BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 listopada 2019 (pierwszy post)

Cześć

Każdemu zdarza się wybiegać myślami w przyszłość... Zatem i tym razem sprobujmy obudzic nasza wyobraznie...

1. Jak wyobrazacie sobie sie za powiedzmy 5lat?
2. Jak wyobrazacie sobie to miejsce - Fotke - za 5 lat? Myslicie, ze w dalszym ciagu bedziecie utozsamiac sie z tym miejscem?
3. Gdybys mogl/mogla przeniesc sie w czasie do dowolnej epoki, jakie czasy by to byly?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  8 listopada 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 3. Gdybys mogl/mogla przeniesc sie w czasie do dowolnej epoki, jakie czasy by to byly?

24 październik 1934
9 luty 1992
I życie staje się łatwiejsze. Pomysłodawców w rakiete i na księżyc.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  8 listopada 2019

3. Przełom wieku 19/20 byłoby super. A to miejsce za 5 lat? Nie wiem siedzę tu już lat 15 prawie. Przez ten czas zmieniło się na gorsze wiele rzeczy. Na pewno jest więcej degeneratów, więcej idiotów, więcej wyposzczonych ludzi. W 2005 roku jeszcze nie każdy miał telefon, internet nie był jeszcze aż tak dostępny. Wydaje mi się że wówczas były bardziej inteligentne rozmowy. Cóż ale to nie wróci. Za 5 lat pewnie wpadnę zerknę stwierdzę że siusiumajtki do mnie jakieś piszą i to takie gdzie jak ja zakładałam konto to ich jeszcze na świecie nie było. Drażnią mnie nastolatki które do mnie piszą, a już teraz u niektórych mogłabym być ich mamą, a niektórzy jeszcze w pampersach biegali jak miałam tu konto.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  9 listopada 2019

Ciekawe czasy mamy teraz wcześniej tak ciekawie nie było. Co do fotki to pewnie ktoś ją kupi i podupadnie bo będą tylko reklamy .

Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  9 listopada 2019
anfet4minka
anfet4minka: Drażnią mnie nastolatki które do mnie piszą, a już teraz u niektórych mogłabym być ich mamą


albo robia sobie jaja, albo nasluchali sie o znudzonych zyciem mezatkach z dlugim stazem. Stawiam jednak ze to pierwsze, takze nie ma co sie denerwowac
Damian241
Damian241
  9 listopada 2019

ciezkie pytanie ja nie wiem do ktorego czasu chcialbym sie cofnac od czasu do czasu cofnalbym sie ale to juz chyba r5aczej do przodu niz tylu

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 listopada 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Gdybys mogl/mogla przeniesc sie w czasie do dowolnej epoki, jakie czasy by to byly?

Czasy prehistoryczne, epoka kamienia łupanego, chciał bym na żywo zobaczyć Dinozaura :)
HardStyled83ddd0a
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  11 listopada 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 1. Jak wyobrazacie sobie sie za powiedzmy 5lat?

może nauczę się pochylać pokornie głowę jak na anioła przystało

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Jak wyobrazacie sobie to miejsce - Fotke - za 5 lat?

myślę, że wchłonie go silniejszy portal, albo zostanie jako półmartwy relikt przeszłości

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Myslicie, ze w dalszym ciagu bedziecie utozsamiac sie z tym miejscem?

jak bozia pozwoli

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Gdybys mogl/mogla przeniesc sie w czasie do dowolnej epoki, jakie czasy by to byly?

do czasów przed Jezusem czyli do starożytności, epoki faraonów i bogiń

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.