Kocurrro
Kocurrro
  8 grudnia 2019 (pierwszy post)

Cześć Wam. Ostatnio zauważyłam, że na naszym portalu zaczynają się pojawiać mężczyźni o ciemniejszej karnacji lub nawet czarnoskórzy. Co Wy laski o nich myślicie? Piszecie z nimi w ogóle a może i nawet coś więcej? Czy stanowią jakieś 'zagrożenie' dla naszych polskich facetów? Piszcie tu co o tym wszystkim myślicie. Buziaki

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 grudnia 2019

Teraz to jest Fotka.com nie "pl".

Kocurrro
Kocurrro: Ostatnio zauważyłam, że na naszym portalu zaczynają się pojawiać mężczyźni o ciemniejszej karnacji lub nawet czarnoskórzy.

Tylko się cieszyć z tego że nawet obco krajowcy zakładają tutaj konta.
Kocurrro
Kocurrro: Czy stanowią jakieś 'zagrożenie' dla naszych polskich facetów?

Wydaję mi się że nie stanowią oni zagorzenia dla nas.
HardStyled83ddd0a
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  9 grudnia 2019

W swiecie, ktory staje sie coraz bardziej otwarty na odmienne narodowosci, kultury, itd, nie jest to juz czyms dziwnym...
W Polsce rowniez pojawia sie coraz wiecej cudzoziemcow,zwlaszcza w duzych miastach...

Mimo tego wszystkiego warto miec dystansdo tego typu profili w sieci... - zwlaszcza w dobie, gdy tego typu portale czesto sa wykorzystywane przez scammerow...

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Pursan
Pursan
  10 grudnia 2019
Kocurrro
Kocurrro: Czy stanowią jakieś 'zagrożenie' dla naszych polskich facetów?


Mohammad i Mahmud wietrzyć tutaj łatwa, biała zdobycz. Nie bez przyczyny zresztą. Ciapatych można zrozumieć a na głuptaki można tylko napluć. d83dde12
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  10 grudnia 2019
Kocurrro
Kocurrro: ciemniejszej karnacji


Idź na solarium to też będziesz ciemniejszej karnacji :-)
A nie turlasz się w mące pszennej :-(
BossMen
BossMen
  10 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Raz:


https://www.youtube.com/watch?v=CTmk_xxdL5A
https://www.wykop.pl/wpis/41161841/simon-mol-chcial-nas-zabic-rozmowa-z-23-letnia-kob/

Dwa:



Trzy:
https://www.youtube.com/watch?v=exmiKM5poF4

To nie jest tak, że tylko tzw. p0lki lecą na 'egzotykę'. Z doświadczenia powiem Wam, że takie np. latynoski lecą na nas Polaków, bo to my wydajemy się być dla nich 'egzotyczni'.

Problem z p0lkami jest taki, że jak to kobiety 'myślą' jedynie emocjami i w wyniku tego, co się tam od*p jest po prostu żałosne. Zwłaszcza, jeżeli popatrzy się na statystyki z USA, gdzie (1) związki biała kobieta + czarny mężczyzna należą do najmniej trwałych wśród wszystkich kategorii związków (co ciekawe związki biały mężczyzna + czarna kobieta, są akurat najbardziej trwałe) i w większości przypadków taki koleś zostaje tzw. 'babydaddy'. (2) W większości przypadków kobiety w takich związkach pochodzą z nizin społecznych.

Kocurrro
Kocurrro
  10 grudnia 2019

Panowie proszę o ogarnięcie się i jeśli nie macie nic merytorycznego do napisania to proszę się nie udzielać. Dostałam dziś kilka wiadomości od dziewczyn związanych z tym tematem które napisały mi wprost, że wolą napisać do mnie niż tutaj aby później nie czytać waszych głupich docinek.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 grudnia 2019
Kocurrro
Kocurrro: Dostałam dziś kilka wiadomości od dziewczyn związanych z tym tematem

Szkoda że tutaj nie napisały o tym, po czytał bym z ciekawości klika wpisów owych dziewczyn co o tym myślą.
HardStyled83ddd0a
Burgess
Burgess
  10 grudnia 2019
Kocurrro
Kocurrro: Dostałam dziś kilka wiadomości od dziewczyn związanych z tym tematem które napisały mi wprost, że wolą napisać do mnie niż tutaj aby później nie czytać waszych głupich docinek.


Wymieniacie się tam doświadczeniami związanymi z ciemnymi kiełbaskami? Jakie te panny biedne. Nawet nie mogą sobie swoich przeżyć z innymi paniami powymieniać. :(
Damian241
Damian241
  11 grudnia 2019

Nic o tym nie myślę i mam to w du....pie. Jak dla mnie to może być każda kobieta z czarnoskórym i też będzie dobrze hehe

Danusia2233
Danusia2233
  16 grudnia 2019
Kocurrro
Kocurrro: Cześć Wam. Ostatnio zauważyłam, że na naszym portalu zaczynają się pojawiać mężczyźni o ciemniejszej karnacji lub nawet czarnoskórzy. Co Wy laski o nich myślicie? Piszecie z nimi w ogóle a może i nawet coś więcej? Czy stanowią jakieś 'zagrożenie' dla naszych polskich facetów? Piszcie tu co o tym wszystkim myślicie. Buziaki


Pojawiaja sie juz od dawna. Problem w tym ze oni maja polskie dziewczyny za łatwe.

W malej ilosci nie stanowia zagrozenia, ale patrzac na to co sie dzieje na zachodzie to to jest kwestia czasu.

Rzad polski oklamuje ludzi bo w tamtym roku przyjelismy 20% cudzoziemcow ktorzy przybyli do unii.

Obcokrajowcy powinni tu przyjezdzac tylko na wizy czasowe i tylko do czasu az na ich miejsce znajda sie Polacy w kraju, ewentualnie wracajacy zza granicy. I to tylko ludzie z wysokimi kwalifikacjami.
Danusia2233
Danusia2233
  16 grudnia 2019
Owad
Owad: Kocurrro: Dostałam dziś kilka wiadomości od dziewczyn związanych z tym tematem Szkoda że tutaj nie napisały o tym, po czytał bym z ciekawości klika wpisów owych dziewczyn co o tym myślą.


Skoro sie wstydza tu pisac to chyba oczywiste.
SewerdjanMiftar
Posty: 1 (po ~97 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
SewerdjanMiftar
  18 grudnia 2019

Ale co ta wasa tema glupa, wsiski kobiety polski za granica szukaju tilko facetow czemne karnacie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.