Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia12345Następna
Czagataj
Czagataj
  17 marca, o 22:17 (pierwszy post)
Został się tu jeszcze ktoś z mózgiem?

Pytania w bonusie, po podanym wcześniej jotpegu:

Sławomir Peszko wykonywał internetowy challenge. Szczegółem tu jest to, że nad głową swego syna...

Pytania dla tych mniej inteligentnych:

Też macie podobne zabawy jak się nudzicie a nie możecie zająć się swoją pracą?
Masz też tak oryginalne i kreatywne pomysły w swoim życiu?
Szkoda, że Sławek lecząc się tym, co zawsze raczył spudłować. Prawda? :(
I jak to jest, że nawet idioci znajdują swoich fanów? Skąd się to bierze?
Czagataj
Czagataj
  17 marca, o 23:44
wziac
wziac: Chciałabym się nudzić...

Przyszła fanka radzieckiej technologii...

Nie warto nigdzie gnać.

GRADEK83
GRADEK83: Tak od 5 lat

Brałbyś przykład z siostry. :d
GRADEK83
GRADEK83: Nie ta liga :P jak to mówią nie dla psa kiełbasa ale po niuchać z daleka czemu nie :P

Wytłumacz jej tylko, że w podeszłym wieku pierwsze dziecko to trudna sprawa. :D
Cóż za wiara w siebie. :(

GRADEK83
GRADEK83: Ulubiony kolor

Mój chyba też, choć może bardziej czerń.
Sam już nie wiem. :woot:

GRADEK83
GRADEK83: Nie rozbieraj się

Daj kolację zjeść i nie podpuszczaj, szkoda było zupy wylewać a zaraz będzie szkoda zwracać. :ziober2:
jestemwczorajsza
Reputacja: -227 | BluzgometrTM: 156
jestemwczorajsza
  17 marca, o 23:49

Bardzo mi miło, że martwisz się o to abym zostawiła po sobie ślad w postaci bombelków. Mam się dobrze, jestem zdrowa więc w ciągu kolejnych dziesięciu lat nie będę miała problemu z zajściem w ciążę ( jak już musimy o tym rozmawiać, rzecz jasna).

Ty się lepiej pochwal swoimi osiągnięciami, panie w podeszłym wieku. :ziober2:

GRADEK83
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  17 marca, o 23:53
Konto usunięte
Konto usunięte: Brałbyś przykład z siostry. :d

Bozia nie daje to co ja zrobię :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Wytłumacz jej tylko, że w podeszłym wieku pierwsze dziecko to trudna sprawa. :D

Wolę nie ruszać tematu :ninja: Ona ma czas...

Kisiel w majtkach

Czagataj
Czagataj
  17 marca, o 23:56
Ostatnio edytowany: 17 marca, o 23:57
GRADEK83
GRADEK83: Bozia nie daje to co ja zrobię :P

No tak w sumie. :ninja:
GRADEK83
GRADEK83: Wolę nie ruszać tematu

W sumie racja, Ci stepowi, to mogą Polakowi jednak gardło poderżnąć. :ninja:

Jeszcze jakieś powstanie się zdarzy i Tuhajbej się nowy wykluje. :ninja:

GRADEK83
GRADEK83: Ona ma czas...

Denerwuje się, coś piszczy.
Zaraz powstawia swoje wszystkie zaświadczenia od psychiatrów i ginekologów, po co nam to. xd
Czas pogadać o fizyce kwantowej. :ziober2:
jestemwczorajsza
Reputacja: -227 | BluzgometrTM: 156
jestemwczorajsza
  18 marca, o 00:04

Rozmawiać o mnie, przy mnie w dodatku olewając mnie. Tak nielogicznie może postępować tylko jedna osoba.

Baw się dobrze.

:ziober2:

RkNDB
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
RkNDB
  18 marca, o 00:25
d83dde02Clipy
zly
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 78
zly
  18 marca, o 06:04
Konto usunięte
Konto usunięte: A co Ty robisz jak się nudzisz?

siadam na ławce, odpalam blanta i licze mrówki
"- (...) NA TO NIE BYŁEM PRZYGOTOWANY, SIEDZIAŁ W JEDNOOSOBOWEJ MONITOROWANEJ CELI, PATRZYŁ CZASEM W KAMERY I MIAŁEM.... MIAŁEM WRAŻENIE, ŻE ON PO PROSTU MNIE WIDZI, ŻE PATRZY NA MNIE"
Avatar użytkownika Dragon842Dragon842
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 2
Dragon842
  18 marca, o 06:15
Konto usunięte
Konto usunięte: Został się tu jeszcze ktoś z mózgiem? Pytania w bonusie, po podanym wcześniej jotpegu: Sławomir Peszko wykonywał internetowy challenge. Szczegółem tu jest to, że nad głową swego syna...Pytania dla tych mniej inteligentnych: Też macie podobne zabawy jak się nudzicie a nie możecie zająć się swoją pracą? Masz też tak oryginalne i kreatywne pomysły w swoim życiu? Szkoda, że Sławek lecząc się tym, co zawsze raczył spudłować. Prawda? :( I jak to jest, że nawet idioci znajdują swoich fanów? Skąd się to bierze?

