Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
12Następna
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 października, o 22:46 (pierwszy post)

Co myślicie o tych psach po tym co się wydarzyło w Lublinie.
Są aż takie groźne?
Może jest tutaj jakiś Forumowicz co posiada Takiego Amstafa, jeżeli tak to masz/macie zaufanie do niego.

HardStyle d83ddd0a
oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 30
oam
  9 października, o 22:54
Owad
Owad: po tym co się wydarzyło w Lublinie.
A co sie wydarzyło?
GRADEK83
GRADEK83: Mój ty Szerloku XD
Regulamin Forum. ¦ ivory skin and eyes of emerald green.
Owad
  9 października, o 22:58
Ostatnio edytowany: 9 października, o 23:04
oam
oam: A co sie wydarzyło?

Amstaff odgryzł głowę właścicielowi.

Wstępna opinia biegłych wskazuje na to, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, a później jego ciało było „zjadane” przez psa.

W to uwiężę skoro zmarł z przyczyn naturalnych to mógł pies przy rozkładzie ciała odgryź głowę, a nie że się rzucił na niego i na żywca to pies robił.
HardStyle d83ddd0a
oam
oam
  9 października, o 23:11
Owad
Owad: Amstaff odgryzł głowę właścicielowi.
Odgryzł bo pewnie głodował, a właściciel (ciało) jak sam wspomniałeś najprawdopodobniej nie był w najlepszym stanie. Jakiś czas temu była jakaś podobna sytuacja, pies głodował, bo właściciel zmarł i go... zjadł, w jakimś stopniu.. Służby chciały go uśpić, a ludzie z dobrym sercem- przygarnąć, nie wiem jak zakończyła się ta historia.
Przykra sytuacja, bardzo.. Sama bym nie chciała mieć zwierzaka który "zasmakował" ludzkiego mięsa, nie wiadomo jak zareaguje w przypadku jakichś ran gdy się przy nim skaleczysz.
GRADEK83
Owad
  9 października, o 23:20
oam
oam: Odgryzł bo pewnie głodował,

Też tak o tym pomyślałem.
oam
oam: Jakiś czas temu była jakaś podobna sytuacja, pies głodował, bo właściciel zmarł i go... zjadł, w jakimś stopniu.. Służby chciały go uśpić, a ludzie z dobrym sercem- przygarnąć, nie wiem jak zakończyła się ta historia.

Gdzieś mi się to obiło również o uszy.
oam
oam: Sama bym nie chciała mieć zwierzaka który "zasmakował" ludzkiego mięsa, nie wiadomo jak zareaguje w przypadku jakichś ran gdy się przy nim skaleczysz.

Ja również. Dlatego założyłem taki temat z czystej ciekawość, tak jak napisałaś, nie wiadomo jak by zareagował przy tym skaleczeniu i chciałby poczytać wypowiedzi innych co myślą o tych psach. Ciekawe co zrobią z tą Agatką do innych właścicieli raczej nie pójdzie jak posmakował ludzkiego mięcha.
HardStyle d83ddd0a
oam
oam
  10 października, o 00:23

Dobrze wychowane nie stanowią zagrożenia, tak mawiają, ale znam osobiscie jeden przypadek gdzie amstaff ugryzł w głowę kobietę, z którą spędzał dużo czasu, gdy ta sie nachylila by sięgnąć zabawkę dziecka, która upadla na ziemię. Nie obylo sie bez szycia.

GRADEK83
GRADEK83
Reputacja: 42 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  10 października, o 00:40

Te psy sa zm9dyfikowane genetycznie jak dla mnie wyglądają jak połączenie ryja szczura z świnką PEPE

Ja Cię Znajdę !

GRADEK83
Reputacja: 42 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  10 października, o 00:47

rasy pomyliłem opis był do Bulteriera . Amstaf podobny do Pitbula. Pies kategorycznie musi wiedzieć kto jest jego panem bo jak nie to dochodzi do tragedii.

Ja Cię Znajdę !

