RudeImagination20
RudeImagination20
  3 stycznia 2020 (pierwszy post)

Podziel sie jednym i konkretnym w ktorym na pewno wytwasz do konca 2020 a kazdy kto chce wesprzec niech skomentuje. Czasem slowa innych dzialaja motywujaco

Damian241
Damian241
  4 stycznia 2020

Raczej nigdy nie miałem takich postanowień ponieważ one nie działają na mnie, a co za tym idzie wcale nie motywują mnie bardziej do działania.

Bvvv
Posty: 4 (po ~16 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Bvvv
  4 stycznia 2020

Zacząłem regularnie ćwiczyć

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 stycznia 2020

W tym roku postanowiłem sobie nie rzucać palenia i jak zdrowie pozwoli to zacznę pić. Z tym pierwszym chyba dam radę,ale to drugie troche mnie martwi,ale jakieś cele w życiu trzeba mieć. Dołoże wszelkich starań ,aby w swych postanowieniach wytrwać.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Damian241
Damian241
  5 stycznia 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: W tym roku postanowiłem sobie nie rzucać palenia i jak zdrowie pozwoli to zacznę pić. Z tym pierwszym chyba dam radę,ale to drugie troche mnie martwi,ale jakieś cele w życiu trzeba mieć. Dołoże wszelkich starań ,aby w swych postanowieniach wytrwać.


pewnie zacznij pic w sumie to i tak nie ma wiekszego znaczenia czy jestes pijakiem czy abstynentem i tak umrzesz i tak umrzesz
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 stycznia 2020
Damian241
Damian241: i tak umrzesz i tak umrzesz

Pfi ,nieśmiertelny się znalazł.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dragon842
Dragon842
  5 stycznia 2020

Raczej to nie realne ale życie lubi zaskakiwać, cóż znaleźć odpowiednią kobietę do życia ale wiadomo ciężko znaleźć gdy nie jesteś modelem dlatego po prostu w tym roku chcę mieć spokojne życie.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 stycznia 2020

Jeść miej Fast food - McDonald's - Burger King.

HardStyled83ddd0a
RudeImagination20
RudeImagination20
  5 stycznia 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: W tym roku postanowiłem sobie nie rzucać palenia i jak zdrowie pozwoli to zacznę pić. Z tym pierwszym chyba dam radę,ale to drugie troche mnie martwi,ale jakieś cele w życiu trzeba mieć. Dołoże wszelkich starań ,aby w swych postanowieniach wytrwać.


Gratuluje ambicji i planu na wspaniale życie. Zycze powodzenia 😁
RudeImagination20
RudeImagination20
  5 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej to nie realne ale życie lubi zaskakiwać, cóż znaleźć odpowiednią kobietę do życia ale wiadomo ciężko znaleźć gdy nie jesteś modelem dlatego po prostu w tym roku chcę mieć spokojne życie.

Wiara to podstawa pamietaj
A jesli chcesz odpowiednia kobiete to sam badz taki jakbys chcial zeby byla , o charakter chodzi mi. I poznawaj ich jak najwiecej , nie boj sie , podrywaj , flirtuj, caluj... Badz interesujacym facetem z pasjami
RudeImagination20
RudeImagination20
  5 stycznia 2020
Bvvv
Bvvv: Zacząłem regularnie ćwiczyć

Brawo trzymam kciuki za wytrwalosc , ja trenuje 5 lat :P wczoraj minelo heh
RudeImagination20
RudeImagination20
  5 stycznia 2020
Owad
Owad: Jeść miej Fast food - McDonald's - Burger King.

To co bedziesz jadl ? To nie takie proste przerzucic sie na roslinki i salatki itp
RudeImagination20
RudeImagination20
  5 stycznia 2020
Damian241
Damian241: Raczej nigdy nie miałem takich postanowień ponieważ one nie działają na mnie, a co za tym idzie wcale nie motywują mnie bardziej do działania.

Czyli nie wiesz dokad zmierzasz i zycie popycha cie tam gdzie zaqieje wiatr.. Zycze przebudzenia i znalezienia motywacji w sobie
Dragon842
Dragon842
  5 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Raczej to nie realne ale życie lubi zaskakiwać, cóż znaleźć odpowiednią kobietę do życia ale wiadomo ciężko znaleźć gdy nie jesteś modelem dlatego po prostu w tym roku chcę mieć spokojne życie. Wiara to podstawa pamietaj A jesli chcesz odpowiednia kobiete to sam badz taki jakbys chcial zeby byla , o charakter chodzi mi. I poznawaj ich jak najwiecej , nie boj sie , podrywaj , flirtuj, caluj... Badz interesujacym facetem z pasjami

Szanuję kobiety i tak jak do kobiet tak do ludzi podchodzę indywidualnie
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Gratuluje ambicji i planu na wspaniale życie. Zycze powodzenia 😁

Wbrew pozorom wypowiedź ta ma swój sens,tylko trzeba spojrzeć na drugą stronę medalu ,ale jak w większości czytanego tekstu ,dostrzegamy tylko to,co oczywiste.😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.