EspaniaMen
EspaniaMen
  6 października 2019 (pierwszy post)
Ja facet o którym marzy każda gdy mnie widzi mam takie pytanie.Zarabiając ponad 15, 000 zł miesięcznie [minimum], podajcie powód dlaczego miałbym wiązać się z kobietą która zarabia 1630 zł netto ? czy wy kobiety próbując mnie poderwać kiedy niestety muszę się gdzieś wyrwać bez mojej Hiszpańskiej przyszłej żony próbujecie do mnie zarywać to porażka ,moja kobieta zarabia 2750 euro ,natomiast ja w życiu nie związałbym się z kobietą zarabiająca nawet 3000 zł miesięcznie netto ,dla mnie taka osoba to darmozjad . Na prawdę katorgą jest dla mnie wycieczka moim Ferrari działa jak lep na muchy... ,
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  7 października 2019

Doceniam post, bo EspaniaMen to moj ulubiony troll, ale w poscie pojawia sie spora luka. Mianowicie autor postu zeby kupic dobre Ferrari (warte 200tys - 300tys $) zarabiajac jedynie ~45tys $ rocznie , musialby albo kisic na nie latami (co raczej odpada, bo gardzi osobami zarabiajacymi malo, wiec pewnie i oszczedzaniem) albo je ukrasc (pomijam to, ze przy takich zarobkach raczej by go nie utrzymal)... Dlatego tak jak pisalem, post fajny, ale nastepnym razem licze na wieksze przywiazanie do szczegolow.

GRADEK83
GRADEK83
  7 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: Gradziu za 500+ to nawet na żłobek nie starcza 🤣 500+ to nawet na paliwo do aut nie starczy 🤣 500+ to nawet na czynsz we własnym mieszkaniu nie starczy. No ale lud tak zagłosował więc mój głos się nie liczy wcale. A na co starcza mi 500+ na fryzjera i na karnet na siłownie i czasem co 2 miesiąc na warsztaty z gotowania

Ty patrz i nikt ci nie powiedział że to ma iść na dzieci :ziober2:
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty patrz i nikt ci nie powiedział że to ma iść na dzieci


Gdyby spłodzenie potomka było takie proste :)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  7 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
anfet4minka
anfet4minka: Gdyby spłodzenie potomka było takie proste :)

Aby mieć czyste sumienie chodź raz w życiu daj swojemu dziecku pełną kwotę a ty miej to w miarę czyste sumienie i nie będziesz musiała się spowiadać z tego że dziecku kasę podwędziłaś XD Albo przynajmniej odkładaj na konto na studia nie wiem na auto dla syna :D
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 października 2019

Gradziu moje dziecko ma od 2 lat swoje własne konto w banku :) na które mamusia i tatuś placi rodzicielskie 🤣 albo mamusiowe jak kto woli. Dostał tam od rodziców becikowe bo państwo nie chciało dać i co miesiąc dostaje tam 1000 zł no teraz 1500. Co prawda miesięczny koszt jego utrzymania przekracza 1000 zł ale stać nas póki co na odkładanie mu na jego przyszłość. My z domu wynieśliśmy ciężką, uczciwą prace i dobre wychowanie, on oprócz tego dostanie mieszkanie i to co uzbiera się na koncie bankowym o którym dowie się dopiero jak skończy 18 lat. To na pewno mu ułatwi start w dorosłe życie. My startowaliśmy od 0 on może startować z lepszej pozycji.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  7 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: My z domu wynieśliśmy ciężką, uczciwą prace i dobre wychowanie, on oprócz tego dostanie mieszkanie i to co uzbiera się na koncie bankowym o którym dowie się dopiero jak skończy 18 lat. To na pewno mu ułatwi start w dorosłe życie. My startowaliśmy od 0 on może startować z lepszej pozycji.

No i to się chwali oby tylko to docenił bo wiesz jak to jest w życiu skoro cos łatwo przyszło to ktoś myśli że tak będzie zawsze. Ale wszystko tak czy siak zawsze wyjdzie dopiero w praniu.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 października 2019

Oczywiście że wyjdzie w praniu. Staramy się nie ulegać jego zachciankom, chociaż do szewskiej pasji doprowadzają mnie wyjścia do sklepów gdzie nie ma kas bez obsługowych :/ se stonki nie korzystam wcale, natomiast sklep na l mi się trafia a tam idealnie w zasięgu ręki dziecka w wózku przy kasie jajka niespodzianki w promocji 3,80 za sztukę i masz ryk gotowy. A że ja kobieta nie lubiąca stękania to już dla świetego spokoju... nie wiem że w kaufie aldim można zrobić i kasy samoobsługowe albo po prostu wsadzać to wyżej a nie na wprost oczu maluchów. Fakt nasz prezes ma sporo ale też wie że nie dostanie i może wyć, rzucać się na nas to nie działa. Planujemy uczyć że trzeba zapracować i za free to w życiu nic nie dostanie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Hiena87
Hiena87
  15 października 2019

EspaniaMen wynik finansowy nie jest,swiadectwem przydatnosci spolecznej może być jedynie wskaznikiem. dobry człowiek od Marketingu bedze zarabiał sporo lepiej niż Profesor Universytetu Biologi Molekularnej, Ta sama np praca w Polsce jest wyceniana na 3k PLN a na zachodzie na 4k ale EURO ;) Przypominam ze Szefu Mafi wyłudzaczy na wnuczka zarabiał ZDECYDOWANIE WIECEJ niż Ty:) a zarobek 15k PLN miesiecznie to mozna smialo osiągac po podstawowce pracujac fizcznie za granicą:) Rigger na platformie moze zarobic i 30k pln miesiecznie. Jak ktos naprawde dużo zarabia to woli jednak sie z hajsem nie afiszowac bo wiecej z tym problemu niz satysfakcji:), Tz satysfakcja po czasie znika a problemy zostają ;) POZDRO

Dragon842
Dragon842
  16 października 2019

Nie zawsze aspekt finansowy dla kobiet jest ważny, czasami kobiety pracują robiąc to co lubią. Oczywiście pieniądze są ważne ale jeśli ktoś zarabia mniej to jest gorszy?

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  17 października 2019

[quote=EspaniaMen]Ja facet o którym marzy/quote]Piękny z Ciebie Hiszpan....widocznie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.