020

Co za burzliwa dyskusja w moim temabie. Jak za starych czasów.

StopIdiotkom
StopIdiotkom
  25 marca 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Rozkazywać to wiesz komu możesz.


Może to mój urok może to mybelline? :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie mi to oceniać.


Masz dwie opcje. Siedzisz tam cicho albo dostajesz rykoszetem. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Powiedzmy, że nauczyłam się czytać między wierszami. Patrząc na bana na poprzednim koncie i prędkość, z którą zrobiłeś nowe to nic innego nie przychodzi do głowy.


Ty bo się z tłumu wywyższasz i między słowami chcesz powiedzieć, że masz więcej niż jedną szarą komórkę. :ziober2:
zacny
zacny
  25 marca 2020

Będzie hot temab. Mówię wam.

Co tam kurczaczku? :zakochany:

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Co za burzliwa dyskusja w moim temabie. Jak za starych czasów.

A wszystko dzięki Natalce! O!
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to mój urok może to mybelline

Jak urok bozia rozdawała to pomyliłeś kolejki. Więc nie wlewaj sobie skoro nic wspólnego z tym słowem nie masz, co? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: j Masz dwie opcje. Siedzisz tam cicho albo dostajesz rykoszetem. Ty bo się z tłumu wywyższasz i między słowami chcesz powiedzieć, że masz więcej niż jedną szarą komórkę.

Spróbuj tylko kobiecie buzię zamknąć, porywa się z motyką na słońce! Oj naiwny jaki! :ziober2:

Nie spodziewałam się, że to już nastał ten moment komplementów! Nie musisz aż tak mi słodzić! :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Będzie hot temab. Mówię wam. Co tam kurczaczku?

Ostatnio prowadzę najnudniejsze życie pod słońcem. Co u mnie może być nowego? Czuję się jak emeryt jakiś, kapuśniaczku. :and:
O, już nie żabo.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
StopIdiotkom
StopIdiotkom
  25 marca 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jak urok bozia rozdawała to pomyliłeś kolejki. Więc nie wlewaj sobie skoro nic wspólnego z tym słowem nie masz, co?


Zaprzeczasz swoim wcześniejszym wyrazom, hipokrytko!
Ale to dobrze, że się już do mnie nie łasisz.
Tak często i do każdego to robisz. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Spróbuj tylko kobiecie buzię zamknąć, porywa się z motyką na słońce! Oj naiwny jaki! Nie spodziewałam się, że to już nastał ten moment komplementów! Nie musisz aż tak mi słodzić!


Z Tobą to zabawa taka, ile razy nie odepchniesz i jeszcze z liścia dasz, to i tak wrócisz. :ziober2:

Muszę, bo jestem pod kontrolą. Wyzwę Cię raz i znów mnie nie ma. A Ciebie chwalić nie ma za co, stąd tak się tego domagasz. :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaprzeczasz swoim wcześniejszym wyrazom, hipokrytko! Ale to dobrze, że się już do mnie nie łasisz. Tak często i do każdego to robisz.

"A potem on się obudził..." Tak było, nie zmyślam. :ziober2:
Tak, ja lubię dowartościować od czasu do czasu waszą i tak słabszą płeć. Co mi tam, miejcie coś od życia. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Z Tobą to zabawa taka, ile razy nie odepchniesz i jeszcze z liścia dasz, to i tak wrócisz. Muszę, bo jestem pod kontrolą. Wyzwę Cię raz i znów mnie nie ma. A Ciebie chwalić nie ma za co, stąd tak się tego domagasz.

Tobie to się chyba wszystko już miesza w tej głowie na starość. Bo to ja o sobie i swoim przyszłym macierzyństwie rozmawiam z innymi aby zabłysnąć i zwrócić na siebie uwagę. :ziober2:

Oj tam, obelga z Twoich ust to też dla mnie komplement. Kto by za to banował. Obrazić to jeszcze trzeba umieć. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
StopIdiotkom
StopIdiotkom
  25 marca 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: "A potem on się obudził..." Tak było, nie zmyślam.


Skasuj fotki a w tym i jedyne dowody i już czuje się wygrana. Jednak oszukuj dalej!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Tak, ja lubię dowartościować od czasu do czasu waszą i tak słabszą płeć. Co mi tam, miejcie coś od życia.

Widzisz jak się przyznajesz. Ale mnie ani ziębisz ani tym grzejesz. :D
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Tobie to się chyba wszystko już miesza w tej głowie na starość. Bo to ja o sobie i swoim przyszłym macierzyństwie rozmawiam z innymi aby zabłysnąć i zwrócić na siebie uwagę.

Przypominam, że sama stwierdziłaś że nie chcę z Tobą gadać a wracasz jak Lessi. :ziober2:
Tylko Ty wszystko czytasz i na wszystko zwracasz uwagę. A jak mnie widzisz, to niebywale za mną tęsknisz. Jakby Ci ktoś najlepsze chipsy odebrał. :mrgreen:

Wracasz do tamtego, znaczy się że to był niewygodny i zapadający w pamięć temat. :rotfl:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Oj tam, obelga z Twoich ust to też dla mnie komplement. Kto by za to banował. Obrazić to jeszcze trzeba umieć.


Nos Ci kiedyś urośnie od tych wszystkich kłamstw. :ziober2: Dla Ciebie to nie obraza a tamte to straszne ameby. :ziober2:
zacny
zacny
  25 marca 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Czuję się jak emeryt jakiś, kapuśniaczku.

ja bym ci nie pozwolił sie nudzić
może Gruzja? Daleko nie masz. :mrgreen:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: O, już nie żabo.
przecież odwołałem żabę wczoraj. Nie pamiętasz? :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.