ansites
Posty: 18 (po ~207 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
ansites
  14 marca 2020 (pierwszy post)

w której mężczyzna to oczywiście coś co nie ma prawa sie nawet nazywać mężczyzna i ma mieć gorzej we wszystkim, ten od zdobywania i nazywania go że chce wykorzystać.
No i w takiej rzeczywistości sobie zacząłem wegetować.
Także jeśli kogoś nazywacie odpadem to najpierw zastanówcie sie co doznał w życiu. Bo możliwe że widzicie drugiego Majka Tajsona, który sobie powolutku dostawał nerwicy przez całą szkołe podstawową, a potem wiek nastoletni, a potem sie zamknął w pokoju, dlatego że był zbyt wartościowy i wrażliwy i nie chciał uczestniczyć w tym burdelu życiowym, w którym wielu sie powodzi np laseczka sie delektuje seksikiem w oprawie i zachwyca idioto kreatywnościami. To że ja nie miałem fajnego życia od najmłodszych lat i przez to zbrzydłem to nie znaczy że jestem gorszy.

GRADEK83
GRADEK83
  15 marca 2020
ansites
ansites: laseczka sie delektuje seksikiem w oprawie i zachwyca idioto kreatywnościami


Rozwiń myśl bo nie wiem jak mam to interpretować :woot:
ansites
ansites: To że ja nie miałem fajnego życia od najmłodszych lat i przez to zbrzydłem

Korona wirus nie patrzy na wygląd czyli wydaje się bardziej ludzki od nas... taka złota myśl mi przeleciała przez głowę.,, zezwalam na cytowanie...
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  16 marca 2020
ansites
ansites: w której mężczyzna to oczywiście coś co nie ma prawa sie nawet nazywać mężczyzna i ma mieć gorzej we wszystkim, ten od zdobywania i nazywania go że chce wykorzystać. No i w takiej rzeczywistości sobie zacząłem wegetować. Także jeśli kogoś nazywacie odpadem to najpierw zastanówcie sie co doznał w życiu. Bo możliwe że widzicie drugiego Majka Tajsona, który sobie powolutku dostawał nerwicy przez całą szkołe podstawową, a potem wiek nastoletni, a potem sie zamknął w pokoju, dlatego że był zbyt wartościowy i wrażliwy i nie chciał uczestniczyć w tym burdelu życiowym, w którym wielu sie powodzi np laseczka sie delektuje seksikiem w oprawie i zachwyca idioto kreatywnościami. To że ja nie miałem fajnego życia od najmłodszych lat i przez to zbrzydłem to nie znaczy że jestem gorszy.

Jeśli ten temat powstał przez to, że ktoś Cię obraził z powodu wyglądu to głowa do góry. Nie jesteś kotkiem na wystawie aby się wszystkim podobać. Polecam również mieć wywalone na opinię mało wartościowych ludzi. Są gusta i guściki, nie warto się przez to smucić.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.