Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 października 2019 (pierwszy post)

Co myślicie o tych psach po tym co się wydarzyło w Lublinie.
Są aż takie groźne?
Może jest tutaj jakiś Forumowicz co posiada Takiego Amstafa, jeżeli tak to masz/macie zaufanie do niego.

HardStyled83ddd0a
oam
oam
  9 października 2019
Owad
Owad: po tym co się wydarzyło w Lublinie.
A co sie wydarzyło?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: A co sie wydarzyło?


Amstaff odgryzł głowę właścicielowi.

Wstępna opinia biegłych wskazuje na to, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, a później jego ciało było „zjadane” przez psa.

W to uwiężę skoro zmarł z przyczyn naturalnych to mógł pies przy rozkładzie ciała odgryź głowę, a nie że się rzucił na niego i na żywca to pies robił.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  9 października 2019
Owad
Owad: Amstaff odgryzł głowę właścicielowi.
Odgryzł bo pewnie głodował, a właściciel (ciało) jak sam wspomniałeś najprawdopodobniej nie był w najlepszym stanie. Jakiś czas temu była jakaś podobna sytuacja, pies głodował, bo właściciel zmarł i go... zjadł, w jakimś stopniu.. Służby chciały go uśpić, a ludzie z dobrym sercem- przygarnąć, nie wiem jak zakończyła się ta historia.
Przykra sytuacja, bardzo.. Sama bym nie chciała mieć zwierzaka który "zasmakował" ludzkiego mięsa, nie wiadomo jak zareaguje w przypadku jakichś ran gdy się przy nim skaleczysz.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Odgryzł bo pewnie głodował,

Też tak o tym pomyślałem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś czas temu była jakaś podobna sytuacja, pies głodował, bo właściciel zmarł i go... zjadł, w jakimś stopniu.. Służby chciały go uśpić, a ludzie z dobrym sercem- przygarnąć, nie wiem jak zakończyła się ta historia.


Gdzieś mi się to obiło również o uszy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Sama bym nie chciała mieć zwierzaka który "zasmakował" ludzkiego mięsa, nie wiadomo jak zareaguje w przypadku jakichś ran gdy się przy nim skaleczysz.

Ja również. Dlatego założyłem taki temat z czystej ciekawość, tak jak napisałaś, nie wiadomo jak by zareagował przy tym skaleczeniu i chciałby poczytać wypowiedzi innych co myślą o tych psach. Ciekawe co zrobią z tą Agatką do innych właścicieli raczej nie pójdzie jak posmakował ludzkiego mięcha.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  10 października 2019

Dobrze wychowane nie stanowią zagrożenia, tak mawiają, ale znam osobiscie jeden przypadek gdzie amstaff ugryzł w głowę kobietę, z którą spędzał dużo czasu, gdy ta sie nachylila by sięgnąć zabawkę dziecka, która upadla na ziemię. Nie obylo sie bez szycia.

GRADEK83
GRADEK83
  10 października 2019

Te psy sa zm9dyfikowane genetycznie jak dla mnie wyglądają jak połączenie ryja szczura z świnką PEPE

GRADEK83
GRADEK83
  10 października 2019

rasy pomyliłem opis był do Bulteriera . Amstaf podobny do Pitbula. Pies kategorycznie musi wiedzieć kto jest jego panem bo jak nie to dochodzi do tragedii.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  10 października 2019

Psy są zwierzętami stadnymi, w każdym stadzie jest hierarchia. Zdarza się że pies próbuje wspiąć się na taki wyższy szczebel i należy do tego nie dopuścić, nie dać sobą rządzić bo potem już ciężko jest taki układ odwrócić. Ogólnie rasa dla ludzi stanowczych.

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  10 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A co sie wydarzyło


Mniej życia na Fotka com a więcej przed telewizorem
A będziesz na bieżąco
oam
oam
  10 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mniej życia na Fotka com a więcej przed telewizorem A będziesz na bieżąco
nie oglądam telewizji, nie posiadam telewizora.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Te psy sa zm9dyfikowane genetycznie jak dla mnie wyglądają jak połączenie ryja szczura z świnką PEPE

Podobny do "Chupacabra" tylko że Amstaff jest bardziej zbudowany.
Konto usunięte
Konto usunięte: Amstaf podobny do Pitbula


Bardziej do tego co wyżej napisałem, ale do pitbula też :)
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Psy są zwierzętami stadnymi, w każdym stadzie jest hierarchia.

Coś takiego jak w stadzie Wilków.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Ogólnie rasa dla ludzi stanowczych.

Nigdy bym go nie nabył i ogólnie nie podoba mi się ten pies :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Mniej życia na Fotka com a więcej przed telewizorem

Bez Fotki życie by nie maiło sensu, a bez telewizora się przeżyje.
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  10 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Odgryzł bo pewnie głodował, a właściciel (ciało) jak sam wspomniałeś najprawdopodobniej nie był w najlepszym stanie.


Dokładnie tak. Ty Owad też byś to samo uczynił, jakbyś był np... uwięziony z drugim człowiekiem w jakiejś jaskini, zapadlinie, kopalni etc... przez długi czas bez chleba i wody. Pies wytrzymał, aż do rozkładu ciała i wcześniej go nawet nie ruszył. Dopiero potem, gdy poczuł nieprzyjemny odór rozkładającego się już mięsa ludzkiego, zaczął je jeść. Natomiast człowiek, postawiony w takiej sytuacji skrajnej wpierw by zabił, a potem dopiero pożarł.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: Ty Owad też byś to samo uczynił, jakbyś był np... uwięziony z drugim człowiekiem w jakiejś jaskini, zapadlinie, kopalni etc... przez długi czas bez chleba i wody.


No dobra zjadłbym go na przykład i co by mi to dało, tylko kilka dni dużej życia i tak bym tam Umarł potem z głodu jak by mnie nikt nie uwolnił lub bym się nie wydostał.
Damian241
Damian241: Natomiast człowiek, postawiony w takiej sytuacji skrajnej wpierw by zabił, a potem dopiero pożarł.

A myślisz że Amstaff był by również zdolny do tego że pierw zabić a potem pożerać
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  10 października 2019
Owad
Owad: No dobra zjadłbym go na przykład i co by mi to dało, tylko kilka dni dużej życia i tak bym tam Umarł potem z głodu jak by mnie nikt nie uwolnił lub bym się nie wydostał.


Wtedy byś tak nie myślał. Głód jest w stanie zmusić człowieka do najgorszych rzeczy. No a poza tym, miałbyś jeszcze nadzieję- która umiera jako ostatnia

Owad
Owad: A myślisz że Amstaff był by również zdolny do tego że pierw zabił a potem pożerał.


Nie. Bo przecież równie dobrze mógł to zrobić wcześniej jak jego pan żył i miał się dobrze, a jednak nie zrobił tego i nie zagryzł go. Po prostu pożarł z głodu mięsco śmierdziało pies odebrał to jako padlina i skonsumował sobie pana xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.