BananowySernik
BananowySernik
  31 grudnia 2019 (pierwszy post)
Czy idzie tutaj w ogóle poznać normalnego człowieka na tym portalu? Co wy sądzicie o tym ? Jak często korzystacie z Fotki?
Grrryze
Grrryze
  31 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy idzie tutaj w ogóle poznać normalnego człowieka na tym portalu?


Idzie ale trzeba dobrze poszukać :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy sądzicie o tym ?

O poznawaniu ludzi na fotce ? Poznałem kilka osób i były jak najbardziej normalne : ))
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często korzystacie z Fotki?

Codziennie
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy idzie tutaj w ogóle poznać normalnego człowieka na tym portalu?


Lata wstecz poznałem tutaj dużo ludzi z Fotki w realu, i z nie którymi mam nawet kontakt do dziś. W sobotę nawet my się zgadali na disco i przyjechały koleżanki z stąd poznane w latach 2008 - 2010. Teraz ciężko jest kogoś poznać i spotkać się z taka osoba w real.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często korzystacie z Fotki?

Tak jak kolega po wyżej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Codziennie
HardStyled83ddd0a
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  31 grudnia 2019

Potwierdzam, ze teraz bardzo trudno jest poznać na fotce kogoś, kto chciałby poznać się "na zywo". Swoją przygodę z fotką zacząłem w 2006 roku i wtedy ludzie byli nastawieni na realne znajomosci, a fotka była jedynie narzędziem do poznawania nowych osób. Teraz, gdy coraz bardziej nasze życie przenosi się do sieci, dla wielu osób internetowe znajomosci są wystarczające i nie potrzebują one relacji w realnym świecie. Fotka stała się jedynie miejscem do pochwalenia się setkami podobnych zdjęć albo do zareklamowania profilu na instagramie. Kobiety (bo o nich piszę) coraz częściej szukają tu atencji, a rzadziej ludzi...

MateGreen
MateGreen
  3 stycznia 2020

Jak kolega wyżej. Miałem tu konto za czasów gimbazy (czyli jakieś hmm... 12 lat temu?). Wtedy był to całkiem przyzwoity portal, z normalnymi ludźmi. Teraz wróciłem tutaj za namową kumpeli. Dziewczyny - większości same królewny, które nie potrafią nawet z grzeczności odpisać na zwykła wiadomość. A faceci? Lepiej nie pisać - banda zwyroli (kumpela mi pokazała jej skrzynkę odbiorczą, bo też tutaj niezły ubaw ma z tych zboków :D) Mimo wszystko poznałem tu parę fajnych osobek ;D

Damian241
Damian241
  3 stycznia 2020

Banan, a co pewnie trafiasz na samych idiotów? Bananowy drwalu taka ciekawostka ode mnie dla ciebie: głupich jest więcej niż mądrych, stanowią oni większość społeczeństwa, więc warto nauczyć się z nimi rozmawiać żeby przetrwać na tym świecie :P

BananowySernik
BananowySernik
  4 stycznia 2020
Damian241
Damian241: Banan, a co pewnie trafiasz na samych idiotów? Bananowy drwalu taka ciekawostka ode mnie dla ciebie: głupich jest więcej niż mądrych, stanowią oni większość społeczeństwa, więc warto nauczyć się z nimi rozmawiać żeby przetrwać na tym świecie :P


Nie będę z Tobą dyskusji prowadził , ponieważ twój IQ nie dorównuje mojemu, a jeżeli masz problem ze sobą, radzę wybrać się do specjalisty;) Pozdrawiam.
Damian241
Damian241
  4 stycznia 2020

Rzeczywiście masz całkiem spore iQ w szczególności widać to po twoich prostych i banalnych pytaniach na tym forum.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.