DjWojtekxp
DjWojtekxp
  8 lutego 2020 (pierwszy post)

Fotka jest portalem społecznościowym pomaga integrować się wzajemnie .

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  8 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Miejsce jak każde inne , gdzie ludzie odzwierciedlają swoją prawdziwą naturę albo próbują ją ukryć aby osiągnąć określone korzyści w przypadku kobiet chodzi głównie o te majątkowe .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

GRADEK83
GRADEK83
  8 lutego 2020

Fotka to ZŁO :ziew:

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  8 lutego 2020
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: w przypadku kobiet chodzi głównie o te majątkowe .


Czy Ty w każdym swoim poście musisz podkreślać swoją nienawiść do kobiet? Trudno, zdarzyła Ci się taka, pewnie może się zdarzyć i kolejny raz, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to żałosne. I do tego w każdym temacie piszesz te same "powiastki.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  9 lutego 2020
Aganiok22
Aganiok22: Czy Ty w każdym swoim poście musisz podkreślać swoją nienawiść do kobiet? Trudno, zdarzyła Ci się taka, pewnie może się zdarzyć i kolejny raz, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to żałosne. I do tego w każdym temacie piszesz te same "powiastki.

ale się czepiasz, przecież napisał, że

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: aby osiągnąć określone korzyści w przypadku kobiet chodzi głównie o te majątkowe .

chce osiągnąć określone korzyści, w przyadku kobiet chodz głównie o te majątkowe,

może szuka bogatej "sponzzzorki"?
Aganiok, powinnaś życzyć mu powodzenia

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  9 lutego 2020
Aganiok22
Aganiok22: Czy Ty w każdym swoim poście musisz podkreślać swoją nienawiść do kobiet? Trudno, zdarzyła Ci się taka, pewnie może się zdarzyć i kolejny raz, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to żałosne. I do tego w każdym temacie piszesz te same "powiastki


W sumie dzięki pani przez przypadek odkryłem , że dosłownie mogę podkreślać swoją nienawiść do kobiet , niemniej jednak nie muszę , ale mogę to robić , ponieważ takie moje prawo , a swoich motywów nie mam obowiązków tłumaczyć , ale pozwolę sobie dopowiedzieć tylko jedno , a mianowicie to , iż nie da się ukryć oświetlonego miasta znajdującego się na wysokim wzgórzu , podobnie jest z wszelką prawdą obiektywną . Oczywiste jest to , że prawda jednych wyzwala zaś drugim krzyżuje niecne interesy i ta druga grupa po prostu wolałaby milczenie i najchętniej stłumiłaby cały realizm , ale grunt aby w ciemnej jaskini nieustannie pilnować aby pochodnia stale świeciła jasnym blaskiem , ponieważ to pozwoli ustrzec się przed ciemną stroną medalu , którą sama pani dobrze dostrzega .

Aganiok22
Aganiok22: Trudno, zdarzyła Ci się taka, pewnie może się zdarzyć i kolejny raz


a mimo to rości pani do mnie aluzję o wierność idei realizmu , ale to chyba normalne bo tak jak mówiłem nie każdemu prawda oparta na obiektywnej wiedzy pozwala osiągać swoje cele .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Embrosss
Embrosss
  10 lutego 2020

Na fotce liczy się tylko wygląd, jak kobieta pisze ze szuka normalnego tzn ze kłamie :)
Nie wiem co ja tu robię 😂

LeokadiaBak
wpis jest ukryty
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  12 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka hmmm portal gdzie spotykają się masy niedorozwiniętych ludzi .
Witamy w tym wąskim gronie.
Konto usunięte
Konto usunięte: .Pełno tu chorych na wuzku albo z dałnem
Na kolana i dziękuj genom żeś zdrowa na ciele.
Konto usunięte
Konto usunięte: a ona gotuje ale się do bolcowania .
Kogoś zazdrość zżera.
Konto usunięte
Konto usunięte: .Nie ogarniam tej głupoty dlatego będę to tępić do tąd aż całe kurestwo zniknie z internetu
Zacznij od zdjęć z Photoshopa.
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś facet całował w rękę
A damy stroniły od słów nieparlamentarnych.
Konto usunięte
Konto usunięte: a największy brak to brak rozumu
Kwintesencja

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 lutego 2020

Fotka umarła 8 lat temu

...Ignorance is bliss...
Conrad74
Posty: 1 (po ~943 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Conrad74
  14 lutego 2020

Kobiety oszukują na zdjęciach, nie wszystkie oczywiście. Mnie punktują w dół stare lampucery i poczwary gdzieś tam z Polski B, nie wiedząc o mnie absolutnie nic a zasadniczo nikt nie jest pewien czy te zdjęcia przedstawiają naprawdę Ciebie. Rejstruję się po raz drugi tym razem mądrze, mam już swoje lata nie ma co narzekać, z wizerunkiem już raz miałem problem więc teraz ostrożnie. Chciałem partnerkę Polkę no cóż ........brak słów. Szkoda tylko czasu, panowie wskakuję w pacyfę i ze swojej Horse Farm spadam do Club Night. Kontak wzrokowy i dotyk, wiecie co i jak. Wszystkie odmiany do wyboru. Ja już mam za sobą długoletni związek i dziękuję , Pozdrawiam i życzę wszystkim Panom i normalnym Panią wesołego i szczęśliwego dnia Walentego. Na końcu przytoczę słowa znanego Rycerza "Co z tego, że fortuna jest i siła w lędźwiach za dwóch chłopa jak trzech głów nie poszczęściło "

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  15 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka to ZŁO

Dlatego tu jesteśmy od tyłu lat. :ziober2:

Fotka to mój ulubiony portal społecznościowy. Poznałam tu tylu wartościowych i ciekawych ludzi, nawiązałam nowe znajomości i przyjaźnie!!!111one
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GRADEK83
GRADEK83
  15 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Fotka to mój ulubiony portal społecznościowy. Poznałam tu tylu wartościowych i ciekawych ludzi, nawiązałam nowe znajomości i przyjaźnie!!!111one

Przepisz na nolajfa XD
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Dlatego tu jesteśmy od tyłu lat.

No no XD
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  15 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepisz na nolajfa XD

Bądź miły na starość albo zacznij kupować sobie kotki. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GRADEK83
GRADEK83
  16 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: zacznij kupować sobie kotki.

Miałem ale zaginął mi :and: teraz mam królika ale dziki jakiś no ale czasem daje się pogłaskać... kobiety najwyraźniej już tak mają XD
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  16 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: zacznij kupować sobie kotki. Miałem ale zaginął mi teraz mam królika ale dziki jakiś no ale czasem daje się pogłaskać... kobiety najwyraźniej już tak mają XD

Ja bym na Twoim miejscu już jakąś kobietę przygarnęła do domu, a Ty zaczynasz sklep zoologiczny do domu przynosić. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.