Dragon842
Dragon842
  11 lutego 2020 (pierwszy post)

Co jest dla mnie najważniejsze w życiu, to pytanie które chyba każdy czasami zadaje sobie ale nad takim pytaniem trzeba dobrze zastanowić się bo odpowiedź nie jest taka łatwa jak wydaje się. Dla mnie wiele rzeczy jest ważnych i najważniejszych w życiu a wszystko ma swoje znaczenie ,chyba każdy podobnie myśli. Ważna jest dla mnie praca która zapewnia godne życie na odpowiednim poziomie ale taka praca która nie zabiera czas w życiu w taki sposób że nie mamy czasu żyć, w końcu nie wystarczy tylko istnieć ale trzeba także żyć. Najważniejsza jest dla mnie rodzina,dzięki niej żyje i to oni mieli wpływ na mój charakter i podejście do życia. Przyjaźń bo przyjaciele są częścią naszego życia ale nie tacy przyjaciele którzy dostrzegają ciebie wtedy gdy jesteś potrzebny a gdy już nie ma korzyści to zapominają o tobie,taka niestety jest prawda bo coraz bardziej przyjaźń staje się dodatkiem. Miłość jest najważniejsza bo nadaje życiu sens i sprawia że człowiek jest po prostu szczęśliwy, według mnie prawdziwa miłość jest oparta na pewnych wartościach które sprawiają że uczucie rozwija się i dojrzewa. Nie można zapomnieć też o zdrowiu, bez niego wszystko traci sens a człowiek upada pod każdym względem. Jak widać w życiu wszystko jest ważne i ważniejsze ale to od nas zależy co jest najważniejsze, wszystko ma swoje miejsce w życiu. Mówiąc krótko zdrowie rodzina przyjaźń miłość praca ,to wszystko jest częścią naszego życia i jest w pewnym stopniu kluczem szczęścia pozdrawiam serdecznie.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 lutego 2020

Rodzina/Miłość/McDonald-Burger King/Praca/PlayStation/Robienie sobie badań kontrolnych minimum co pół roku. Przyjaźń nie bo przyjaciele mogą być największymi naszymi wrogami.

HardStyled83ddd0a
Sarox
Sarox
  11 lutego 2020

Oczywiście, że:
- Życie
- Rodzina
- Dom
- Pieniądze
- Zdrowie
jak standardowe .

Poniżej niestandardowe:
- Laptop, smartfon, Xiaomi Mi Box S 4K (Internet, muzyka, wideo na życzenie VOD)
- Rowery
- Spacer
- Podróży
- TV

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  11 lutego 2020

Święty spokój.

Tyrs
Tyrs
  11 lutego 2020

Dla mnie najważniejsze jest to by nie było przy mnie ludzi, którzy lubią obrabiać tyłki innym, są szczerymi osobami, mówią mniej a na temat.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  11 lutego 2020

W tym momencie najważniejsza jest dla mnie szybka rada,jak zdeaktywować działanie super glu pomiędzy kciukiem ,a palcem wskazującym?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

GRADEK83
GRADEK83
  12 lutego 2020

Chciałbym dożyć końca naszego małego bezwartościowego w skali wszechświata świata. Z nicości powstałeś w nicość się ....a może to był proch :woot:

KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  12 lutego 2020

Najważniejszy jest Bóg, później jestem ja sam dla siebie a reszta to wszystko co kocham.

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.