DjWojtekxp
DjWojtekxp
  8 lutego 2020 (pierwszy post)

Fotka jest portalem społecznościowym pomaga integrować się wzajemnie .

GRADEK83
GRADEK83
  17 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ja bym na Twoim miejscu już jakąś kobietę przygarnęła do domu

Czy mi się wydaje czy Mi się narzucasz :ziober2: :D Nie wiem czy królik by nie miał nic przeciwko jak bym mu kobietę do piwnicy zakwaterował XD
Ursyn
Ursyn
  17 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mi się wydaje czy Mi się narzucasz


W styczniu pawiany, w marcu koty a w lutym Wy. :ziober2:
Załóż jakąś ładną koszulkę, fajny fryz odwal. Ona też coś założy. :ziober2:

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Ja bym na Twoim miejscu już jakąś kobietę przygarnęła do domu Czy mi się wydaje czy Mi się narzucasz :D Nie wiem czy królik by nie miał nic przeciwko jak bym mu kobietę do piwnicy zakwaterował XD

Całe życie wszystko Ci się tylko wydaje, dlatego na emeryturze będziesz hodowlę królików prowadzić zamiast żonę na smyczy na spacer zabierać. :ziober2:
Ursyn
Ursyn: GRADEK83: Czy mi się wydaje czy Mi się narzucasz W styczniu pawiany, w marcu koty a w lutym Wy. Załóż jakąś ładną koszulkę, fajny fryz odwal. Ona też coś założy.

ALE ZAZDROSNY, AŻ MI SIĘ MIŁO ZROBIŁO. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Ursyn
Ursyn
  17 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: ALE ZAZDROSNY, AŻ MI SIĘ MIŁO ZROBIŁO.

GRADEK83
GRADEK83
  17 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: żonę na smyczy na spacer zabierać.


Chyba by mnie musiało nieźle pokiereszować...
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 lutego 2020
Ursyn
Ursyn: jestemwczorajsza: ALE ZAZDROSNY, AŻ MI SIĘ MIŁO ZROBIŁO.

Ale Putina to mogłeś sobie darować, szyderco!
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: żonę na smyczy na spacer zabierać. Chyba by mnie musiało nieźle pokiereszować...

Chłopaki, co się stało z waszym poczuciem humoru? Umarło wraz z waszą starością? :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Ursyn
Ursyn
  17 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ale Putina to mogłeś sobie darować, szyderco!


Logika baby. Jakbym mógł to bym sobie darował. Zaprzeczaczu.

A skoro na tapecie jest rozum, to gdzie Twój sexapeal, a tak Was sobie wyobrażałem!:



:ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 lutego 2020
Ursyn
Ursyn: jestemwczorajsza: Ale Putina to mogłeś sobie darować, szyderco! Logika baby. Jakbym mógł to bym sobie darował. Zaprzeczaczu. A skoro na tapecie jest rozum, to gdzie Twój sexapeal, a tak Was sobie wyobrażałem!:

Ja na Twoim miejscu już dawno zmieniłabym orientację i nie męczyła się z tymi babami. :ziober2:

Ranisz resztki moich uczuć i szacunku do Ciebie. :fakju:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Ursyn
Ursyn
  17 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ja na Twoim miejscu już dawno zmieniłabym orientację i nie męczyła się z tymi babami.


Ciebie to traktuję tak coś pomiędzy znajomym a wrogiem. Poza tym zgłupiałaś z tą orientacją!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ranisz resztki moich uczuć i szacunku do Ciebie.

Wiedziałem, że jak zwykle połechtasz mnie tam, gdzie trzeba. :ziober2:
Ale jak już się o Gradeusza starasz to co mnie drapiesz. :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 lutego 2020
Ursyn
Ursyn: Ciebie to traktuję tak coś pomiędzy znajomym a wrogiem. Poza tym zgłupiałaś z tą orientacją!

Rzeczywiście świetnie mi to przedstawiłeś, bardzo zrozumiałe jak zawsze.

Przynajmniej jakieś wyjście abyś nie był w tym wieku wspólnikiem Gradosława w hodowli królików. :ziober2:

Btw. fajne pikaczu. :ninja:

Ursyn
Ursyn: Wiedziałem, że jak zwykle połechtasz mnie tam, gdzie trzeba. Ale jak już się o Gradeusza starasz to co mnie drapiesz.

Widzisz jaka ja potrafię być miła? Bierz czasem ze mnie przykład to pozwolą Ci wyjść do ludzi. :ziober2:

I jeden i drugi dla mnie za stary, teraz jest moda aby dama miała młode ciasteczko. :ziober2:
Wy to najwyżej przeterminowane bagietki. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Ursyn
Ursyn
  17 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Rzeczywiście świetnie mi to przedstawiłeś, bardzo zrozumiałe jak zawsze. Przynajmniej jakieś wyjście abyś nie był w tym wieku wspólnikiem Gradosława w hodowli królików. Btw. fajne pikaczu.


