BananowySernik
BananowySernik
  7 stycznia 2020 (pierwszy post)
Jak często oddajecie głosy na zdjęcia na Fotce? Czy są to Osoby które wam się podobają czy raczej z wyboru? 🔟
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znak贸w)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  7 stycznia 2020

BananowySernik nie zrozum mnie źle ale czy Ty dostałeś na forum etat? 😆 Strzelasz nowymi tematami jak karabin maszynowy. Doceniam Twoj wkład w ożywianie forum :D

BananowySernik
BananowySernik
  7 stycznia 2020
BartekI987
BartekI987: BananowySernik nie zrozum mnie źle ale czy Ty dostałeś na forum etat? 😆 Strzelasz nowymi tematami jak karabin maszynowy. Doceniam Twoj wkład w ożywianie forum :D


Nie , etatu jeszcze nie mam , ale jeśli chodzi Forum jestem aktywny , a co będzie dalej, sam się przekonasz z czasem. Pozdrawiam 🍺
BananowySernik
BananowySernik
  7 stycznia 2020

Staram się, jak mam tylko możliwość codziennie oddawać głosy na zdjęcia, oceniać je

BananowySernik
BananowySernik
  7 stycznia 2020
Staram się, jak mam tylko możliwość codziennie oddawać głosy na zdjęcia , rankingu tym nie nabijam , ale głos mile widziany
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  7 stycznia 2020
BartekI987
BartekI987: Strzelasz nowymi tematami

Żeby jeszcze potrafił się strzelić w odpowiedni dział Forum
BananowySernik
BananowySernik
  7 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Żeby jeszcze potrafił się strzelić w odpowiedni dział Forum


A może kolega tak sam strzeli jakimś swoim tematem, a nie cuduje na innych? Prowokacja ?
Damian241
Damian241
  7 stycznia 2020

Nic ciekawego nie ma w tych jego pytajnikach. Nie sztuką jest pisać, aby pisać, ale napisać taki tematy w którym mozna prowadzic interesujące dyskusje przez kilka tygodni, to już jest nie lada wyczyn niestety nie na jego możliwości.

BananowySernik
BananowySernik
  7 stycznia 2020
Damian241
Damian241: Nic ciekawego nie ma w tych jego pytajnikach. Nie sztuką jest pisać, aby pisać, ale napisać taki tematy w którym mozna prowadzic interesujące dyskusje przez kilka tygodni, to już jest nie lada wyczyn niestety nie na jego możliwości.


Widać właśnie jaką masz aktywność na Forum (Prowokator) , dobrze ci idzie;)
Pure4
Pure4
  7 stycznia 2020

Nie głosuję, nie piszę na pw (chyba, że ze znajomymi). Tylko forum, czat i moderacja.
Kiedyś bawiłam się w ocenianie profili jak skala była 1-10. ;-)

BananowySernik
BananowySernik
  7 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Nie głosuję, nie piszę na pw (chyba, że ze znajomymi). Tylko forum, czat i moderacja. Kiedyś bawiłam się w ocenianie profili jak skala była 1-10. ;-)


A jak się miało gwiazdę, to było dodatkowe 11 😁
MateGreen
MateGreen
  8 stycznia 2020

Wet za wet ;D Tak samo z głosami ,,tak-nie" :D

Pure4
Pure4
  8 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: A jak się miało gwiazdę, to było dodatkowe 11 😁


Tak było. ;-D
Pamiętam, jak kiedyś zagłosowałam na profil jednego kolesia i dałam mu 9, a na pw życzył śmierci mi i całej rodzinie. ;-D
Jakaś psychoza się działa z tymi cyferkami. ;-D
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znak贸w)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Jak często oddajecie głosy na zdjęcia na Fotce?

Czasem oddaję głos jak mi się podoba osoba i kompozycja zdjęcia albo inwencja w jego zrobieniu. Natomiast bardzo rzadko dostaję głosy na zdjęcia. Mam wrażenie, że funkcja ta popadła w niepamięć wraz z pojawieniem się telefonów komórkowych a raczej ich upowszechnieniem. Funkcja ta jest na telefonach bardzo ukryta, co powoduje że nikt prawie z niej nie korzysta. Zaraz pewnie FotkaTeam wykombinują jak się pozbyć tej funkcji aby nie przeciążała serwerów.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.