[quote=Czagataj]Został się tu jeszcze ktoś z mózgiem?
Pytania w bonusie, po podanym wcześniej jotpegu:
Sławomir Peszko wykonywał internetowy challenge. Szczegółem tu jest to, że nad głową swego syna...Pytania dla tych mniej inteligentnych:
Też macie podobne zabawy jak się nudzicie a nie możecie zająć się swoją pracą?
Masz też tak oryginalne i kreatywne pomysły w swoim życiu?
Szkoda, że Sławek lecząc się tym, co zawsze raczył spudłować. Prawda? :(
I jak to jest, że nawet idioci znajdują swoich fanów? Skąd się to bierze?[/quo
Niestety przez wirus zostałem bez pracy bo pracuję albo pracowałem w restauracji która została zamknięta, raczej u mnie nie ma słowa nuda bo zawsze znajdę sobie zajęcie. Pranie sprzątanie poczytać książkę przejrzeć portale społecznościowe i strony technologiczne obejrzeć domu posłuchać muzyki tak więc są możliwości ale trzeba chcieć.
Czagataj
Czagataj
  18 marca, o 15:57
Dragon842
Dragon842: Niestety przez wirus zostałem bez pracy bo pracuję albo pracowałem w restauracji która została zamknięta

Dwa tygodnie wystarczyły, by wszystko legło w gruzach, to niepojęte. Ciekawe ile ta sytuacja potrwa.
Dziwne te miliardy pompowane teraz w gospodarkę, jak popadały tylko wirtualne słupki. Chyba firmy stać na miesięczny przestój. :woot:

Dragon842
Dragon842: raczej u mnie nie ma słowa nuda bo zawsze znajdę sobie zajęcie. Pranie sprzątanie poczytać książkę przejrzeć portale społecznościowe i strony technologiczne obejrzeć domu posłuchać muzyki tak więc są możliwości ale trzeba chcieć.
Jak ze wszystkim, trzeba tylko chcieć coś robić, to się człowiek nie nudzi. Kreatywnym trzeba być i chcącym, to wszystko.
Dragon842
  18 marca, o 16:02
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Niestety przez wirus zostałem bez pracy bo pracuję albo pracowałem w restauracji która została zamkniętaDwa tygodnie wystarczyły, by wszystko legło w gruzach, to niepojęte. Ciekawe ile ta sytuacja potrwa. Dziwne te miliardy pompowane teraz w gospodarkę, jak popadały tylko wirtualne słupki. Chyba firmy stać na miesięczny przestój. Dragon842: raczej u mnie nie ma słowa nuda bo zawsze znajdę sobie zajęcie. Pranie sprzątanie poczytać książkę przejrzeć portale społecznościowe i strony technologiczne obejrzeć domu posłuchać muzyki tak więc są możliwości ale trzeba chcieć.Jak ze wszystkim, trzeba tylko chcieć coś robić, to się człowiek nie nudzi. Kreatywnym trzeba być i chcącym, to wszystko.

Mam nadzieję że szybko sytuacja wróci do normy, masz rację że dwa tygodnie wystarczyły by całe życie odwrócić do góry nogami ludziom nie tylko w Polsce ale i na świecie.
Czagataj
Czagataj
  18 marca, o 16:06
Ostatnio edytowany: 18 marca, o 16:08
Dragon842
Dragon842: Mam nadzieję że szybko sytuacja wróci do normy, masz rację że dwa tygodnie wystarczyły by całe życie odwrócić do góry nogami ludziom nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Dzisiejszą sytuację można porównać do wojny. Jest zamieszanie, chaos i ktoś na tym korzysta.
Rząd chce pomagać miliardami, znając życie to pójdzie na wielkie korporacje i ludzi, którzy są chciwi i chytrzy.
Trochę za dużo tych spekulacji na świecie a najgorsze jest to, że Polska podpada pod bank światowy. Najlepiej jest jak się ma swój bank centralny...
Dragon842
  18 marca, o 16:11
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Mam nadzieję że szybko sytuacja wróci do normy, masz rację że dwa tygodnie wystarczyły by całe życie odwrócić do góry nogami ludziom nie tylko w Polsce ale i na świecie. Dzisiejszą sytuację można porównać do wojny. Jest zamieszanie, chaos i ktoś na tym korzysta. Rząd chce pomagać miliardami, znając życie to pójdzie na wielkie korporacje i ludzi, którzy są chciwi i chytrzy. Trochę za dużo tych spekulacji na świecie a najgorsze jest to, że Polska podpada pod bank światowy. Najlepiej jest jak się ma swój bank centralny...

Zawsze chodzi o pieniądze, wirus zr9bil pustoszenie
Czagataj
Czagataj
  18 marca, o 16:16
Dragon842
Dragon842: Zawsze chodzi o pieniądze, wirus zr9bil pustoszenie

Wywrócił parę wirtualnych słupków, wszystko wirtualnie jest tak napompowane, że z pewnością bardziej o to w tym wszystkim chodziło. Świat podobno i tak musi przejść na nowy system, ten bankrutuje i o to w tym wszystkim chodzi. Ciekawe tylko czy wirus jest naprawdę chiński czy jednak stał się dla nich prezentem.
Dragon842
  18 marca, o 16:35
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Zawsze chodzi o pieniądze, wirus zr9bil pustoszenie Wywrócił parę wirtualnych słupków, wszystko wirtualnie jest tak napompowane, że z pewnością bardziej o to w tym wszystkim chodziło. Świat podobno i tak musi przejść na nowy system, ten bankrutuje i o to w tym wszystkim chodzi. Ciekawe tylko czy wirus jest naprawdę chiński czy jednak stał się dla nich prezentem.

Ja od początku myślałem że ktoś bawił się wirusem i wydostał się spod kontroli.
Czagataj
Czagataj
  18 marca, o 20:48
Dragon842
Dragon842: Ja od początku myślałem że ktoś bawił się wirusem i wydostał się spod kontroli.

Ciekawe co to by było, jakby ustalili że to była pomyłka Chińczyków z Wuhan. Zaraz kolejka mogłaby się ustawić po odszkodowania, jak za II wojnę światową...
Myślę, że to wcale nie był przypadek.
Poprzednia12345Następna