Takich jak ja to nikt nie rozumie. :( Po nas na Powązkach tylko zaniedbane groby zostają. :(
Brzydzę się całe życie pedałami. Tak w sumie, gdybym mógł to bym kark skręcał i nawet mi takiej pluskwy nie było żal. :ziober2: Króliki to co innego!

Z nas dwóch to Ty przecież jesteś bezguście. :ninja:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Widzisz jaka ja potrafię być miła? Bierz czasem ze mnie przykład to pozwolą Ci wyjść do ludzi.

Jam człowiek tak wolny, że w roku potrafię być w czterech różnych krajach. Włóż okulary jak chcesz czymś strzelać.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: I jeden i drugi dla mnie za stary, teraz jest moda aby dama miała młode ciasteczko. Wy to najwyżej przeterminowane bagietki.

Przecież on Cię na wstępie wyśmiał, a mi się nawet i tego w Twoją stronę robić nie chce. Tak wiele razy mówiłem Ci nie, że powtarzać się nie zamierzam. :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 lutego 2020
Ursyn
Ursyn: Takich jak ja to nikt nie rozumie. :( Po nas na Powązkach tylko zaniedbane groby zostają. :( Brzydzę się całe życie pedałami. Tak w sumie, gdybym mógł to bym kark skręcał i nawet mi takiej pluskwy nie było żal. Króliki to co innego! Z nas dwóch to Ty przecież jesteś bezguście.

I po co się żalisz jakby mnie to kiedykolwiek interesowało? Chyba nie oczekujesz ode mnie jakiegokolwiek współczucia? :ziober2:
Tłumaczysz mi to jakbym pierwszy raz z Tobą rozmawiała... A teraz pomyślmy, może dlatego ta propozycja homoseksualizmu zawsze pada z moich ust? :rotfl:

Skoro podoba mi się Twoja propozycja to nasze gusta są podobne. Logicznie rzecz biorąc siebie w tym momencie też obrażasz.
Ursyn
Ursyn: Przecież on Cię na wstępie wyśmiał, a mi się nawet i tego w Twoją stronę robić nie chce. Tak wiele razy mówiłem Ci nie, że powtarzać się nie zamierzam.

Przynajmniej dobre poczucie humoru nie odpuszcza Cię od lat, bo czytanie ze zrozumieniem to jednak klęska. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Ursyn
Ursyn
  18 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: I po co się żalisz jakby mnie to kiedykolwiek interesowało? Chyba nie oczekujesz ode mnie jakiegokolwiek współczucia? Tłumaczysz mi to jakbym pierwszy raz z Tobą rozmawiała... A teraz pomyślmy, może dlatego ta propozycja homoseksualizmu zawsze pada z moich ust? Skoro podoba mi się Twoja propozycja to nasze gusta są podobne. Logicznie rzecz biorąc siebie w tym momencie też obrażasz.


Nie to miałem na celu. Watsonie!
A kto wie po ilu wódkach tu zaglądasz! Odkąd pamiętam zawsze byłaś chora. :(
Chciałabyś, chciała. :nutki:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Przynajmniej dobre poczucie humoru nie odpuszcza Cię od lat, bo czytanie ze zrozumieniem to jednak klęska.

Zrozumiałem co teraz jest w modzie, zrozumiałem. Jest takie powiedzenie, że jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co się może mieć...:ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 lutego 2020
Ursyn
Ursyn: Nie to miałem na celu. Watsonie! A kto wie po ilu wódkach tu zaglądasz! Odkąd pamiętam zawsze byłaś chora. :( Chciałabyś, chciała..

W takim razie nadal nie wiem po co była ta informacja.
Ponoć alkohol się nie miesza z antybiotykami, wierzę lekarzom i nie pije.
Tak bardzo trafić tylko Ty możesz. :rotfl:
Ursyn
Ursyn: Jest takie powiedzenie, że jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co się może mieć...

Powiem Ci szczerze, że nie narzekam na to co mogę mieć więc nie było to zbyt uszczypliwe, ale doceniam starania. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Ursyn
Ursyn
  18 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: W takim razie nadal nie wiem po co była ta informacja. Ponoć alkohol się nie miesza z antybiotykami, wierzę lekarzom i nie pije. Tak bardzo trafić tylko Ty możesz.


Się nie dowiesz, a że jesteś mało świata ciekawa, to jakoś to przeżyjesz.
Nigdy nie wierz lekarzom, wzmacniaj antybiotyk alkoholem! Będzie silniejszym lekiem!
Jak ja bardzo mocno żałuję, że nie widzimy się jeszcze dłużej. Po cholerę było te całowanie w tamtym temacie, jak widać zły dotyk boli. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Powiem Ci szczerze, że nie narzekam na to co mogę mieć więc nie było to zbyt uszczypliwe, ale doceniam starania.

I tak to jest jak człowiek gada z Ukrainką, która pod poduszką ma książki Gramsciego. Ja Twoje też bym docenił ale pachnie onucą. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.