Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Avatar użytkownika BujajacaWoblokachhBujajacaWoblokachh
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  5 dni temu o 17:14 (pierwszy post)

Cześć

Każdemu zdarza się wybiegać myślami w przyszłość... Zatem i tym razem sprobujmy obudzic nasza wyobraznie...

1. Jak wyobrazacie sobie sie za powiedzmy 5lat?
2. Jak wyobrazacie sobie to miejsce - Fotke - za 5 lat? Myslicie, ze w dalszym ciagu bedziecie utozsamiac sie z tym miejscem?
3. Gdybys mogl/mogla przeniesc sie w czasie do dowolnej epoki, jakie czasy by to byly?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
piekloWgDantego
Reputacja: 81 | BluzgometrTM: 1
piekloWgDantego
  5 dni temu o 20:34
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 3. Gdybys mogl/mogla przeniesc sie w czasie do dowolnej epoki, jakie czasy by to byly?

24 październik 1934
9 luty 1992
I życie staje się łatwiejsze. Pomysłodawców w rakiete i na księżyc.

W życiu licz na najlepsze,ale szykuj się na najgorsze.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Reputacja: -69 | BluzgometrTM: 92
anfet4minka
  5 dni temu o 21:36

3. Przełom wieku 19/20 byłoby super. A to miejsce za 5 lat? Nie wiem siedzę tu już lat 15 prawie. Przez ten czas zmieniło się na gorsze wiele rzeczy. Na pewno jest więcej degeneratów, więcej idiotów, więcej wyposzczonych ludzi. W 2005 roku jeszcze nie każdy miał telefon, internet nie był jeszcze aż tak dostępny. Wydaje mi się że wówczas były bardziej inteligentne rozmowy. Cóż ale to nie wróci. Za 5 lat pewnie wpadnę zerknę stwierdzę że siusiumajtki do mnie jakieś piszą i to takie gdzie jak ja zakładałam konto to ich jeszcze na świecie nie było. Drażnią mnie nastolatki które do mnie piszą, a już teraz u niektórych mogłabym być ich mamą, a niektórzy jeszcze w pampersach biegali jak miałam tu konto.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
Reputacja: 42 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  4 dni temu o 01:19

Ciekawe czasy mamy teraz wcześniej tak ciekawie nie było. Co do fotki to pewnie ktoś ją kupi i podupadnie bo będą tylko reklamy .

Ja Cię Znajdę !

Kturychcemasarz
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Kturychcemasarz
  4 dni temu o 13:08
anfet4minka
anfet4minka: Drażnią mnie nastolatki które do mnie piszą, a już teraz u niektórych mogłabym być ich mamą

albo robia sobie jaja, albo nasluchali sie o znudzonych zyciem mezatkach z dlugim stazem. Stawiam jednak ze to pierwsze, takze nie ma co sie denerwowac
Damian241
Reputacja: -27 | BluzgometrTM: 4
Damian241
  4 dni temu o 18:24

ciezkie pytanie ja nie wiem do ktorego czasu chcialbym sie cofnac od czasu do czasu cofnalbym sie ale to juz chyba r5aczej do przodu niz tylu

Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 dni temu o 12:58
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Gdybys mogl/mogla przeniesc sie w czasie do dowolnej epoki, jakie czasy by to byly?

Czasy prehistoryczne, epoka kamienia łupanego, chciał bym na żywo zobaczyć Dinozaura :)
HardStyle d83ddd0a
BabaxJaga
Reputacja: -2112 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  2 dni temu o 22:42
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 1. Jak wyobrazacie sobie sie za powiedzmy 5lat?

może nauczę się pochylać pokornie głowę jak na anioła przystało

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Jak wyobrazacie sobie to miejsce - Fotke - za 5 lat?

myślę, że wchłonie go silniejszy portal, albo zostanie jako półmartwy relikt przeszłości

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Myslicie, ze w dalszym ciagu bedziecie utozsamiac sie z tym miejscem?

jak bozia pozwoli

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Gdybys mogl/mogla przeniesc sie w czasie do dowolnej epoki, jakie czasy by to byly?

do czasów przed Jezusem czyli do starożytności, epoki faraonów i bogiń

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM