Silversoul
Posty: 82 (po ~76 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 17
Silversoul
  13 lutego 2020 (pierwszy post)

Doświadczyliście kiedykolwiek cudu,objawienia,czy też innego nawiedzenia?

Kto nie chce kiedy może,zechce gdy nie będzie mógł!

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja tak. Byłem w święta u rodziców, i gdy oglądałem TV to puszka z colą sama się poruszał a za drugim razem to 11cm się przesunęła i nie było żadnego szelestu jak się poruszała, tylko to obserwowałem.To tylko takie z nie licznych przykłady, było i wiele ale za dużo pisania. Moja mama też miła jakieś zjawiska i opowiadał mi że w kuchni nocą gdy poszedła spać to szklaki same o siebie się stukały. Gdy otworzyła drzwi to przeleciał ciemny cień z kuchni do drugiego budynku który jest połączony z nowym domem, tamten dom ma 123 lat i może tam coś w nim jest. W kwietniu tą starą część będziemy burzyć i stawiać nową cześć i mam takie przeczucia gdy to się zburzy i postawi doróbkę do domu to mogą się zwiększyć te Paranormalne zjawiska, bo duchy/duch ten cień co mama widziała może się bardziej złościć i bardziej nawiedzać/straszyć.

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika hitminhitmin
Posty: 86 (po ~115 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 0
hitmin
  13 lutego 2020
Owad
Owad: puszka z colą sama się poruszał

Na Śląsku tak już jest że są drgania w kopalni i wam się wszystko porusza. w mieszkaniach :-)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 lutego 2020
hitmin
hitmin: Na Śląsku tak już jest że są drgania w kopalni i wam się wszystko porusza. w mieszkaniach :-)

Mało prawdopodobne żeby te drgania były odczuwalne w Małopolsce. To musiało coś jednak faktycznie nawiedzać.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.