SibilskiK
Posty: 16 (po ~123 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
SibilskiK
  25 grudnia 2019 (pierwszy post)

Hej witam chciałbym wyjaśnić pewny incyden a mianowicie Jeden facet a widać że jest młody opisał mnie że jestem pedofilem pod moim profilem Wszedł mi na muj profil a ja mu napisałem aby wypiepsxal bo kocham się w kobietach a ten dopisał mi latke nie jestem żadnym zboczeńcem bo mam odgroma znajomych po całej Polsce a kochający inaczej mnie nie ładnym słowem Wejdźcie sobie na muj profil na Fejsie sami zobaczycie

SibilskiK
Posty: 16 (po ~123 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
SibilskiK
  26 grudnia 2019

Ci geje nawet nie mają wstydu a jak im się powie żeby opuścili profil to zaraz się unosza i dopisują słowa które nie są prawda

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SibilskiK
SibilskiK: Ci geje nawet nie mają wstydu a jak im się powie żeby opuścili profil to zaraz się unosza i dopisują słowa które nie są prawda

To że ktoś cie podglądnie z Facetów nie musi oznaczać że jest gejem. Sądzę że musisz im pisać jakieś obrażające PW żeby opuścili twój profil, i reakcja z ich strony jest tak a nie inna, bo możesz wyzywać normalnego faceta a nie geja.
HardStyled83ddd0a
SibilskiK
Posty: 16 (po ~123 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
SibilskiK
  26 grudnia 2019

Pisałem że by nie wchodzili na muj profil ale oni nierozumieja

SibilskiK
Posty: 16 (po ~123 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
SibilskiK
  26 grudnia 2019

Dwóch napisało ze mnie kocha i przyjadą do mnie więc to nie geje Ja mam wstręt do takich osób i nie nawidze

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SibilskiK
SibilskiK: Pisałem że by nie wchodzili na muj profil ale oni nierozumieja

SibilskiK
SibilskiK: Dwóch napisało ze mnie kocha i przyjadą do mnie więc to nie geje Ja mam wstręt do takich osób i nie nawidze


Zrób tak jak pisał jeden kolega w drugim temacie, dodaj do "Czarnej listy" i nie będziesz miał odwiedzin natrętnego user.
HardStyled83ddd0a
SibilskiK
Posty: 16 (po ~123 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
SibilskiK
  26 grudnia 2019

Chyba kasuje fote dzieją się tutaj dziwne Akcje a jeszcze dodam że piszą głupoty pod zdjęciem a to idzie w dal bo kobiety to widzą i muwisz żeby uważali bo to pedofil Jestem długo na focie i nigdy nie miałem takich problemów

SibilskiK
Posty: 16 (po ~123 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
SibilskiK
  26 grudnia 2019

Dzięki tak robię i już dwóch zablokowałem Jak ja nie napisze tego czegoś

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SibilskiK
SibilskiK: Chyba kasuje fote dzieją się tutaj dziwne Akcje a jeszcze dodam że piszą głupoty pod zdjęciem a to idzie w dal bo kobiety to widzą i muwisz żeby uważali bo to pedofil Jestem długo na focie i nigdy nie miałem takich problemów


To nie powód żeby usuwać konto. Dodadzą głupi komentarz to go usuń i odwiedzające cię kobiety ich nie zobaczą. Też jestem długo na Fotce i czegoś takiego nie było, to znaczy zdarzały się takie sytuacje 2 razy na 100, ale wiesz nowe pokolenie młodych chcą pokazać co to oni nie są w necie lub chce się poczuć kimś innym nie jest w realu.
SibilskiK
SibilskiK: Dzięki tak robię i już dwóch zablokowałem

d83ddc4d
HardStyled83ddd0a
SibilskiK
Posty: 16 (po ~123 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
SibilskiK
  26 grudnia 2019

Właśnie ten gość to był szczeniak chyba dopiero zaczął inaczej kochać Ja nie chcę żeby wchodzili mi na mój profil bo sam tego nie robię a jak chcą poznać faceta to są inne portale he

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  27 grudnia 2019

*naruszenie

BananowySernik
BananowySernik
  29 grudnia 2019

Sądzę, że każdy ma prawo zajrzeć na Twój profil, czy mężczyzna czy kobieta, nie powinieneś przejmować się opiniami innych użytkowników. Pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.