Sebastjano
Sebastjano
  25 grudnia 2019 (pierwszy post)

Może już niedługo dołączę do grona moderatorów Forum gdzie jest mi niezmiernie miło podziękować OSOBOM przez które mógłbym tylko pomarzyć, a jednak 🤗 Ale pomijając ten temat w tych Dniach chciałbym życzyć wszystkim pracownikom , Moderatorom oraz FT , FP , Zdrowych, Pogodnych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku 2020 życzy wam Sebastjano 🤗🎄🎅

Damian241
Damian241
  25 grudnia 2019

Ja tu nie widzę żadnego powodu do dumy z bycia moderatorem. Żeby chociaż płacili za to. A tak to cóż.... zostajesz zwyczajnym parobkiem dla servisu. Oni biorą dobrą kasę za prowadzenie takiego servisu, a ty odwalasz za nich całą robotę. Zupełnie nie opłacalne

oam
oam
  25 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Może już niedługo dołączę do grona moderatorów Forum gdzie jest mi niezmiernie miło podziękować OSOBOM przez które mógłbym tylko pomarzyć, a jednak
d83ddc4d
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale pomijając ten temat w tych Dniach chciałbym życzyć wszystkim pracownikom , Moderatorom oraz FT , FP , Zdrowych, Pogodnych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku 2020 życzy wam Sebastjano
FP też moderator, nie ma co nas wywyższać. ;) Dziękuję i wzajemnie:)
Konto usunięte
Konto usunięte: życzenia
czemu nie dla wszystkich? :)
Sebastjano
Sebastjano
  25 grudnia 2019
Damian241
Damian241: Ja tu nie widzę żadnego powodu do dumy z bycia moderatorem. Żeby chociaż płacili za to. A tak to cóż.... zostajesz zwyczajnym parobkiem dla servisu. Oni biorą dobrą kasę za prowadzenie takiego servisu, a ty odwalasz za nich całą robotę. Zupełnie nie opłacalne

Tak sądzisz? A ja sądzę że lepiej być czyimś parobkiem service niż zwykłym Panem 🤣🤣
Sebastjano
Sebastjano
  25 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sebastjano: Może już niedługo dołączę do grona moderatorów Forum gdzie jest mi niezmiernie miło podziękować OSOBOM przez które mógłbym tylko pomarzyć, a jednakSebastjano: Ale pomijając ten temat w tych Dniach chciałbym życzyć wszystkim pracownikom , Moderatorom oraz FT , FP , Zdrowych, Pogodnych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku 2020 życzy wam SebastjanoFP też moderator, nie ma co nas wywyższać. ;) Dziękuję i wzajemnie:)Sebastjano: życzeniaczemu nie dla wszystkich? :)


Koleżanko, życzenia są dla Całej Załogi Fotki oraz wszystkich Użytkowników;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.