MateuszWitam1
Posty: 1 (po ~55 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
MateuszWitam1
  18 września 2019 (pierwszy post)

Że tak powiem nie wstydzić się, i wychodzić z jam:)

Pure4
Pure4
  19 września 2019
:rotfl:

no jasne, ja bardzo lubię kwiaty.
selgros1987
selgros1987
  19 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: no jasne, ja bardzo lubię kwiaty.


Czyli to d83dde02

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  19 września 2019

Najpierw mefka, teraz kwiaty.. ciekawe co będzie jutro d83dde01 A kwiaty lubię, szczególnie Mimosę hostilis d83dde0d

..if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pure4
Pure4
  20 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli to


d83dde02d83dde02d83dde02d83dde02d83dde02...

Po pierwsze, ten bukiet jest za mały. Po drugie, poproszę w naszej walucie. Z pięćsetek.
I niech zgłosi się pierwszy, który by takiego bukietu nie przyjął.
Damian241
Damian241
  22 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze, ten bukiet jest za mały. Po drugie, poproszę w naszej walucie. Z pięćsetek. I niech zgłosi się pierwszy, który by takiego bukietu nie przyjął.


Uważam, że człowiek honoru na pewno by nie przyjął takiego bukietu. Osoby honorowe umieją odróżnić dobro od zła i nie sprzedają siebie, ani swojej godności dla kilku srebrników...
Pure4
Pure4
  23 września 2019
Damian241
Damian241: Uważam, że człowiek honoru na pewno by nie przyjął takiego bukietu. Osoby honorowe umieją odróżnić dobro od zła i nie sprzedają siebie, ani swojej godności dla kilku srebrników...


Ale kto mówi o sprzedawaniu własnej godności :woot:
W jaki sposób sprzedajesz swoją godność, przyjmując darowiznę?
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  23 września 2019
Damian241
Damian241: dla kilku srebrników...


Widze oczywiste nawiazanie, a jednak post pisany w niedziele o 12:07, czyli ktos tu opuscil wizyte w domu Pana...
Damian241
Damian241
  23 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale kto mówi o sprzedawaniu własnej godności W jaki sposób sprzedajesz swoją godność, przyjmując darowiznę?


A zasługujesz w ogóle na tą darowiznę, że chcesz ją od tak sobie przyjąć? Otóż jeśli gdzieś tam w głębi duszy wiesz, że nie zasługujesz na taki prezent, a pomimo to łapczywie wyciągasz po to łapę i bierzesz no to w tym momencie miażdżysz poczucie własnej wartości i szacunek dla samego siebie. W taki właśnie sposób, na ogół postępują ludzie ze środowiska patologicznego,których kadencja szkolna skończyła się w podstawówce, a co najwyżej gimnazjum. Ludzie ci, są o zaniżonych horyzontach myślowych, pozbawieni honoru i ambicji, a ich myślenie jedynie sprowadza się do tego, aby się dobrze nażreć i napić za cudzą kasę. d83dde2d
Damian241
Damian241
  23 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Damian241: dla kilku srebrników...Widze oczywiste nawiazanie, a jednak post pisany w niedziele o 12:07, czyli ktos tu opuscil wizyte w domu Pana...


Przestań. O czym ty w ogóle do mnie piszesz człowieku. Ja do kościoła nie chodzę, bo jest mi nie po drodze...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.