| Fotka.com
SlawekZieba
Posty: 5 (po ~121 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SlawekZieba
  26 October 2019 (pierwszy post)
2764Potrzebuje jak najwięcej miłych i ciepłych słów i proszę was o trzymanie mnie za rękę i w sidłach waszych objęć 2764.Pozdrawiam
Ps. Mogą być też słowa nie bój się
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  26 October 2019

Z tym przywitaniem poczułem się jakbym słuchał Radia Maryja. :)

SlawekZieba
SlawekZieba: miłych i ciepłych słów

Dlaczego ich potrzebujesz? Nie odczuwasz miłości bliskich Tobie osób lub Boga? Jesteś kochany. Przez Boga bo żyjesz, przez rodziców bo Ciebie urodzili i przez innych ludzi, tylko niektórzy jeszcze o tym nie wiedzą. :)
SlawekZieba
SlawekZieba: nie bój się

Kogo lub czego się boisz? Najczęściej boimy się straty. Duszy Tobie nie zabiorą.
P.s.
Radziłbym nie jeść pączków, może to zrodzić różne schorzenia, a jesteś osobą niepełnosprawną i trudno będzie Tobie spalić nadmiar kalorii. Pij soki warzywne, zdrowo się odżywiaj, korzystaj z pogody. Naucz się patrzyć na świat w inny sposób, nie wymagając, a kochając.
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  26 October 2019

Internet dla osoby niepełnosprawnej może ułatwiać kontakt z drugim człowiekiem. Niestety w internecie osoby są bardziej brutalne dla słabszych. Nie mają czasu poznać drugą osobę, często ją oceniając i raniąc. W życiu ciągle oceniamy dlatego jesteśmy nieszczęśliwi, a wszyscy jesteśmy równi. Dlatego osoby, które są przy Tobie doceniaj chłopaku, bo jest w nich ogrom cierpliwości w poznaniu drugiego człowieka. Po prostu dobre dusze.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.