SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  23 października 2019 (pierwszy post)

Szeroko naukowcy i znani ludzie głoszą opinie, że ludzie są zwierzętami. Głoszą również motyw przewodni, że seks tak na prawdę służy przyjemności, a nie narodzinom dziecka. Z tego co wiem, to w świecie zwierząt osobniki przeciwnych płci łączą się tylko w okresie godów w celu spłodzenia potomka. Czyli ludzie też tak powinni, prawda? Skąd takie wybiórcze traktowanie różnych aspektów życia człowieka? Jak stosujemy jedną linię to idźmy ta linią do końca.
Na szczęście moja jest jedna: człowiek nie jest zwierzęciem, a jedynym jego pragnieniem jest czerpanie radości z Miłości doskonałej, życie jest tęsknotą i gonitwą za jej poznaniem- tęsknotą za Bogiem po rozłące w Edenie. Tęsknotą która jest nadzieją dla osoby wierzącej.

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  24 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: ak w ogóle osoba tak zadufana i pyszna w sobie


Po prostu nie reaguję na twoje kłamstwa. Czy to nazwiesz pychą? Mogę się z tego śmiać albo współczuć.
anfet4minka
anfet4minka: wnioski że dziecka nie kocham i daje mu miłości

Bo miłość odrzucasz.Kłamiesz. Nienawidzisz. Manipulujesz i skupiasz się na wartościach materialnych i doznaniach cielesnych.
Miłość bratersko siostrzaną nie powiem jak nazwałaś, a było to wyjątkowo obleśne jak na niby człowieka. Mimo to bana nie dostałaś. Dlaczego?
anfet4minka
anfet4minka: Ciekawe co mówiłeś jak ćpałeś i znalazłeś się na dnie, gdzie wówczas był twój bog.


Na jakim dnie? Nigdy w realnym życiu nie spróbowałem używek ani seksu. :) A wiesz co mi dał Bóg? Prawdziwie męską postawę, gdy na 99 osób: pije ćpa i pali, a jedna osoba jest w tym towarzystwie trzeźwa. :) Wiesz co mi dał Bóg? Gdy dzieje się niesprawiedliwość, reagowałem i nie patrzyłem na opinie osób z którymi się bawiłem i usiałem przebywać. :) I nie zrażałem się do osoby pokrzywdzonej, która była skrzywdzona niesprawiedliwą oceną moich kolegów. :)
Cieszę się, że zaznajesz pełni człowieczeństwa jako kobieta i mężczyzna... i możesz wybierać. ) A nawet jako pies, kot lub żyrafa. :D Dziecko nie potrafiłeś zmanipulować i zastraszyć swoimi kłamstwami aby wybrało zło? Biedaku duchowy i złośliwy, nie kochamy Cię i nigdy Cię nie pokochamy. Jesteś nam obojętny, wątpię by inni odczuwali agresję do twojej osoby czy wmawianą kłamliwą nienawiść. :D Jesteś mi obojętny, twój los, czasem mi Ciebie żal.
Wiesz co odczuwam współczucie do tych co musza z tobą przebywać i jedność z nimi. Jest t rodzaj miłości. Oni też to czują, wszyscy to czujemy. I tęsknotę za prawdziwym, jedynym Bogiem, który i ciebie stworzył. A stałeś się sam odrażający. A teraz mnie biegusiem blokuj. Tęsknota, współczucie, odnajdywanie się w prawdziwej miłości z przeszłości daje niesamowitą radość. Jestem ciekaw czy ty to samo możesz powiedzieć o sobie. No ale jest Bóg, są anioły i święci, ludzie i ty. :)
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  24 października 2019

Jesteś niebywałym hipokrytą. Twój mały rozum nie ogarnia tego że nie każdy wierzy w twojego Boga. Pokazujesz jedynie jak słaby, mały jest kościół do którego należysz. Propagujesz nienawiść a gdzie twoje 10 przykazań bożych? Cudownie prawiczek. Jest się czym szczycić - prawda. A teraz z ręka na sercu przysięgnie na swojego Boga że nigdy nie doprowadziłeś do wytrysku- bo wiesz że nie kończąc w kobiecie zabijasz własne dzieci. Na tym kończę. Dla mnie jesteś niezrównoważony psychicznie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  24 października 2019

I na koniec, jaki normalny facet/chłopak w wieku 34 lat jest prawiczkiem? To świadczy i dużych zaburzeniach i emocjonalnych i psychicznych a teraz eot. Nie pisz do mnie ani o mnie, niech cię twój pan prowadzi. I tak cię kiedyś rozliczy.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.