Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  23 października 2019 (pierwszy post)

Dobra dziewczynki i chłopaki, temat kontrowersyjny kasa.
Ile według Was w dzisiejszych czasach powinna zarabiać kobieta? Ile powinien zarabiać facet? Jakie pobożne życzenia co do wysokości zarobków partnerów/partnerek macie?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  24 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie szanujesz kobiet, żon które wychowują potomstwo z miłości do własnych dzieci i męża?


Odpływasz. Poważnie nie wiem jakie ty leki bierzesz. Nie szanuje kobiet? szanuje uczciwie pracujące kobiety, które wkładają serce w dom ale też realizują siebie nie tylko jako gosposia, kucharka i matka, ale coś od siebie wkładają w dom. Nie te czasy żeby kobieta była więźniem domu, a jak męża zabraknie to z dzieciakami zęby w ścianę, bo kto będzie chciał przyjąć do pracy kobietę lat 40-50 bez doświadczenia.

uote=SlonecznaOwieczka] A Ty co dajesz swoim dzieciom?

Coś czego ty nigdy nie będziesz w stanie dać, miłość do dziecka i poświęcanie mu tyle uwagi ile potrzebuje. Mam taką ciotkę, samotna starsza osoba siostra mojego ojca. Zgryźliwa, złosliwa i wredna. Mojej mamie mówiła jak ma zajmować się dziećmi bo sama ich nie miała, problem w tym że ona w dalszym ciągu nie rozumie swojego błędu i dlaczego poróżniła rodzinę. Także w sumie kup sobie lalkę to być może zrozumiesz czym jest opieka nad dzieckiem, choć po części. No tak twoja siostra ma dzieci, ale dzieci czyjeś a swoje to dwa różne światy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zajęcia pozaszkolne, nowego laptopa i gry?

Tak moje dziecko ma zajęcia poza szkolne typu, chodzimy razem do bawialni, na spacery, jeździmy na kolejki wąskotorowe bo on to lubi czy chodzimy na basen? Chodzimy również na zawody co miesiąc A ty? co dajesz swojemu dziecku? A no tak zapomniałam ty ich nie masz, stąd możesz tak długo piepszyć swoje farmazony w internetach.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  26 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ile według Was w dzisiejszych czasach powinna zarabiać kobieta? Ile powinien zarabiać facet? Jakie pobożne życzenia co do wysokości zarobków partnerów/partnerek macie?
Powinien zarabiać tyle by miał: na opłatę rachunków i zobowiązań, na jedzenie, na swoje mniejsze potrzeby typu shopping, oraz by po odłożeniu "do skarpety" w portfelu nie świeciła pustka. :)

Nie mam żadnych "życzeń" względem zarobków partnera, sama płacę za siebie, jestem niezależna, wystarczy to co wspomniałam wcześniej. :)
Burgess
wpis jest ukryty
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  27 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: Tak moje dziecko ma zajęcia poza szkolne typu, chodzimy razem do bawialni, na spacery, jeździmy na kolejki wąskotorowe bo on to lubi czy chodzimy na basen? Chodzimy również na zawody co miesiąc

Czy ono tego na prawdę potrzebuje? Czy może po prostu nie umiesz z nim rozmawiać? Największą przyjemność człowiek czerpie z bycia, rozmowy i kontaktu cielesnego typu przytulenie.
anfet4minka
anfet4minka: A ty

Ja odczuwam radość z obserwacji, współradowania i współczucia.
anfet4minka
anfet4minka: też realizują siebie nie tylko jako gosposia, kucharka i matka, ale coś od siebie wkładają w dom.

Zarówno kobieta jak mężczyzna nie powinni stawiać realizacji siebie nad dobro drugiego człowieka, zwłaszcza członka rodziny. Oboje muszą umieć zrezygnować z własnych karier dla dobra małżonka, dziecka itd. itp. Wszyscy w rodzinie powinni wnosić dobro, a prawdziwym skarbem jest dobre serce. To od rodzice są odpowiedzialni za rozwój dziecka, dlatego chronią własne dzieci od środowiska, które albo nie znają albo na nie nie mają wpływu. To rodzice powinni uczyć się również od dzieci dojrzałości i niewinnego sposobu patrzenia na świat.. Powrotu i doświadczania niewinności. Dlatego małe jest fajne. :) No ale ty realizujesz potrzeby dziecka w zakresie kolejnictwa i organizowanie imprez okolicznościowych typu urodziny. :)
anfet4minka
anfet4minka: poświęcanie mu tyle uwagi

Tyle ile poświęcasz na życie w internecie i udzielaniu się na forum? Przecież jeszcze pracujesz zawodowo? A tu wycieczki, kolejnictwo, baseny no i opieka domem. A gdzie sen?
Miłość okazuję na co dzień myśląc o innych wokół mnie, O przyrodzie, która mnie otacza. Kochając Boga za samo życie i rodziców i rodzeństwo. Miłość okazuje pani, która sprząta wynosząc śmieci po sąsiadach z klatki, bo jej współczuję. Miłość okazuje sposobem jazdy rowerem lub z cierpliwością ustępując. Tego jest sporo. Często sprawia mi to prawdziwą radość. Bo z dorosłymi jest tak, że wymagają więcej cierpliwości niż dzieci. Nie wiedziałaś o tym? Zwłaszcza jeśli to są osoby złośliwe i złe.
Powtórze jesteś osobą zaczepną, agresywną: nie są to dary miłości. A cały czas atakujesz dobre postawy i miłości i je nienawidzisz. Zastanowiająca jest Twoja miłość.
anfet4minka
anfet4minka: nigdy nie będziesz w stanie dać, miłość

:) Aż się uśmiechnąłem z tego kłamstwa. Zabawne jest zło. :)
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  27 października 2019

A ja Ci powtórzę jeszcze raz, nie wtrącaj się w mój sposób wychowywania dziecka. Przede wszystkim nie masz o tym pojęcia, super że cieszysz się ze swoim panem ale pamiętaj że na świecie są ludzie nie wierzący, nie ochrzczeni i im z tym wygodnie i dobrze. Nie masz zielonego pojęcia jak traktuję moją sprzątaczkę, jak traktuje ludzi. Super że cieszysz się że jadąc rowerem możesz kogoś przepuścić. Nie narzucaj swojej chorej ideologii innym i wreszcie po raz kolejny to napiszę. Skończ pisać do mnie te swoje farmazony. Jesteś oderwany od rzeczywistości do tego stopnia że to się leczy.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ile według Was w dzisiejszych czasach powinna zarabiać kobieta?


tyle żeby starczyło na waciki

anfet4minka
anfet4minka: Ile powinien zarabiać facet?

tyle żeby starczyło mu na zabawki dla dużego chłopca

anfet4minka
anfet4minka: Jakie pobożne życzenia co do wysokości zarobków partnerów/partnerek macie?

żadne, nie chcę być na łasce pana

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam żadnych "życzeń" względem zarobków partnera, sama płacę za siebie, jestem niezależna

sedno

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

NelsonO
NelsonO
  5 listopada 2019

cześć, jak się masz mój drogi przyjacielu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.