DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada 2019 (pierwszy post)

Trochę to dziwne że dostaje same X jestem aż tak brzydki? Czy po prostu uznajecie się za królowe a X dajecie każdemu, bo tak trzeba... Trochę to nie sprawiedliwe co nie?

DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada 2019

Ciekawe, jakbym dodał zdjęcie gdzie śpię na kilku milionach xD

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  11 listopada 2019
Ziemia
Ziemia: Swoją drogą, zarzucanie frustracji i ta ściana bólu dupy.


Niech to pani pójdzie na pożywkę energetyczną , niemniej jednak kto nie popełnił błędu poprzez literówkę szczególnie pisząc ze smartfonu niechaj pierwszy rzuci kamień , a kto czyha na haka przeciwko komuś , niech strzeże się aby jemu samemu go nie podłożono .Mimo wszystko dziękuję za tę zaczepkę , ponieważ bardziej niż ukazanie mojego błędu ukazuje ona motyw złośliwości istot niewieścich podobnie jak w przypadku X , ale to natura wynikająca z hipergamii nawet Bogu wykazałybyście niemoc , a facetom wmówiłybyście słabszy kod genetyczny .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  11 listopada 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: ale to natura wynikająca z hipergamii nawet Bogu wykazałybyście niemoc , a facetom wmówiłybyście słabszy kod genetyczny .

ewangelia wg "świntego" i "śwagra" jego, idźże ofiara została spełniona

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

WhyDuck10
WhyDuck10
  12 listopada 2019

Zwróć uwagę mordeczko, kto reaguje na zdjęcia pozytywnie. Dla mnie nie jest zaszczytem jak mi dziewczyna reaguje serduszkiem a jej zdjęcia wszystkie z wyeksponowanym tyłkiem i biustem. Każdy chłop wiem, że by się zachwycał. Stąd właśnie bierze się traktowanie kobiet tak jak szmaty, traktowanie jak kobiety szmat

f1an
f1an
  13 listopada 2019

Czasami przez przypadek daje x lub serce przy przewijaniu

selgros1987
selgros1987
  13 listopada 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Same klikały na "NIE".. Napisałem (PW) do dziewczyny zapytałem: "Za co kliknęłaś na "NIE" 2754" .
Nie mogę tutaj wrzucić zrzut ekranu, bo pisze że regulamin "2. Nie zamieszczaj na forum zdjęć innych Użytkowników (szczególnie, o charakterze ośmieszającym / obrażającym osobę na nich), linków do profili innych Użytkowników serwisu oraz zrzutów ekranu z prywatnych rozmów (PW), w tym z FT / MG / FP / PF." Czyli Moderator/FT zabrania wrzucić zrzut ekranu na forum.

Kopiuję tu moje prywatne wiadomości:
---
Ja: Za co kliknęłaś na "NIE2754 " .
Ona: za wyglad
Ona: spojrz na siebiw
Ona: nie te progi
Ona: milego dnia pa wieczoru znaczy się
Mam Cię na swojej czarnej liście i nie chcę z Tobą pisać.
---

---
Ja: Za co kliknęłaś "NIE" 2754
Ona: bo nie jestem zainteresowana
Ja: Dlaczego2754
Ona: bo mam jakies swoje preferencje,rzeczy ktore lubie i wedlug tego sie kieruje w zyciu
---

---
Ja: Za co kliknęłaś na NIE2754
Ona: O co Ci chodzi
Ona: to tylko gra
Ona: te zasrane serduszka
Ona: prawie wcale ich nie wciskam
Mam Cię na swojej czarnej liście i nie chcę z Tobą pisać.
---

---
Ja: Za co kliknęłaś na "NIE" 2754
Ona: No ty
Ja: Co ja2754
Ona: Jesteś brzydki i zakompleksiony nara
---

---
Ja: Po co kliknęłaś NIE2754
Ona: odrzuciłam za odleglosc😔
Ona: Przepraszam

---

---
Ja: Za co kliknęłaś na NIE2754
Ona: Bo nie jesteś w moim typie
---

napalonadama
napalonadama
  13 listopada 2019

ciężki temat xd

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 listopada 2019

Fotka by mogła dać w możliwościach wyłączenie tych serduszek czy iksów, osobiście są mi zbyteczne, tym bardziej że 99% patrzy tylko na wygląd.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dragon842
Dragon842
  13 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę to dziwne że dostaje same X jestem aż tak brzydki? Czy po prostu uznajecie się za królowe a X dajecie każdemu, bo tak trzeba... Trochę to nie sprawiedliwe co nie?

Większość ocenia po wyglądzie i według swojego typu, nie warto przejmować się ludźmi i ich ocenami bo trzeba znać swoją wartość. Naprawdę zależy tobie na ocenach kobiet które potrafią jedynie dostrzec siebie i oceniają powierzchownie?
oam
oam
  13 listopada 2019
anfet4minka
anfet4minka: Fotka by mogła dać w możliwościach wyłączenie tych serduszek czy iksów, osobiście są mi zbyteczne, tym bardziej że 99% patrzy tylko na wygląd.
Jestem za! :-)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe, jakbym dodał zdjęcie gdzie śpię na kilku milionach xD
Od razu padłyby teksty, ze fałszywki! :lol:
Damian241
Damian241
  13 listopada 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

e tam te ocenianie to dziecinada i tak to nic nie wnosi do prawdziwego życia dla mnie ta ocena raz rosnie, a raz maleje czasem dostane + a czasem minus i tak mam to w dupie bo ja tutaj niczego nie szukam

ujrvl
Posty: 20 (po ~211 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 6
ujrvl
  13 listopada 2019

to chyba dlatego ze mezczyzn jest ok 120 na 100 kobiet, dlatego facetki maja taki raj seksualny

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.