PeD
PeD
  27 lutego 2020 (pierwszy post)

Witam, nie za bardzo mam z kim porozmawiać na ten temat a jest dla mnie ważny i nie daje mi chwili spokoju wiec liczę na wasze opinie i możliwe rady w danej sytuacji. Moja dziewczyna posiada przyjaciela, z którym przyjaźni się od 4 lat. Dodam ze takowy przyjaciel ma żonę, z która zna się od 16 lat i posiadają razem dwójkę dzieci. Ostatnio byliśmy właśnie u Przyjaciela mojej dziewczyny i napotkałem się na niecodzienna i pierwsza taka dziwna i nieco kreująca sytuacje dla mnie. Moja kobieta poszła załatwić się do toalety w której był już jej przyjaciel, bez żadnych skrupułów rozebrała się aby usiąść na desce klozetowej przy czym można się domyślić ze było jej widać gole ciało w tym co na dole a on wszystko to widział, przy czym jeszcze roześmiani rozmawiali ..strasznie mnie to meczy bo nie wiem jak mam się zachować, jakie wnioski wyciągnąć itd. Proszę was o szczera radę.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  27 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Według mnie nie masz się czym przejmować bo to jest Przyjaźń z która można się bardzo rzadko spotkać twoje dziewczyna ma zaufanie do swojego Przyjaciela i może po 1 rozmawiać z nim o wszystkim i po 2 robić przy nim wszystko. Miej zaufanie do swojej dziewczyny i tyle. Postaw się w jej sytuacji co by ona zrobiła jak ty byś przy swoim przyjacielu poszedł do WC i zrobił co trzeba bez żądnych zahamowań co ona by sobie wtedy pomyślała.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 lutego 2020

Takie porozumienie i zaufanie przyjacielskie bywa, ale jest mi obce.
Nie wyobrażam sobie abym mogła z przyjacielem pójść do toalety. To zbyt prywatny i krępujący moment.

Zamiast zadawać tutaj pytania, porozmawiaj ze swoją partnerką o swoich obawach. Związek opiera się na rozmowie, szacunku i zaufaniu. Powiedz jej o swoich obawach, o tym, że jest to dla Ciebie niemiłe i nie chciałbyś takich sytuacji w przyszłości. Powinna uszanować Twoje zdanie.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 lutego 2020

Ludzie bywają bardzo różni. Jedni mają zahamowania przed pocałunkiem w miejscu publicznym a inni nie mają zahamowań by umawiać się na wspólne sikanie. Jeśli Twoja dziewczyna nie sika przy Tobie, tak jak to robi przy przyjacielu, to wtedy zacznij się martwić.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Ursyn
Ursyn
  27 lutego 2020

Jeśli przechodzisz normalnie przez futryny drzwi i nie pochylasz przy tym głowy, to znaczy że jeszcze nie jest tak źle. :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.