Avatar użytkownika dzikidzik38dzikidzik38
Posty: 1 (po ~243 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
dzikidzik38
  29 października 2019 (pierwszy post)
Kto Byłby chetny na Spotkacie ludzi z Fotki przez okres wakacyjny :D przosze pisać :D pod postem :Dkiedy co i jak i gdzie chcialibyście się Spotkać :D i to gdzie i ile może mieć wolnego Tylko poważni i chętni pisać
Damian241
Damian241
  29 października 2019

A może zlot facebooka, albo NK? Chyba życia nie masz, że trzymają się cię takie pierdoły

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 października 2019
dzikidzik38
dzikidzik38: Kto Byłby chetny na Spotkacie ludzi z Fotki przez okres wakacyjny :D


Ja chętny :napalony:
dzikidzik38
dzikidzik38: kiedy co i jak i gdzie chcialibyście się Spotkać :D

Np w Krakowie/Katowice/Wrocław. Lipiec mi odpowiadał bo wtedy mam urlop :afro:
Damian241
Damian241: A może zlot facebooka, albo NK?

Tam się nie zgadam bo nie pamiętam haseł tam.
Damian241
Damian241: Chyba życia nie masz, że trzymają się cię takie pierdoły

Może to dla ciebie jest. Autor tematu proponuje całkiem fajny plan na spotkanie się z osobami z Fotki, dość dawno nie było takiego Zlotu.
HardStyled83ddd0a
GRADEK83
GRADEK83
  30 października 2019

fotka to zło

Isyto
Isyto
  30 października 2019

Myślę że za wcześniej poruszony temat lub za daleko idąca data zlotu, może spowodować to, że na planowaniu się zakończy cały zlot.

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  30 października 2019

Spotkajmy się w Chocimiu. Głównym tematem będzie: na słodko i sympatycznie. :)

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 października 2019
dzikidzik38
dzikidzik38: Kto Byłby chetny na Spotkacie ludzi z Fotki przez okres wakacyjny :D przosze pisać :D pod postem :Dkiedy co i jak i gdzie chcialibyście się Spotkać :D i to gdzie i ile może mieć wolnego Tylko poważni i chętni pisać leon28

nadmorze?
oam
oam
  30 października 2019
Damian241
Damian241: A może zlot facebooka, albo NK? Chyba życia nie masz, że trzymają się cię takie pierdoły
Dawniej były zloty i ludzie sie fajnie bawili, dlaczego by teraz tego nie powtórzyć? :-)
Konto usunięte
Konto usunięte: fotka to zło
Kłamczuch :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.