Avatar użytkownika MruczyslawMruczyslaw
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 0
Mruczyslaw
  10 października, o 05:43

Psy są zwierzętami stadnymi, w każdym stadzie jest hierarchia. Zdarza się że pies próbuje wspiąć się na taki wyższy szczebel i należy do tego nie dopuścić, nie dać sobą rządzić bo potem już ciężko jest taki układ odwrócić. Ogólnie rasa dla ludzi stanowczych.

dokadnocaidziejez
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 0
dokadnocaidziejez
  10 października, o 06:13
oam
oam: A co sie wydarzyło

Mniej życia na Fotka com a więcej przed telewizorem
A będziesz na bieżąco
oam
oam
  10 października, o 09:29
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez: Mniej życia na Fotka com a więcej przed telewizorem A będziesz na bieżąco
nie oglądam telewizji, nie posiadam telewizora.
GRADEK83
Owad
  10 października, o 13:03
GRADEK83
GRADEK83: Te psy sa zm9dyfikowane genetycznie jak dla mnie wyglądają jak połączenie ryja szczura z świnką PEPE

Podobny do "Chupacabra" tylko że Amstaff jest bardziej zbudowany.
GRADEK83
GRADEK83: Amstaf podobny do Pitbula

Bardziej do tego co wyżej napisałem, ale do pitbula też :)
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Psy są zwierzętami stadnymi, w każdym stadzie jest hierarchia.

Coś takiego jak w stadzie Wilków.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Ogólnie rasa dla ludzi stanowczych.

Nigdy bym go nie nabył i ogólnie nie podoba mi się ten pies :)
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez: Mniej życia na Fotka com a więcej przed telewizorem

Bez Fotki życie by nie maiło sensu, a bez telewizora się przeżyje.
HardStyle d83ddd0a
Damian241
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 4
Damian241
  10 października, o 13:34
oam
oam: Odgryzł bo pewnie głodował, a właściciel (ciało) jak sam wspomniałeś najprawdopodobniej nie był w najlepszym stanie.

Dokładnie tak. Ty Owad też byś to samo uczynił, jakbyś był np... uwięziony z drugim człowiekiem w jakiejś jaskini, zapadlinie, kopalni etc... przez długi czas bez chleba i wody. Pies wytrzymał, aż do rozkładu ciała i wcześniej go nawet nie ruszył. Dopiero potem, gdy poczuł nieprzyjemny odór rozkładającego się już mięsa ludzkiego, zaczął je jeść. Natomiast człowiek, postawiony w takiej sytuacji skrajnej wpierw by zabił, a potem dopiero pożarł.
Owad
  10 października, o 13:38
Ostatnio edytowany: 10 października, o 13:52
Damian241
Damian241: Ty Owad też byś to samo uczynił, jakbyś był np... uwięziony z drugim człowiekiem w jakiejś jaskini, zapadlinie, kopalni etc... przez długi czas bez chleba i wody.

No dobra zjadłbym go na przykład i co by mi to dało, tylko kilka dni dużej życia i tak bym tam Umarł potem z głodu jak by mnie nikt nie uwolnił lub bym się nie wydostał.
Damian241
Damian241: Natomiast człowiek, postawiony w takiej sytuacji skrajnej wpierw by zabił, a potem dopiero pożarł.

A myślisz że Amstaff był by również zdolny do tego że pierw zabić a potem pożerać
HardStyle d83ddd0a
Damian241
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 4
Damian241
  10 października, o 13:54
Owad
Owad: No dobra zjadłbym go na przykład i co by mi to dało, tylko kilka dni dużej życia i tak bym tam Umarł potem z głodu jak by mnie nikt nie uwolnił lub bym się nie wydostał.

Wtedy byś tak nie myślał. Głód jest w stanie zmusić człowieka do najgorszych rzeczy. No a poza tym, miałbyś jeszcze nadzieję- która umiera jako ostatnia

Owad
Owad: A myślisz że Amstaff był by również zdolny do tego że pierw zabił a potem pożerał.

Nie. Bo przecież równie dobrze mógł to zrobić wcześniej jak jego pan żył i miał się dobrze, a jednak nie zrobił tego i nie zagryzł go. Po prostu pożarł z głodu mięsco śmierdziało pies odebrał to jako padlina i skonsumował sobie pana xD
12Następna