BananowySernik
BananowySernik
  27 grudnia 2019 (pierwszy post)
Kochani, jaki kolorek nicka , gwiazdki najczęściej wybieracie i dlaczego akurat taki ?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja mam taki kolorek jaki mam, i nie zamierzam go zmienić bo taki mi się kolor Nicka podoba i Gwiazdki :)
Kiedyś się mało zmieniało bo wybór był mały, to znaczy były podzielone Gwiazdki na płace 1 miesiąc - 6 miesięcy - 12 miesięcy, jakoś tak i do każdego miesiąca/miesięcy były gwiazdki w innych kolorach. Teraz mamy wszystkie do wyboru :)

HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  27 grudnia 2019

Nie mam pięciu lat, że będę wnikał w to jakiego koloru jest mój nick. Jak dla mnie to morze on być nawet koloru bananowego hehe

BananowySernik
BananowySernik
  27 grudnia 2019
Damian241
Damian241: Nie mam pięciu lat, że będę wnikał w to jakiego koloru jest mój nick. Jak dla mnie to morze on być nawet koloru bananowego hehe


Nie wnikam w twoje szczegóły, ale na to istnieje Forum , na to istnieje jakikolwiek temat , aby godnie na niego odpowiedzieć, lub ominąć .
Damian241
Damian241
  27 grudnia 2019

Przecież odpowiedziałem, pomimo tego, że temat jest delikatnie mówiąc cho... lernie dziecinny. Nie przeszedłem obojętnie, nie olałem z góry Twojego jakże ciężkiego trudu włożonego w to mało interesujące zagadnienie, lecz wszedłem tu i zostawiłem coś pięknego po sobie. Więc w czym ty widzisz problem?

BananowySernik
BananowySernik
  27 grudnia 2019
Damian241
Damian241: Przecież odpowiedziałem, pomimo tego, że temat jest delikatnie mówiąc cho... lernie dziecinny. Nie przeszedłem obojętnie, nie olałem z góry Twojego jakże ciężkiego trudu włożonego w to mało interesujące zagadnienie, lecz wszedłem tu i zostawiłem coś pięknego po sobie. Więc w czym ty widzisz problem?


Zostawię to bez komentarza, dziecinnego, jak to nazwałeś 🙈
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.