BananowySernik
BananowySernik
  26 grudnia 2019 (pierwszy post)

🎆 Czego sobie Kochani życzycie na ten Nowy nadchodzący Rok 2020? 🎆

Damian241
Damian241
  26 grudnia 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przede wszystkim szczęścia miłości zdrowia bo to jest najważniejsze a reszta to tylko dodatek do normalnego życia


Miłość też jest niczym innym jak dodatkiem do normalnego życia. Fundamentem życiowego sukcesu i sposobem na lepsze jutro jest kasa. Bez kasy jesteś zerem. Mając ją- można wszystko d83dde1c
Dragon842
Dragon842
  26 grudnia 2019
Damian241
Damian241: Dragon842: Przede wszystkim szczęścia miłości zdrowia bo to jest najważniejsze a reszta to tylko dodatek do normalnego życiaMiłość też jest niczym innym jak dodatkiem do normalnego życia. Fundamentem życiowego sukcesu i sposobem na lepsze jutro jest kasa. Bez kasy jesteś zerem. Mając ją- można wszystko

Dobre słowa wujek 😀
BananowySernik
BananowySernik
  27 grudnia 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Złapałem złotą rybkę i powiedziedziałem dwa życzenia 1 pokój na świecie 2 brak jakichkolwiek chorób. Minęło 10 lat i zastanawiam się czy jako trzecie życzenie ,anulować dwa pierwsze ,czy poprosić o nową planetę Ziemie. To tak odnośnie zdrowia dla wszystkich.


A czy to cokolwiek da w tym momencie?
BananowySernik
BananowySernik
  27 grudnia 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Złapałem złotą rybkę i powiedziedziałem dwa życzenia 1 pokój na świecie 2 brak jakichkolwiek chorób. Minęło 10 lat i zastanawiam się czy jako trzecie życzenie ,anulować dwa pierwsze ,czy poprosić o nową planetę Ziemie. To tak odnośnie zdrowia dla wszystkich.


Masz rację, złota rybka nie kłamie.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znak贸w)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  27 grudnia 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: A czy to cokolwiek da w tym momencie?

Najlepsze wino trzymamy na odpowiednią chwile ....okazuje się ,że każda z chwil może być odpowiednia ,ponieważ więcej się nie powtórzy.
Dlatego troska i wzmianka o środowisku naturalnym,na poczet przyszłych pokoleń ,wraz z Nowym Rokiem wydaje się być odpowiednim momentem .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Dużo miłości bo tego coraz mniej


Dokładnie i moim marzeniem w 2010r jest takie, żeby ktoś mnie pokochał :)
P.s: Puszczają już u was Fajerwerki, bo u mnie koło bloku no stop tylko gwizdy i wybuchy. Chyba nie mogą się doczekać w DE tego 2020r :)
HardStyled83ddd0a
Mig0tka
Mig0tka
  31 grudnia 2019

Marzenia się czasem spełniają 😉😉

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 grudnia 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Marzenia się czasem spełniają

Zobaczymy czy to moje marzenie spełni się w tym już nadchodzącym wielkimi krokami 2020 r :)
HardStyled83ddd0a
Mig0tka
Mig0tka
  31 grudnia 2019

Również ci tego życzę 😉

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 grudnia 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Również ci tego życzę


Dziękuje :)
HardStyled83ddd0a
Mig0tka
Mig0tka
  31 grudnia 2019

Nie ma za co 🙂

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  1 stycznia 2020

Koniec roku i pierwszy dzień Nowego, zwykle nastraja mnie bardzo melancholijnie….. To czas jakichś tam wspomnień, rozrachunków i podsumowań. To także dobry czas (naiwny) na coroczne noworoczne postanowienia. Zwykle nic mi z nich nie wychodzi, ale pomarzyć zawsze warto. Tym bardziej, że zazwyczaj z takim optymizmem patrzę na każdy Nowy Rok. Że teraz to już wszystko się ułoży, jak zwykle schudnę po pierwszym, więcej czasu poświęcę na swoje pasje, przeczytam takie to a takie książki i tak dalej. I obiecuję sobie i światu, że zawsze będę sobą, że dam sobie radę i będę szczęśliwa. A potem w zabieganiu zapominam, że to moje prywatne szczęście to kawa wypita w cudownym towarzystwie, czyjaś dobra rada żebym założyła czapkę bo zimno, poranna wiadomość „miłego dnia” albo wiewiór biegający po podwórku. To proste rzeczy, ale to z prostych rzeczy złożona jest codzienność. W starym roku pojawiło się w moim życiu wielu cudownych ludzi. Cieszę się, że zakotwiczyli i mam nadzieję, że zostaną. Sprawdziły się moje przyjaźnie. Mijający rok, był dla mnie ogromną lekcją. Wiele się nauczyłam, zdałam niejeden „egzamin” to nowa „ja”, ale bardzo się cieszę, że się kończy, bo był bardzo trudny. Mam nadzieję, że ten Nowy 2020 rok da nam wszystkim dużo spokoju i radości, że pozwoli rozwiązać wszystkie trudne sprawy i da jeszcze więcej siły i optymizmu. I niech każdemu da różowe okulary, żebyśmy mogli z uśmiechem patrzeć w przyszłość. Niech każdy pomyśli sobie marzenie i niech ono się spełni. Bo przecież wszystko zaczyna się w wyobraźni. Każdy wielki projekt ma swój początek w jednej dobrej, ciepłej myśli, która rozgrzewa Cię od środka... Nie wszystko, co wygląda pięknie, takie jest. A czasami proste rzeczy potrafią stać się cudami. Skrzydlatych marzeń Kochani.....Nie rezygnujmy z nich tylko dlatego, że wydają się nieosiągalne. Wielką odwagą jest podjąć ryzyko, tylko ten kto się go boi, z góry jest na straconej pozycji. Wszystkiego co najlepsze na ten Nowy Rok Wam i sobie życzę.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.